Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gorzowskedziewcze

Po wielkim rozczarowaniu nie umiem się już zakochać. Serce z kamienia

Polecane posty

Gość gorzowskedziewcze

Byłam w kilkuletnim związku, to była miłość mojego życia ale on to podręcznikowo spieprzył. Pod koniec mnóstwo rozczarowań, związek stał się toksyczny... A teraz? Jestem już 1,5 roku po rozstaniu i czuję, że nie umiem się zakochać. Były randki, faceci na wagę złota, partie idealne. Jednak ja nie czułam nic. W środku jestem już zimna jak lód, wypalona. Nie chodzi nawet o to, że nie nie umiem zaufać. Do nikogo nie czuję motylków. Postanowiłam nawet smakować życia i umawiać się z jednym mężczyzną tylko na seks bez zobowiązań. W nim też się nie zakocham choć widzę, że on po czasie oczekuje czegoś więcej. Mam wrażenie, że już nigdy nie zbuduje związku gdzie miłość będzie płynęła z obojga stron. Czy da się coś z tym zrobić, czy ktoś z Was przechodził coś takiego? Monika, 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaGośka
Po trudnym rozstaniu ludzie dochodzą do siebie nawet latami. Daj sobie jeszcze czas i tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadianiestojąca
Najlepiej klin klinem. A miłość może przyjść po czasie. Wielka miłość się trafia raz w życiu, a jak ona nie była ci pisana to musisz później żyć tak, aby było ci wygodnie. Z kimś odpowiedzialnym itp. wiem co mówie, sama to przechodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×