Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spocony88

Pocenie czy jest jeszcze jakas szansa ?

Polecane posty

Gość Spocony88

Hej.. szczerze to nie liczę na to że mi już ktokolwiek pomoże ale co mi szkodzi Jestem załamany od małego mam problem z potliowoscia która narasta zaczęło się od bardzo dużego pocenia podczas aktywności potem doszły ręce bez powodu o każdej porze dnia bez względu na okoliczności następnie pachy teraz okolice krocza a i jeszcze stopy.. Za miesiąc zaczynają się próby tańca poloneza do studniówki na której nie mam wyjścia by nie tańczyć.. i będzie mi strasznie źle tańczyć z uklejonymi lapami co ta dziewczyna sobie o mnie pomyśli no dosłownie nie mam ochoty na nic jestem załamany tym wszystkim każda dyskoteka wesele to dla mnie udreka bo o ile pocenie pod pachami czy innychwmiejsc da sie ukryć to ręce nie de rady macie jakieś pomysły ? Wiadomo że botoks odpada że względu na koszty .. próbowałem już wielu rzeczy m.in Moczenie rak w szałwii picie szałwii różnego rodzaju antytespiranty etiaxil próbowałem też jonoforezy byłem na jakiś 10 zabiegach które przyniosły marny efekt :/ nie mam tarczycy itd.. czy jest dla mnie jakaś jeszcze szansa żeby choć trochę zapobiec potliwosci w ciągu tego miesiąca ? proszę was o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miales robione jakies badania byles z tym u lekarza? Bo przy problemach z tarczyca sa takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony88
Najbardziej poci mi się ptaszek jak jestem u studentki na płatnym bara bara. Co mam robić? Ze studentek nie zrezygnuję bo nie mogę żyć bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony88
Do lekarza nie pójdę bo raz facet lekarz złapał mnie za wacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza,albo s aptece zapytaj farmaceute to ci pomoże. To norma każdy się po ci jeden bardziej drugi mniej.chodzimy po podpaski do sklepu,po prezerwatywyto i Lem na pocenie żaden wstyd. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony88
Ja nie kupuję prezerwatyw bo jestem katolikiem a prezerwatywa to grzech śmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dieta jest przyczyną jego nadmiernej potliwości, tylko albo hormony, albo stres/tło nerwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnij w koncu i zejdz z wagi 200 kg na 150. nie zryj tyle slodyczy...zmien diete. ruszaj sie,biegaj. antyoksydanty.oczyszczanie orgaznizmu, badanie tarczycy.TSH czy cos tam. lekarz rodzinny.niech ci pomoze. ja pociłam sie wiele lat.mokre paszki cały rok. chodzilam przez to tylko w czarcnyh koszulkach .chodzilam wiecznie spięta zawsze z rekami wzdłuz ciała...Cale liceum to byla moja zmora.Pisanie na tablicy albo podniesienie reki do gory bylo niemozliwe.Plamy na wuefie nawet po 1 minucie. Uratował mnie antidral :) Przypadkiem gdzies na forum przeczytalam o tym cudzie,.Kupilam w aptece za okolo 13 zł. stosowałam pod paszki na noc i problem zniknął!!1 jestem jak nowonarodzona.Witajcie jasne koszulki,witajcie gole paszki.w koncu jestem swodobna w *****ch,odzywksałam pewnosc siebie.:) I wiem ze dieta,radzneie sobie ze stresem tez ma duzy wpływ na poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antidral - jednym pomaga, innym nie, a jeszcze innych uczula i niszczy skóre. Wszystko ma plusy i minusy i wszystko to kwestia czy akurat komus dobrze trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem. Masakra, kiedyś pocily mi się tylko pachy, wystarczył lekki stres i już zacieki. Obecnie pachy poca mi się umiarkowanie, natomiast zaczęły ręce, stopy i krocze... strasznie to krepujace, szczególnie wilgotne ręce i plamy w kroczu :( Trochę pomaga picie szałwii, a wszystkie antyperspiranty nie dają rady jedynie na zapach działają ale ilości wydzielanego potu nie zmieniają :( Więc, przyłączam się do Twojego pytania autorze, bo też mam tego już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony88
Te wcześniejsze wiadomości nie były moje.. Z tarczyca wszystko wporzadku rodzinny rozklada ręce.. antidral też był nic nie pomogl.. Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nadmiernie się poce, masakra, najgorzej jak się z kimś umówię bo nie powiem przecież sorry jak mi będzie waliło spod skrzydła ale poce się jak świnia przed ubojem. Czy zima czy lato, bez zmian. To wszystko przez chemię zawartą w żywności i rozpylaną w powietrzu, nic z tym nie da się zrobić, trują nas powoli abyśmy czuli się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak czasami ,zwlaszcza jak sie robią zimne dni na jesieni i czesto w zimie.:) cale upalne lato ani kropli potu. natomiat w jesieni ciagle lepkie takie smierdzace pachy. nawet po 2 min od mycia. wypoca mi sie swiezo wypita goraca herbatka pod pachami-to zauwazylam.czasami nawet jak sobie wyobraze stresujaca sytuację to mam poty,lub jak odbiore krotki telefon,ktory byl dla mnie zaskoczeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spocony88
Siema odswieze temat zauważyłem że po wypiciu kilki kieliszków moja nadpotliwosc daje za wygraną chociaż na ten moment mam spokój :( myślicie żeby może iść w kierunku jakis lekow na nerwy stres czy coś? Tylko nie mogą kolidowac z jazda samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×