Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poczta Polska chce pozwac do sadu...

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj jedna z ostatnich instytucji w które wierzyłem w tym kraju zachowała sie jak małe dziecko w stosunku do konkurencji, która jak wielu przedsiębiorców che korzystać z możliwości jakie daje wolny rynek. Poczta zaatakowała swojego konkurenta PGP i zagroziła sądem za stwierdzenie, że "jest finansowana ze środków publicznych". Jak dla mnie to jawny przykład zamykania ludziom ust i za chwile będziemy miec tu drugie stany gdzie za kazde słowo, które nam sie nie podoba, bedziemy mogli kogoś pozwać!!! To jest po prostu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dziwisz, moloch jest tylko jeden i wie za jakie sznurki pociagnac - nie tak powinno to wyglądać ale co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyrazniej poczta woli negowac rzeczywistosc. w sumie co im innego pozostaje lepiej zyc w zaprzeczeniu i ciagle oskarzac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no niech cala kase przewala na postepowanie sadowe i oplate jakiegos adwokaciny ktory przy zdrowych zmyslach sie zgodzi na ich reprezentowanie w sadzie, a pracownikom nie dadza nawet zlamanego grosza bo po co komu wyplata, premia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy przecież wiedział, że poczta jest fundowana z naszych kieszeni. A teraz poczta normalnie przeżywa wylew informacji jak mrówka okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwyczajeni do monopolu na rynku nie radzą sobie z nową rzeczywistością, norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z poczty to normalnie geniusz zla, chca odwrocic uwage od ogolnego zamieszania wiec groza procesem. trzeba przyznac, ze poczcie puscily hamulce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech se groza, jak dl amnie to grożba trupa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wogole mogles wierzyc w poczte polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle lat poczta była na rynku, że chyba poczuła się w temacie bezkonkurencyjna i teraz to już za bardzo z tematem płynie. zamiast się skupić na sobie i pracownikach to najprościej iść do sądu i publicznie konkurencji grozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jka myślicie, jakim cudem poczta jeszcze istnieje? po tym, jak nie potrfili mi przez 3 miesiące dostarczyć listu z sądu, to normalnie mogłabym ich pozwac, gdyby nie to, ze to wszytsko jedna wielka mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta finansowana z naszych pieniędzy wstydzi się tego, że ją finansujemy? powinna się wstydziec tego, ze przesylek nie dostarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym my mówimy? przecież obecna poczta polska to relikt prlu. powinni to zamknąć albo przynajmniej wszystkich wywalić łącznie z prezesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, ale naiwniacy xD I myślą, że sądem sobie poprawia sytuacje? pewnie sędzia to znajomy i wyda wyrok na inpost, żeby zachować pozory. szkoda, że sie nie sypnęło przed światami, dopiero by poczta odczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezczelni! na paczkę miesiąc czekałam i żadnego przepraszam czy pocałuj nas w tyłek, skargą zbytnio się nie przejęli. Wreszcie ktoś prawdę powiedział to jeszcze mają problem, pffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz scigaja ludzi za zalegly abonament,ktorego Tusk nie kazal placic mowiac ze to haracz.A listonosz jak przyniesie wezwanie do zaplaty malo co nie zera sie ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sam rzadko wysyłam listy poleconym, głownie dlatego ze jak miałbym dostac awizo i fatygowac sie na poczte tylko po to zeby zmarnowac godzine zycia to juz wole zwyczajny wysac ktory do skrzynki wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ze wszyscy pracownicy poczty sa tacy zadowoleni, warunki pracy przez ostatnie 10 lat, znaczaco sie pogorszyły. Na sortowniach też jest cieżko. Nie wiem czy inwestycja w poczte to dzisiaj takie dobre rozwiazanie. Bank pocztowy działa okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w to co czytam :/ żarty sobie robią z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta i tak jest lepsza ni reszta, inpost i kurierzy. Tylko paczkomaty wygrywaja z poczta ale tylko w duzych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze poczta będzie zbierać cięgi za takie zachowania. ludzie nie są głupi i w końcu i tak wybiorą tańszą opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskany_listonosz
niezła zadyma, poczcie najwyraźniej pali się grunt pod nogami to sięga po tanie chwyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabimka
Widzę, że nikt nie ma większych wątpliwości co do działania poczty. Mnie to trochę dziwi, ta ich reakcja. Mogli na to nie reagować i pewnie mało kto zwróciłby na to w ogóle uwagę, a tak mówią teraz wszyscy. Ale teraz skoro powiedzieli A to muszą powiedzieć B. Nie zazdroszczę im tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no zycie hajs sie musi zgadzac i boja sie utracenia pozycji, ale ponizej krytyki jest rzucac sie na konkurencje w takim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie chce przyznawac w tym kraju do czegokolwiek, jak była akcja z hofmanem i kilometrówkami to tez było "jestem niewinny" tak samo jest teraz, zaraz wyjdzie prezes halicki i powie, ze pozew to był rodzaj koleżeńskiej porady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże widzisz i nie grzmisz! kto zarządza tymi instytucjami?! skoro są tacy fajni to niech powiedzą obywatelom jak się naprawdę sprawy mają, no jestem bardzo ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelbiaB
porównanie z USA kiepskie, bo my chyba coraz bardziej skręcamy na wschód! za chwilę nikt już nic nie powie żeby się nie narażać, skads już do znamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ja kilka tygodni czekam na paczkę, a oni się najwyraźniej świetnie bawią w tej poczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie dziwisz? poczta ma teraz wazniejsze sprawy na glowie jak np. targanie sie po sadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×