Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw-Preston

Poczta polska - śledzenie przesyłki...

Polecane posty

Mam pytanie. Ponoc była awizowana do mnie przesyłka. Jednak awizo nie dostałam... Jednak nie o tym, czy według poniższych danych awizowana była raz czy dwa razy? Co znaczy pierwsze awizo "WER Białystok"? "2012-04-30 16:12 Łuków 2 Nadanie 2012-04-30 17:20 Łuków 2 Wysłanie z ładunkiem 2012-04-30 18:00 Łuków 1 Przyjęcie z ładunkiem 2012-04-30 19:50 Łuków 1 Wysłanie z ładunkiem 2012-04-30 Radzyń Podlaski 1 Przyjęcie z ładunkiem 2012-05-03 14:58 WER Warszawa Przyjęcie z ładunkiem 2012-05-03 20:54 WER Warszawa Wysłanie z ładunkiem 2012-05-04 07:25 WER Białystok Wydanie doręczycielowi 2012-05-04 21:00 WER Białystok Awizo 2012-05-07 04:31 WER Białystok Wysłanie z ładunkiem 2012-05-07 07:55 Białystok 10 Przyjęcie z ładunkiem 2012-05-07 09:02 Białystok 10 Awizo Nie zastano adresata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrehy
no maszam ci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik poczty
WER DA to po niemiecku "kto tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WER to nie Urząd Pocztowy , t rozdzielnia f=do której trafiają przesyłki z całego kraju i z zagranicy, oni tam rozdzielają przesyłki na poszczególne urzędy pocztowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awizo dostałaś nie z WER-u tylko z urzędu pocztowego zgodnie z Twoim miejscem zameldowania lub zamieszkania i na pewno było to 1 awizo bo drugie jest dopiero dwa tygodnie od pierwszego gdy sama wcześniej nie zgłosisz się na poczte po odbiór przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Pani z allegro może wiedzieć ile razy dostałaś awizo? przecież nie do niej awizowali! jakies kity CI wciska ta Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziala, ze tak wynika z opcji "sledzenia przesylek" na stronie poczty polskiej. Kurde, nigdy mi sie cos takiego nie zdarzyło, zebym nie dostała awizo, a zamawiam sporo... Podejrzewam, ze mogła sie pomylić w numerze mieszkania czy bloku, bo urząd pocztowy się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbanowane Kciukie
trzeba było siedzieć w domu a nie w maku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję na pierwszej randce
ten białostocki wieprz pewnie dostaje tylko paczki z jedzeniem i gdy listonosz zauważył że to coś innego uznał to za pomyłkę i dostarczył przesyłkę komuś innemu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia pozycja
czyl i2012-05-07 09:02 Białystok 10 Awizo Nie zastano adresata" to byla twoja awizacja wyniak ze sie w tym czasie szlajalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Ładne oczy, bladzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję na pierwszej randce
albo stała na obwodnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WER Wrocław próbuje wyjaśnić ;
Ja Ci zaraz to wytłumaczę. pozycja pierwsza- 30 kwietnia została w Łukowie nadana i zarejestrowana Twoja przesyłka pozycja 2 - wysłanie z ładunkiem, to jest przekazanie przesyłki z urzędu Łuków2, w tym samym dniu ,na Łuków1 - pozycja3 w tym samym dniu również, gdzie ową przesyłkę przyjęli Następnie Łuków1 wysyła ją do Radzynia Podlaskiego ,gdyż taka jest droga kierowania przesyłki w tym kierunku, czyli jest to pozycja 4 i 5, gdzie Radzyń przyjmuje. Potem mamy majowy długi wekeend i przesyłka trafia do WER W-wa 3-go maja o godz.15, a o 21 wysyła ją na Białystok - poz 6 i 7 Dalej 4-go maja po 7 rano doręczyciel dostaje ją w rejon, lata z nią po mieście i nie doręcza Tobie, nie wiadomo, czy Ciebie nie było, czy też mu się nie chciało. To już chyba pozycja 8, bo się pogubię. Ale nie bardzo rozumiem co oni tam robią w tym Białymstoku, bo pierwsze awizo masz z WER Białystok, a następne, powtórne już z jakiegoś małego urzędu Białystok 10 No i wygląda, że po wystawieniu awiza, WER Białystok wysyła Twoją przesyłkę- poz 9 na Białystok 10, gdzie ją przyjmują 7-go maja przed 8 rano - poz 10 No i ostatnia pozycja, to zaawizowanie z powodu nie zastania Cię w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia pozycja
rozumiem mialas pozniej cwiczenia i jak było ? zaliczylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugoslawie
Coto uwagalnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie korzystam z poczty. Nie mam do niej jakoś zaufania, dlatego osobiście preferuje przesyłki kurierskie w takich firmach jak Wysyłam Taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka oj gdzie jesteś nasz bradszczoszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie ja preferuje kuriera Wysyłam Taniej nad pocztę polską, która jest staroświecka i nie dotrzymuje umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocztapolska to sa oszusci a szczegulnie ci co roznosza paczki nie chce sie frajerom wchodzic na gore tylko w skrzynce awizo ....niech tylko spotkam na osiedlu takiego frajera to porozmawiam łódz stare polesie ul legionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temlinek
W pracy korzystamy z usług http://goglobal24.pl/ . Współpraca z kurierami jest bardzo dobra, nigdy nie mieliśmy też skargi na opóźnienia lub innych problemów dotyczących dostarczenia przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Give Your Box. Szybko można nadać dowolną paczkę bez pakowania. Zabierze ją kierowa, który przy okazji jedzie w określonym kierunku. Kierowców można szybko wyszukać na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×