Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rumiany Boluś

pod napieciem - pod szlabanikiem...

Polecane posty

Gość rumiany Boluś

zastanawiam sie jaka to jest magia tv , ze tlumek o wzroku tęskniącym za rozumem w niedziele wieczor nie ma nic innego do roboty tylko stac pod szlabanikiem bezmyslnie. kamery tvn co chwila pokazuja te patrzace bezmyslnie istoty , ktore tam stoja . czy tvn im placi za to czy moze paczki z zywnoscia rozdaja albo prezerwatywy w promocji? bo normalny Czlowiek to nie rozdrapuje czyjejs tragedii i kultura wymaga by jednak byc zdystansowany i dyskretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychudzony Etiopczyk
ale sie czepiasz , kazdy chce zaistniec i byc gwiazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada Marianna
Też nie mogę pojąć fenomenu tego programu. Kij z kulturą. Kij z tym, że wolałabym nie być kojarzona ze sprawą morderstwa, kradziezy czy gwałtu. Zwyczjanie by mi się nie chciało świrknąć na zimie i patrzeć na pupowatego Wronę, który stanowi pępek tego wariactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada Marianna
*zwyczajnie i *zimnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cierpie pytan typu- czy do tej tragedii musialo dojsc.pamietam chyba ten program sprawa rodziny ktora sie pozabijala bo nie miala za co zyc a byla za dumna zeby poprosic o pomoc.i koles pyta pomoc spoleczna czemu nie pomogli, gdyby to zrobili to oni by zyli itepe.no sory pomoc spoleczna ma obowiazek latac po mieszkaniach i wyciagac z ludzi czy chca tej pomocy?przeciez jezeli ktos ma brak udokumentowanych dochodow to moze pracuje na czarno, oni maja wszystkich po kolei sprawdzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie o to jej chodzi
chodzi dziewczynie o to, że skoro nikt nie prosi o pomoc, nikt nie zasygnalizuje, że komuś się źle wiedzie i potrzebuje wsparcie, to skąd pomoc społeczna ma wiedzieć, że tej osobie pomocy potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda szatynka o wlosach blond
po tym programie bedacym żalosnym show na kanwie tragedii osobistych ludzi nie ma w zasadzie zadnych konkluzji ani efektow. i .... tylko Ci ludzie ciekawscy.zero przyzwoitosci. ale tvn zeruje na najnizszych instynktach spolecznych. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxl
dziwie się wam, bo co wam przeszkadza że mówi się o tragediach jakie się dzieją za waszymi murami (u waszych sąsiadów). o tym jaka jest znieczulica. myśle że to dobrze o tym mówić i to pokazywać, lepsze to niż siedzieć w domu z założonymi rękami i myśleć tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada Marianna
Co innego pomagać a co innego być gapiem. Ten program to show z gwiazdorem Wroną. Dla porównania obejrzyj "Nasze Dzieci" na Polsacie. Może wtedy zauwazysz jaka jest różnica pomiędzy Krysowatą walczącą ze znieczulicą a tanim skandalistą Wroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhasas
u mnie w miescie bylo pod napięciem - jak zabili młodego chlopaka. oczywiscie duzo ludzi duzo małolatów smiejących sie do kamer robiących z siebie debili. Juz tak jest na tym swiecie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie programy to raczej
szansa dla młodocianych debili w popisywaniu się jeden przed drugim "jaki to ja jestem twrdziel, nic mnie nie rusza".:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×