Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca-pomocy

Podanie o prace-

Polecane posty

Gość praca-pomocy

Witam! Napisałam podanie o prace i chciałam się dowiedzieć co o tym sądzicie, czy może tak zostać? Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do przedszkola na stanowisko pomocy nauczyciela. Uważam, że posiadam predyspozycje i zdolności pozwalające na pracę na podanym stanowisku. Jestem osobą rzetelną, sumienną i dokładnie wypełniam powierzone mi obowiązki. Chciałabym pracować w przedszkolu, a moje zainteresowania i doświadczenie które zdobyłam wychowując własne dziecko uzasadniają mój wybór. Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuję. Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-pomocy
tak wiem, ale tam gdzie ja mam złożyć to chcą podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-pomocy
BŁAGAM O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisz cos o tym ze
lubisz dzieci i zajmowanie sie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież i tak nie ma znaczenia co tam napiszesz w uzasadnieniu, każdy ściemnia jak może i każdy pracodawca o tym wie, co innego jakieś kursy, prawo jazdy, uprawnienia...a poza tym tylko nr telefonu. I liczyć na to, że nie maja nikogo po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek3696879
Dzięki. Wreszcie ktoś sie zlitował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-pomocy
No wiem jak to jest z tymi podaniami, ale jednak cos trzeba napisać :) Może jeszcze ktoś się wypowie czy tak może zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w pierwszym zdaniu powinno być że zwracasz sie z prośbą o przyjęcie do pracy, a nie do przedszkola bo przecież wcześniej piszesz do kogo to podanie ;) ale to taki drobiazg, jak juz mówilam wątpie żeby kto czytał na poważnie te podania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-pomocy
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Mało kto patrzy teraz na list motywacyjny, liczą się referencje. Mnie często nie chce pisać się listów, wysyłam same CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calinka85
Jeśli chcesz aplikować do przedszkola, a już szczeólnie jeśli mowa o prywatnym przedszkolu, to warto napisać porządny i treściwy list motywacyjny. Podania o pracę pisze się raczej w przypadku służb mundurowych (żołnierz, policjant, celnik) a nauczyciel przedszkola to zawód podlegający już nowym standardom rekrutacyjnym - tzn. wysyłamy CV i list motywacyjny. Tutaj znajdziesz jakieś wskazówki jak napisać prawidłowo list motywacyjny do przedszkola: http://www.listmotywacyjny.net/list-motywacyjny-dla-nauczyciela-przedszkola,37.html Tutaj z kolei masz porady na temat pisania CV: http://www.curriculum.pl/nauczyciel-przedszkola.html A i jeszcze jedna uwaga. Jak piszesz list motywacyjny, to lepiej wykorzystaj całą kartkę A4, a nie zamykaj się w kilku zdaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×