Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Podróżnikwczasie

Podróże w czasie

Polecane posty

Gość Podróżnikwczasie

Cześć ! Mam na imię Jakub Nowak i przybywam z roku 2036 . Może pomyślicie że to kłamstwo lecz nie to jest prawda przybywam do roku 1979 po komputer który jest nam potrzebny do rozwiązania pewnego konfliktu którego dane są ściśle tajne . Zatrzymałem się w 2015 roku ponieważ chciałem powspominać lata mojej młodośći i muszę zreperować moją machinę czasu wyprodukowaną przez naszych naukowców . Pragnę was ostrzec ponieważ już niebawę nastanie wojna nuklearna , a świat będzie wyglądać nieciekawie . W moich latach czyli 2036 r. mamy wielki problem z wodą pitną która została zanieczyszczona poprzez bronie naturalne ... więc radze wam się przygodtować . Dlaczego świat tak wygląda ? To przez Rosje zaatakowała świat bombami nuklearnymi rozpoczynając 3 wojnę światową która potrwa ok. 11 lat , a zniszczenia będą niesamowite , wyginie ok. 3 miliardy ludności , a fauna i flora nie będą takie jakie były kiedyś . Rosja będzie chciała przejąć cały świat atakując osłabione Stany Zjednoczone . W powietrzu unoszą się nie miłe opary poprzez które źle się oddycha , a świat jest pod wielkim promieniowaniem . Naukowcy zkonstruują wiele nowych rzeczy takie jak np. latające auta . Nasz świat zasilany będzie zasobami odnawialnymi . Ja jestę wojskowym który został wybrany do tej pidróży . Mam zamiar zostać w tym roku jeszcze trochę więc opiszę wam co się stanie , opiszę swoją machinę czasu i wiele więciej . Więc czekajcie na kolejne wpisy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×