Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podwojne zycie zony i kochanki

Polecane posty

Gość gość

Jestem na tym forum od dzis i mam nadzieje ze wasze komentarze w jakis sposob mi pomoga rozwiklac strasznie skaplikowana sytuacje zyciowa jaka mam . jestem mezatka z 17 letnim stazem mamy syna 14 lat . jestem spelniona zawodowo dobrze usytuowana ........od 2 lat cos w naszym zwiazku gasnie Maz ciagle zajety (praca projekty )Ja tez duzo pracuje .Pol roku temu z ciekawosci weszlam na jeden z portali gdzie mozna poznac kogos pogadac umowic sie na kawe .I stalo sie poznalam bardzo fajnego mezczyzne z ktoryym poprostu pisalam po miesiacu byla Kawa po dwoch miesiacach sex .Uklad byl prosty oboje jeestesmy w zwiazkach ale chcemy ,,milo..spedzic czas wiec taki uklad bez zobowiazan .Niestety ten caly uklad ktorego mielismy sie trzymac szlak trafil.....nie ma dnia od 5 miesiecy zeebysmy nie pisali ze soba dzwonili spotykamy sie dosc czesto i to juz nie chodzi o sam sex bo jest fantastyzny ale o taka zwyczajnosc ktora jest niezwyczajna .Mamy te same zainteresowania lubimy te same rzeczy mamy takie same poglady na zycie .Gdy piszemy zee soba uzywa formy ..my,,nasze.. uwielbiamy sie smiac a i plakac tez sie zdarzylo. Moj maz chyba cos podejrzewa a i jego zona tez pyta czy ma kogos .Wczoraj zebralam sie na odwage i zapytalam wprost co bedzie jak sie to wszystko wyda czy u mnie czy u niego .Jestem zmeczona zyciem dwoma zyciami on tez powoli dochodzi do wniosku ze to meczy.Obydwoje doszlismy do wniosku ze to co jest miedzy nami to nie jest zwykly romans czy skok w bok .Nie potrafie tego okreslic co to jest...Obydwoje wiemy ze to cos wiecej ale zadne z nas boi sie to nazwac .Obydwoje chcemy poczekac i zobaczyyc co bedzie . Z jednej strony mam dom syna i meza ktory sie mna nie interesuje z drugiej strony perspektywa zycia z kims przez nastepne 20 lat w takim systemie srednio mi sie podoba , Z drugiej strony mezczyzna na ktorym mi bardzo zalezy ktorego rozumiem bez slow ....czy gra jest Warta swieczki???? Nie wiem co mam robic mam metlik w glowie ... Moze ktos mial podobne dylematy ??? I bedzie w stanie napisac szczerze co o tym mysli ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz dalej, lubie takie story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×