Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podział majątku...

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czeka mnie sprawa rozwodowa. Aktualnie czekam na spotkanie z adwokatem. Mąż jak się okazuje zdradzał mnie. Będzie miał dziecko z jedną ze swoich kochanek. Nasza coreczka ma 13 miesiecy. Maz twierdzi ze naleza jej sie tylko alimenty a nie dotychczasowe wyposazenie domu. Jak to wygląda z podzieleniem majątku? Ja dostałam dom od rodziców w darowiznie. Więc z tego co wiem mąż nie ma do niego prawa. Ale... remontowalismy za pieniądze ze spadku po jego ojcu. Maz twierdzi że będę musiała mu zwrócić całkowite koszty, gdyż darowizna to to samo co spadek. Mamy jeszcze 2 samochody. Mąż chce zabrać oba i wtedy nie będzie się ubiegał o nic innego. (Póki co narazie tak mówi). Samochód jest mi potrzebny do dojezdzania do pracy, zarabiam miesięcznie 1400zl na rękę, więc jak mam go spłacać? Z czego? Oprocz tego mąż wziął sam 2 kredyty ja niczego nie podpisywalam a jakby mało tego było duża sumę pieniędzy rozwalił na hazard - gra w pokera. Czy ktoś był w podobnej sytuacji o może mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie 1400 zarabia to sie nie jezdzi autem tylko komunikacją debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki problem że w tych godz które ja pracuje to ciężko z komunikacją a poza tym na tankowanie raz w miesiącu umiem dać DEBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jeżeli ktoś zarabia najniższą krajową to nie może jeździć autem??? Co za idiota!!! :-D :-D Do autorki: nie mam pojęcia w tym temacie. Musisz poczekać na wizytę u adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×