Odpowiedz na ten temat

pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusje po swit

• wiecie 2007.01.06 [22:37]
    teraz to ja wygrywam z Wami,Przyjedz Mamo na przysiege,pamietacie,juz mam dreszcze
  • Zobacz także: Gdy dziecko jest uzależnione od internetu

• malamycha 2007.01.06 [22:40]
    Jak sie corka urodzila pranie pieluch w wspanialym bobaskowym proszku Cypisek i pupcie miala czerwona bo uczulona a innych dla bobasow nie bylo, soczki zupki przeciskane przez sitko bo cos takiego jak \"Bobovit\" nie istanialo ehhhhhhhhhhh

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go
  • malamycha 2007.01.06 [22:41]
    wiecie
    teraz to ja wygrywam z Wami,Przyjedz Mamo na przysiege
    Przestan!!! beksa.gifbeksa.gif

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go
  • bomż 2007.01.06 [22:41]
    to się grzecznie żegnam i dziękuję
    za miłe towarzystwo, a rano jak wrócę
    do domu odkopie i poczytam Was...
    lapka.gifkwiatek.gifoczko.gif

http://bomg.ru
  • ammanda 2007.01.06 [22:41]
    a konduktora w tramwaju pamietacie?
  • tęsknotka 2007.01.06 [22:43]
    mmmm,prywatki..."szalalalala..morza szum,ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew", "czy mnie jeszcze pamiętasz"," "Dajana"," nie płacz,kiedy odjadę" no i chce sie płakać, buuuu
  • ammanda 2007.01.06 [22:44]
    Dzieki bomz .Gdzie sie wybierasz o tej godzinie?
  • innka 2007.01.06 [22:44]
    A co najdziwniejsze to teraz gdy opowiadam o tych czasach moim dzieciom... słuchają jakby to była bajka... Dla nich to w glowie się nie miesci... jak życ bez komputera, komórki, ..
    Ja urodzilam się na wsi gdzie przez pierwsz 6 lat mojego życia nie bylo światła... ale za to jakie wspaniale bylo dzieciństwo...
  • malamycha 2007.01.06 [22:45]
    tęsknotka poryczymy razem chcesz drinka???beksa.gif

• wiecie 2007.01.06 [22:46]
    koduktorow pamietam.a jakze,ale wracajac do Przysiegi,pamietacieje jak chlopaki wygladali jednakowo i tak dostojnie i Sztandar byl,a jakze,a pozniej Wielkie Zarcie,gesto zakrapiane przez tatusiow i dziadkow......no,a pozniej powrot zatloczonym pociagiem.Teraz to ja juz ide spac,ciekawe jakie beda moje sny,czy o latach 60?
  • malamycha 2007.01.06 [22:46]
    bomż lapka.gif

• 1961 2007.01.06 [22:47]
    zawiązywały się komitety spoleczne żeby mieć w domu telefon stacjonarny,a listy spoleczne w kolejkach,pamietacie?
  • bomż 2007.01.06 [22:49]
    od rana jestem w pracy... smutas.gif
    teraz drzemka w pracy... oczko.gif
    a raniutko do domu już... smiech.gif
    a jeszcze winny Wam jestem... (1958) oczko.gif
    lapka.gif

• malamycha 2007.01.06 [22:52]
    Jejku tak tylko politycy lekarze no i czasami nauczycieli w pierwszej kolejnosci!!

Ammando ja tez juz uciekam dziekuje za ten temat jest wspanialy do jutra kwiatek.gif

Dobranoc lapka.gif

• bomż 2007.01.06 [22:52]
    i pilnujcie topu, bo nie chcę się już szwędać... smiech.gif

• 1961 2007.01.06 [22:53]
    siedzę tak sobie przy lampce wina i wspominam ...a teraz idę spać ,bo inni chcą usiąść przy kompie.Cudne są wspomnienia ,tylko jakoś czegoś żal smutas.gif .Pa
  • malamycha 2007.01.06 [22:55]

Posluchajcie na dobranoc usmiech.gif

http://www.smog.pl/wideo/5593/procol_harum_w_ piosencenbspa_whiter_shade_of_pale/

• tęsknotka 2007.01.06 [22:57]
    no pewnie! mój wujek w Inowrocławiu był konduktorem!
    i wiecie, miałam fajną przygodę.Chyba 20 lat, sprzątałam w domu, wloski upięte w kucyki gumką z dętki(!), grzywka i wpadła kumpela z biletami do kina.Szybko bo dostała od kogoś. Biegiem zmieniłam tylko szorty na jakieś dzwonowate i pobiegłyśmy,kino było blisko,nie wzięłam nic poza chusteczką w kieszen.Byłam wysoka i strasznie chuda. Pan bileter poprosił mnie o legitymację bo to film od 18 lat!!!!! Nie pomogły zapewnienia, że mam więcej i nawet dowód osobisty...stwierdził "a ja ciocie w samolocie" i nie wpuścił. Musiałam gnać do domu po dowód przez co nie obejrzałam dokumentalnego odcinka i prawie całej kroniki (pamiętacie co to było?)
  • 1961 2007.01.06 [23:01]
    już odchodzilam od kompa---------malamycha!!!!!-ale trafilaś!!! ta piosenka zawsze mnie rozklada na łopatkiusmiech.gif nawet mąż to wykorzystał żeby mnie "poderwać"usmiech.gif
  • malamycha 2007.01.06 [23:03]
    usta.gifoczko.gif Przyjemnej nocy usmiech.gif

• 1961 2007.01.06 [23:05]
    Dziękuję i dobranoc wszystkim ,milych snów.
  • ammanda 2007.01.06 [23:08]
    bylam zjesc kolacje itroche wypadlam.Innka przypomnila mi wakacje spedzane u rodziny na wsi.Nigdy tego nie zapomne!Kiedy wysiadalam z pociagu a on odjezdzal dalej nastawala cisza.Cudowna cisza przeplatana spiewem ptakow i szumem zboz.Ciagle szukam takiej ciszy w roznych miejscach i kiedy wydaje sie ze juz jest rano budzi mnie spalinowa kosiarka do trawy albo pila elektryczna.O zgrozo czar pryska.
  • tęsknotka 2007.01.06 [23:08]
    malamycha dzięki,przyda się kieliszeczek, ja już wpadłam do kuchni po pomarańczkę, proszę, poczęstujcie się! jednak nie tak smakuje...Innka, ja też mieszkałam na wsi bez prądu, z lampą naftową , a moje córki nie chcą mi darować, że nie zachowałam dla nich tego cuda!
    Ammanduś, ja tu od niedawna, więc nie wiem jak to jest, ale jeśli jakieś "gremliny" kasują , to może dyzury zrobimy coby nas nie unicestwili, w końcu znamy się na listach kolejkowych! ja sie piszę chociem śpioch!
  • Corrin 2007.01.06 [23:11]
    No i miala byc dyskusja po swit a tu wszyscy 40 latkowie pouciekali do łozeksmiech.gif Gdzie ten niecierpliwy w nas duch, co w nas się wtedy ciskał?
    Melduje się ja - matura'82, magisterka'87 usmiech.gif

A obozy harcerskie pamietacie?
  • ammanda 2007.01.06 [23:14]
    Tesknotka znam Inowroclaw bywalam tam czesto.Mam tam rodzine Mieszkalam w Toruniu.Tez wtedy bylam wysoka i chuda.Bylam zakochana w moim kuzynie ktory mieszkal w Inowroclawiu.potem w jego koledze.
  • tęsknotka 2007.01.06 [23:19]
    ale melodia...malamycha jesteś super!
  • ammanda 2007.01.06 [23:23]
    ja tez nalalam sobie kieliszeczek likieru.Nie wiem co zrobic zeby nas gargamel..ha..ha.. nie wykasowal ale moje dzieci wiedza wszystko wiec sie dowiem...Kocham was wszystkich dzieki. Kto ma niech pije przy sobocie po robocie.Poza tym,dzisiaj mamy Swieto Trzech Kroli wiec radujmy sie.
  • tęsknotka 2007.01.06 [23:24]
    To mieszkałyśmy nie tak daleko. O miłościach nie wspominam na razie. A na ul. Sienkiewicza w Inowrocławiu miałam koleżanke, kuzynostwo, a znasz może Strzelno? tam chodziłam do ogólniaka

• Aalfa 2007.01.06 [23:27]
    Ja jeszcze tutaj zaglądam o tej porze, ale wino mi się skończyło smutas.gif Nie była to alpaga, niestety...

• tęsknotka 2007.01.06 [23:30]
    o chudości to było przy okazji, powiedz gdzie pilnują granicy wieku teraz,Chyba w USA ponoc alkocholu nie sprzedadzą niepełnoletnim, a u nas....piję z Wami reszte drinka

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...