Odpowiedz na ten temat

pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusje po swit

• ammanda 2007.01.06 [23:30]
    Nistety Strzelna nie znam.Buzka dla wszystkich ktorzy ida juz lulacdo lozeczka.Odezwijcie sie jutro.Malamycha oije Twoje zdrowie.
  • Zobacz także: Gdy dziecko jest uzależnione od internetu

• tęsknotka 2007.01.06 [23:44]
    A więc snijmy radośnie !
    "ta nasza młodość co wspomnieniem upaja jak wino
    ta nasza młodość która przetrwać pomaga pożogi
    ta nasza młodość niech do snu cię kołysze, dziewczyno
    ta nasza młodość...przecież my dziś jesteśmy wciąż młodzi!"
  • ammanda 2007.01.06 [23:46]
    dobrej nocki Tesknotko. do jutra.
  • ziomka 2007.01.07 [00:15]
    Fajny topik.
    Ja jestem `69
    Pamietacie...
    -buty "relaxy"
    -maslo w duzych blokach, slone jak nieszczescie,
    - zolty ser o pomaranczowym kolorze,
    - autobusy \"ogorki\" czasem z przyczepa dla ludzi
    -czecoslowackie baletki (szal)
    - mleczarzy wiazacych z banki mleka, w zimie na saniach (to na wsi)
    - te zamawiane rozmowy np do USA, co czekalo sie tydzien na polaczenie smiech.gif

a material na ubranie do bierzmownia to byl na liste i byl to niezapomniany rulex

To byly czasy....milo powspominac i przypomniec sobie jakie i co bylo.
    Nasze dzieci swoim dzieciom powiedza, ze czasy ich mlodosci to.....to byly czasy!

• Annie 2007.01.07 [10:08]
    Przepraszam, ze sie wtrace, ale mi sie bardzo podobaly Wasze czasy oczko.gif Mimo tego, ze znam je tylko z opowiadan rodziców (1960r) i filmow dokumantalnych, ktore uwielbiam ogladac Wszystko bylo jakies inne...ludzie do siebie bardziej zyczliwi, laczyli sie i jednali. Ja (\'85r.) rowniez z lezka w oku wspominam moje dziecinstwo. gumy donald, oranzade w woreczkach, wafelki kukuruku oczko.gif Pewnie pamietacie jak Wasze pociechy nosily do szkoly granatowe fartuszki z tarcza?? Ja ta tarcze mam do dzis..fartuszek sie chyba nie zachowal smutas.gif I zabawy na podworku do nocy oczko.gif Wszystko bylo jakies zupelnie inne niz dzis smutas.gif Chyba kazde pokolenie ma co wspominac...chociaz teraz...zastanawiam sie co terazniejsze maluchy beda wspominac oczko.gif

Pozdrawiam serdecznie usmiech.gif

"Człowieku wśród zgiełku i pośpiechu spokojnie idź Pamiętaj jaki pokój może w ciszy być Tak dalece jak możliwe siebie się nie wyrzekaj nie Dobre stosunki z innymi ludźmi miej Swoją prawdę głoś swoją prawdę szerz jasno i spokojnie Słuchaj też bo każdy ma swoją historię"
  • malamycha 2007.01.07 [10:45]

Wstawac \"PRl-ki\" !!!!
    Ammando chyba sie nie upilas........wspomnieniami??? usmiech.gif

Anno beda mieli wspomnienia bo jak mowil Pawlak po tylu latach to co dzisiaj jest to tez kiedys bedzie przezytek oczko.gif

Przypomniala mi sie jeszcze teperowka na zyletke,fajnie sie na lawce wycinalo np J+J= M smiech.gif

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go
  • bomż 2007.01.07 [10:54]
    lapka.gifusmiech.gif

http://bomg.ru
  • ammanda 2007.01.07 [13:07]
    czesc wszystkim.Witam mlodziez!Malamycho pilam Twoje zdrowie to prawda, moze troszke szumialo w glowie.U mnie leje deszcz wiec dobrze sie spalo......teraz trzeba zrobic jakis obiadek.Hej bomz! Jak zyjesz czy juz odespales?Po poludniu wypijemy sobie kawke i pogadamy,zapraszam.
  • She71 2007.01.07 [13:12]
    smiech.giflapka.gif
    To było już poźniej-spódnice szyte z pieluch i farbowane w garnku.Związywane sznurkiem,żeby wzory wyszły.....

www.pajacyk.pl Sempel scriptum,decies lectum!
  • wiecie 2007.01.07 [13:29]
    no ja Was teraz zalatwie.J.Laskowski Beata,no? pamietacie,ja osobiscie nigdy nie zapomne wakacji w Augustowie
  • ammanda 2007.01.07 [14:40]
    pamietam beate i nie tylko rowniez ...kochac jak to latwo powiedziec...Mam klopot z monitorem musze kupic LCD najlepiej uzywany 17 cali.Moze cos doradzicie?
  • XI.1960 2007.01.07 [15:16]
    A ja myślałam, że za stara jestem na pogaduchy na kafe.... a tu proszę - ciekawy rocznik się pokazałusmiech.gifusmiech.gif Brawooczko.gifkwiatek.gif I alpagaoczko.gif
    Nie raz się zastanawiałam jak można było żyć i egzystować bez netu? Fajnie ma moja córka, wogóle te roczniki tak ok.20 lat późniejoczko.gif Miły topik.

• bomż 2007.01.07 [15:18]
    lapka.gif
    jak to jak...
    na ławce z gitarą... smiech.gif

• XI.1960 2007.01.07 [15:24]
    Taaak, te francowate torlenowe fartuszki z białym kołnierzykiemsmutas.gif , później zluzowali, jednak nie mogę im wybaczyć tych przeklętych juniorków - juniorek? - nie wiem jak to się odmieniasmutas.gif . Pamiętam też przykry moment jak oberwałam drewnianą linijką, która się aż przylepiła do pleców!!zly.gif i to ....ZA NIC.Wyobrażacie sobie taki motyw dziś? Wtedy to było normą.pechowiec.gif Gonili Was rodzice po papier toaletowy ze trzy razy w kolejkę ??? Ale taką zaglebistą kolejkę.Na pewno.Nie pamiętam jednak kartki na gorzałę - chyba na słodycze się dało wymieniać.Albo zahandlować.Jednak zgadzam się z Wami że pomomo iż było bardzo ciężko , BYŁO FAJNIE - o ile tego wytartego sloganu można użyć do tamtych czasówpechowiec.gif i ludzie inni, życzliwsi znacznie więcej niż dziśusmiech.gif Pozdrawiam 1960!!!!!

• malamycha 2007.01.07 [15:43]

Nio pobudzily sie kobietki oczko.gif

Z ta wodka przypominam sobie otrzymywalo sie ja od 21 roku zycia,3 tyg przed urodzinami a tydzien przed porodem(wtedy jeszcze nie wiedzialam ze tydz byly przypuszczenia) ide do administracji chcialam kartki bo juz powolutku na chrzciny chomikowalam.
    Podchodze do paniusi a ona..
    Pani niema jeszcze 21 lat zly.gif
    Spieklam raka ,slowa nie moglam wydusic
    Za ma facet
    Kobieto dawaj jej te cholerne kartki
    bo nam jeszcze tutaj urodzi
    Dala oczko.gif
    Mialyscie tez jakies przygody??

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go
  • ammanda 2007.01.07 [17:11]
    mialam klopot jak moja suczka zjadla mi karte ciazy na podstawie ktorej kupowalo sie cala wyprawke dla dziecka.Niezle musialam sie nakombinowac zeby dostac druga.Przeciez wszystko kupowalo sie na podstawie opieczetowanej karty ciazy.

• ammanda 2007.01.07 [17:17]
    cos was dzisiaj przymulilo,spicie? mnie tez troche boli glowa ale pogoda jest okropna.

• bomż 2007.01.07 [17:54]
    lapka.gif
    ale wtedy wesołe miasteczka
    miały wzięcie... jak przyjechało
    takie to wszyscy walili... smiech.gif
    dzisiaj pełna klapa...

do rana będę bez
    dostępu do sieci... smutas.gif
    [pozdrawiam] PRL-ki/ków... smiech.gif
    lapka.gif

• Diarra 2007.01.07 [18:14]
    A ja wczoraj bawilam się na imprezce nowo zorganizowanej przez mojego kumpla dla 40+ latków ... muzyczka z dawnych lat , było super ... Kartki pamietam i kolejki za wszystkim. Najgorszy koszmar przezywał mój brat , kiedy za telewizorem , albo meblami stał kilka dni ( razem z mamą i innymi członkami rodziny w kolejce 24 godzinnej non stop ) ...

"Strawberry Fields Forever "
  • wiecie 2007.01.07 [19:52]
    pamietam wyjazdy na wczasy z Rodzicami,pociag zatloczony do granic mozliwosci,ludzie wdrapujacy sie przez okna,pozniej walizki,a jak wesolo uplywal czas,ile zartow,dowcipow kiedy wreszcie pociag ruszyl z peronu.Sam pobyt na wczasach po prostu niezapomniane chwile
  • osolemijo 2007.01.07 [20:06]
    a kto miał chinski piornik i gumki pachace?
  • ammanda 2007.01.07 [20:12]
    wszyscy mielismy piorniki i bumki pachnace ktore az chcualo sie zjesc.

• wiecie 2007.01.07 [20:12]
    bylam szczesliwa posiadaczka takowych artykulow
  • XI.1960 2007.01.07 [23:33]
    Pachnące gumki, piórnik zawsze - od zawsze do dziś ten samusmiech.gif pióro i dlugopis Zenith (jeszcze je robią).A muzyka? j sporo jej było, słucham jej zresztą do dziś.., jakoś ta nowa mi nie pasuje. Pink Floyd, Deep Purple, Dire Straits, z polskich TSA, Dżem, Maanamusmiech.gif Wiecie co? Jak opowiadam córce (ma 20 lat) o tych kartkach itd, to słucha z niedowierzaniemsmutas.gif Ma pamiątkę w swojej książeczce zdrowia : sprzedawczyni wpisała że w tym i w tym dniu kupiłam paczkę kaszki bananowej smutas.gif ,żebym gdzie indziej już drugiej paczki kupić nie mogłasmutas.gif KOSZMAR Z drugiej strony hm, może i dobrze bo inna matka też mogła kupić dla swej pociechy....

A pamiętacie wyroby czekoladopodobne ???? Bleeeeeeeeeesmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif Gdzie była wtedy \"solidarność\" - najlepsze nasze czekoladki itp??? Dziś pólki się pod nimi uginają a na opakowaniach piszą że Fabryka ma 50 lat tradycji.smutas.gifsmutas.gifsmutas.gif Wszystko exportowalipechowiec.gif Ehhhhh, było ciężkosmutas.gif Pamiętam jak zawieruszyłam talon na buty!!!!! Jesooooo co się działosmutas.gif ale........ znalazłam jezyk.gif . A zakupy przedświąteczne pamiętacie????? Ile trzeba było stać w nocy czy nad ranem za rarytasem w postaci szynki......Ale miała smak!

Dobranocka PRL-ki usmiech.gifkwiatek.gif

• ammanda 2007.01.07 [23:46]
    Do jutra skarby PRL- u.Dyskusje po swit chyba juz nie dla nas.Dobrej nocki wszystkim.....aaaaaa....aaaa byly sobie kotki dwa aaaaa....aaaaaa szaro-bure ,szaro bure obydwa.Wiec spij bo wlasnie , ksiezyc ziewa i za chwile zasnie, a gdy rano bedzie swit , ksiezycowi bedzie wstyd , ze on zasnal a ty nie.

• wiecie 2007.01.07 [23:51]
    ode mnie tez Dobranoc,dzieki za zainicjowanie wspanialych wspomnien,eh ,Dziwny jest ten Swiat usmiech.gif
  • bomż 2007.01.08 [07:58]
    lapka.gif
    śmieszne... ale śmieszne...
    masz to polej... smiech.gif
    siara to zawsze siara...
    a były takie co wybuchały... smiech.gif

na terenie większości szkół
    w zimę wylewano lodowiska...
    tam wieczorami kwitło zimą
    życie towarzyskie i grała muzyka...

• Myrevin 2007.01.08 [08:08]
    1966 lapka.gif

• bomż 2007.01.08 [08:11]
    lapka.gif
    zawsze wolałem się witać... oczko.gif

• *cornelia 2007.01.08 [08:15]
    Alpaga dobrze zakonserwowala smiech.gif
    Myslę , że jest nas wielu i dobrze sie trzymamy smiech.gif Material nie do zdarcia smiech.gif - zahartowany PRL-em smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    1959

A pamiętacie tekturowe tornistry ? smiech.gif

Dla przyjaciol cora

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...