Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aalfa

polećcie coś na pchły

Polecane posty

Chodzi mi o preparat do kupienia w sklepie, kóry przenika do krwi. Ile dla kota, ile dla psa 12Kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adventage
najlepszy! albo Frontline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adventage
do kupienia u weta, w sklepie raczej sprzedają ziołowe mikstury w sprayu które guzik są warte :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
nafta może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIPRex - jedno opakowanie wystarcza dla pieska do 10 kg, złe zaaplikowanie nie przyniesie skuteczności, na pchły pomaga przez ok. 3 miesiące a na kleszcze 1 m-c. Najlepiej zaaplikować na skórę w okolicy (jedno miejsce) szyi omijając oczywiście sierść pieska. Ja tzn. mój piesek hihi jest zadowolony od roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot wczoraj wpadł do sąsiada, który odpchliwał(?:))psa. Czuję, że nałapał.mój pies się już drapie. Stąd pytanie. Tiguwon kiedyś stosowałam, ale to chyba przeżytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adventage
najlepsze są w właśnie preparaty spot on- nakładane na skórę, wchłaniają się do krwi a jak wiadomo pchła krwiożercza wyssie krew z lekiem i już po niej- tak więc frontline i adventage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adventage
Aplikujesz to na skore w miejscach intymnych 2 razy dziennie, powinno zatruc wszystkie w 3 dni, partnerowi tez zafunduj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiner90
jedyne co jest skuteczne to fiprex !! używasz i nie ma, a nie te obroże i inne głupoty. Masakra, wydawanie kasy w błotot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×