Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoNauta

Polki w związkach z afrykańczykami, biały kobiety na świecie się z was śmieją

Polecane posty

Gość CosmoNauta

Po pierwsze chcę podkreślić, że piszę z punktu widzenia osoby pochodzenia międzynarodowego. Ojciec jest Polakiem a matka jest francuzką włoskiego pochodzenia. Urodziłem się w Paryżu. Wychowałem się w Marsyli, Miami, Nowym Jorku, Tokio, i Tunezji. Pomimo tysięcy kilometrów które dzieliły mnie od Polski, ojciec dbał o to, bym znał język ojczysty i przyjeżdżał do Polski podczas wakacji. Choć jestem różnorodnego pochodzenia, zawsze wolałem mówić że jestem Polakiem gdyż największą w tym odczuwałem dumę . A jednak od niedawna jest mi za Polki niezmiernie wstyd. Otóż zauważyłem, że stanowcza ilość Polek pogardzając kompletnie swoją godnością i reputacją się puszcza z Murzynami. Aż nie mogłem uwierzyć, że istnieje na świecie miejsce gdzie murzyn stałby się czymś pożądanym. Przecież we wszystkich miejscach w których mieszkałem murzyn był osobą odrzucaną i wypieraną ze względu na małpią podstawę wobec kobiet i, co najważniejsze, wobec finansów. Do tych których to dotyczy, czy wy wiecie jak bardzo się upokarzacie robiąc to? Żadna porządna biała kobieta w Stanach Zjednoczonych, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Kanadzie, Szwecji nie tknełaby ich kijem. A wy? Jestem pogrążony w głębokim smutku gdy stwierdzam, iż niektóre z was oddaje im się... I dlazcego? Bo niby mają większy sprzęt od kaukaskich? To jest mit. Nie słyszełyście o Jonah Falcon? Rocco Siffredi? Jak można tak mało się szanować? w ogóle rozważać taką relację? Bycie białym w dzisiejszym świecie to przywilej. Chcecie żyć w amerykańskim ghetto? To my jesteśmy egzotyką. Murzynów jest miliardy i większość klepie biedę, nie dba o samorozwój. A biała rasa to zdecydowana mniejszość która (np. w stanach) prowadzi uprzywilejowany tryb życia. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą czarne kobiety też się z nich śmieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaley kto co lubi ja tam murzyna bym nie tknel kije bo smierdza blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz inny punkt widzenia. Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną z zagranicy. Miła dziewczyna, lat 30+. Tak nam się zgadało o emigracji. Napomknęłam, że moja koleżanka ma dziecko z Murzynem. Trochę w kontekście komplikacji emigracyjnych. Zawiesiłam głos, ale ona ewidentnie czekała na właściwy problem. Jak to wychwyciłam to rozmowa zeszła na trochę inne tory. Powiedziała, że w ich kraju (Hiszpania) to jest całkowicie normalne. Coś jak ślub panny z Warszawy z kawalerem z Krakowa. Małżeństw mieszanych jest mnóstwo. Choć ja tego nie popieram, ale to jest faktem. I nie wmówisz mi, że te mieszane małżeństwa zawierały tylko Polki. Wśród moich znajomych jest 1 Polka i 2 Polaków, którzy związali się z czarnoskórymi, ale myślę, że w innych narodach jest podobnie. Także nie wmawiaj, że to Polki takie durne, a wszyscy inni tacy mądrzy. Jakoś ta Twoja duma z Polski niezupełnie stabilna jest chyba, skoro jednostkowe przypadki, które tak samo zdarzają się w innych narodach wyciągają z Ciebie taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie cos na osiedlu szara mysz krotkie wlosy okulary wieczna dziewica murzyn zrobil swoje i zwiał a babsko lata po calym i osiedlu i pokazuje "patrzcie jakie mam piekne dziecko" ( kwestia gustu, no male szympansy tez sa urocze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoNauta
Znam Hiszpanów na wskroś jako że sam mówię po Hiszpańsku płynnie dzięki wykształceniu w kubańskiej szkole w Miami. Co więcej, włoch/hiszpan to prawie ta sama rzecz(urodę mam bardziej po ojcu). Moja kuzynka (100% Polka) ożeniła się z Hiszpanem - z******ty, czuły gość. Na weselu, gdy omawialiśmy sprawy rasowe poruszono temat murzynów i hiszpanie otwarcie się wyśmiewali, porównywali do małpy i żartobliwie mówili że jakby ktokolwiek w ich otoczeniu się z nimi związał ukrzyżowaliby. Być może raz na mln przypadków trafi się hiszpanka wystarczająco naiwna i zdezesperowana by znaleźć się w związku z nim ale to zapewne nie jest na porzadku dziennym. Wklep sobie "Racism towards eto'o", "Afición zaragozeña racista", "mujer loca racista en el metro" itp. W meczach piłki często wychodzą na jaw prawdziwe poglądy ludzi gdyż są złączeni i czują się bezpieczni w własnym gronie. Możesz mi uwierzysz że dziecko czarne bądź arabskie w Hiszpanii nie będzie miało łatwego życia. Dyskryminacja jest tam czystym żywym faktem i bardzo dobrze; musimy dbać o swoich a osoby nie pochodzące z Hiszpanii, Włoch, Polski które chcą nam narzucić swoją pedofilską religię bądź poligamię won! Precz z małpami które uzasadniają gwałt nieletnich dziewcząt "o niedostatecznie zakrytym ciele" tak jak 53-letni Mahomet robił to 6-letnią Aiszą! Jakbyście nie wiedziały - tak, wiele murzynów wyznaje Islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmoncesPolactwa
Twoje długie wypowiedzi miałyby sens, gdybyś kierował je do istot rozumnych, a nie tępych Polek. Polki to gnuśne, tępe i leniwe pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmoncesPolactwa
Polki wiążą się z osobnikami na podobnym poziomie intelektualnym i kulturowym. Przy czym dzicy murzyni i muzułmanie są od nich nieco inteligentniejsi. Wszystkich łączy jedno: Polki, Muzułmanie, murzyni są pasożytami wyciągającymi łapę po kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała takiego murzynka, rodem z filmu o gangsterach, z wielką klatą i nie tylko. OHOHOHOHOHOHHHOOOOOOO Dżizusie, ześlij mnie takiego mena! AMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoNauta
a ja jednak w nie wierzę, że stać je na więcej. Jestem między innymi aktywnym członkiem Montrealskiej Polonii i tam Polacy jak i Polki są porządnymi ludźmi. Jedna z moich licznych Polskich koleżanek prowadziła badania na McGill University i wynalazła nowy sposób leczenia raka. Dziewczyna ma przystojnego Polskiego faceta (aż musi uważać, bo jego niebieskie oczy robią wśród kobiet furorę). Jak Polka o siebie dba i pracuje nad sobą, jest ona w moim mniemaniu najpięknieszą kobietą na świecie (a kobiety przeróżne w swoim życiu już poznałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoNauta
Murzyni są jedyną rasą z wielkimi klatami niby? Fakt, genetycznie mają bliżej do goryla niż do białego człowieka ale nie tylko oni potrafią być umięśnieni. Co za bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, Polaczka zabolało, że są lepsi od niego? Powiedzmy sobie szczerze. Polacy to najbrzydsi faceci pod Słońcem. No ciężko trafić na kogoś naprawdę przystojnego. A do tego dobrze zbudowanego? O BOŻE. Nie ma to jak rasizmem zwiększać swoją marną pewność siebie. Nie dość, że obleśni, to jeszcze mało błyskotliwi ci nasi MENI ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem twoim menem pasztecie.Simon Mol to chłopak dla ciebie szkoda ze już zdechł.wygiglaj sobie Simona, w końcu ideał polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rally Swan - co tu jeszcze prostytutko robisz w Polsce? Wyjedź do muzułmańskiego burdelu w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoNauta
Hahahaha ja nieprzystojny? Porca la madonna! Mniej przystojny niż małpa z krzywą wargą, ustami jak mandaryna i nosem tak szerokim że mógłby służyć do smażenia jaj którą nazywasz murzyn? Koleżanko jak sobie chcę poprawić humor patrzę w lustro. Mam niebieskie migdałowe oczy po ojcu a po mamie oliwkową cerę i twarz greckiego Boga. Codziennie chodzę na siłkę i jestem na tym punkcie niezachwiany. I nawet jakbym nie był przystojny wolę być brzydkim lecz szanownym panem niż piękną k***wską dzidą obciągającą gównianą pałę goryla. Bleee - gorsze niż koprofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to ptasio-mową a polscy mężczyzni mają urodę nastroszonego indyka. Żaden Polak ani Polka nie osiągneli sukcesu międzynarodowego na ekranie ani w muzyce. No może Chopin ale on był francuzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyzywaj Pani Matki Boskiej, cebulaku (per lo piu il tuo italiano sa di merda ;*) Boli, boli mocno Wasza mała pałka? :( Właśnie taki jest Wasz problem. Myślicie, że jesteście najpiękniejsi na świecie, niestety tak nie jest :S I co z tego, że pójdziesz na siłkę, jak robisz serię tylko na biceps, żeby nasze opalone, platynowe piękności śliniły się na wasz widok. Zacofany kraj brzydkich facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmoNauta
Co to za idiotyczny stereotyp, że polacy są brzydcy? W Montrealu jak mówiłem, iż jestem Polakiem to od razu słyszałem odpowiedzi typu "Aaaa Polacy to aryjskie ciacha" "Piękni blondyni" "Rycerskie chłopy" "ach te niebieskie ich oczy" a o murzynach? Yeah nigga rap is the s**t homie-G! Turn down for what??!?! ale co do urody to żadna porządna biała dziewczyna z nimi się nie wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aryjskie ciacha XD Chyba SYRYJSKIE. Wyglądacie nie lepiej niż Ci uchodźcy. I to nie stereotyp. Naucz się rozglądać po ulicach a nie słuchać debili, którzy zobaczą jednego Polaka raz na 5 lat. Usprawiedliwiajcie się dalej, Wy siłacze, przystojnachy Wy jedne Wy :* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seiunazoccola
Co mnie osądzasz d**wko? vai succhiare il c*zzo dell tuo muliano cosi la tua bocca sara piu utile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vai Fra Napoli bruttana
Wyjechaj z kraju i już nigdy nie wracaj vai a contrarre l'HIV sara divertente. Ti lo dico ancora una volta- muori. Brutta mudshark dell cazzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoccola
wyjeżdżaj*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, walka na włoski? xD Twoja stara też pomieszana i jakoś jesteś z niej synusiu dumny :P (preferisco un grosso cazzo nero che il tuo piccolo fagiolo marcito) idź podymaj te piękne polki (tipsy, solara, platyna - oh to jest to :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, powiedz tej swojej czarnej obciągarze (czyt. mamuni), żeby Cię lepiej nauczyła języka, a potem szczekaj, psie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuidado
Ja jebię Ten cuidado con tu forma de hablar sobre mi mamá. No hay dirección en este mundo que no se pueda encontrar - y con este tipo de cosas yo no bromeo. La puta del negro no es mi mama sino tu. Ahora vete a la selva y muerete un poco de HIV. C***a mam tak wielkiego że by ci się w pachwinie nie zmieścił. Jednak nie przekonasz się, nie tknąłbym cię kijem przez szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuidado
w pochwie twojej* f****ng autocorrect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuidado
Jedyna osoba która tutaj by obciągała murzyna to ty, brudna suko. Z jakiej racji obrzucasz błotem porządne kobiety m.in. moją matkę? Brudna to jesteś ty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem czyściutka jak łza. I nie udawaj, że masz dużego, bo nawet nie masz jak tego udowodnić, ćwoku. Widzisz, taki jest problem w Polakach: myślicie o sobie jak o Bogach. Przychodzi co do czego to jesteście zwykłymi frajerami. Nie dość, że szpetni, to jeszcze charaktery macie c*****e. Czarna mommy nie przetłumaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że prowo to Wy uwielbiacie. Kocham patrzeć jak Polaczki się oburzają, gdy tylko się ich skrytykuje. No normalnie rozkosz dla mych oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×