Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polscy faceci lubia tani i koorewski typ urody i zachowania

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rz99ckmalpawppl
hej jak leci . popiszemy o tych typach urody ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo moznaby powiedziec o kobietach, kochaja prostakow i chamow o wygladzie neandertala , a p*****la ze liczy sie inteligencja i tym podobne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie większość ludzi jest prymitywna i podnieca się tandetą (nie chodzi tylko o sferę seksualną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rz99ckmalpawppl
poiwem ci ze intelijgentni w koncy zorumia i beda fardziej chamici i neaderltaczyki niz chamy. bo moga takich udawac. a neaudrelciki inteligentnow nie udadza chocaiz by chciealy. do dziela intelignencjo! na suilownie i imprezy ruhic klaski ! oderodzenieee hurrrraaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaafj es ju.fj,f,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prawda, mam faceta.. a on jak patrze to jego byłe sama patola, nie pasuje do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak! swietny temat, 100% prawdy!! Polscy buraczkowie i mirki ślinią się do cycastych Nikoli i Pameli ze sztucznymi włosami, rzęsami, ustami, opalenizną, podczas gdy męscy, przystojni Skandynawowie, marzą o spokojnych nimfach, z długimi prostymi WŁASSNYMI włosami, zadbanymi i zdrowymi, normalnej cerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas platyna to hit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Polki też wolą tępaków, łysych z siłowni:p ważne żeby był napakowany i chamski bo po co komu inteligentny facet. Popieprzony kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci generalnie nie potrafią cieszyć się kobiecością. Dla nich kobiecość to pełny biust, jędrny tyłek, uroda laleczki. Surowo oceniają wygląd swoich koleżanek, tak jakby sami prezentowali nie wiadomo co. Ja sama nie pasuję do tych kryteriów i mam tego świadomość, ale kiedyś spotykałam się z Francuzem i w życiu nie usłyszałam tyle komplementów, co od niego. I były to komplementy specjalnie dla mnie, dotyczące konkretnych rzeczy, a więc wiarygodne, np. podobał mu się kontrast mojej jasnej cery i ciemnych włosów, kształt moich oczu, ust, szyi , długo by wymieniać. Generalnie cieszył się tym, co ładne, a nie zwracał uwagi na niedoskonałości. Przy takim traktowaniu można się poczuć naprawdę kobieco i seksownie i wiele zrobić dla faceta. W ogóle kobieta pięknieje, gdy czuje podziw mężczyzny. No ale polskim facetom łatwiej otaksować od stóp do głów i przydzielić jakiś numer w skali 1-10.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nie generalizujmy .. Ja lubie otwarte dziewczyny , które lubią sie rozbierać lubią być atrakcyjne i pociągające , ale też znają pewne granice nie ubierają sie tandetnie w jakieś lateksy czy minispódczniki , tyko seksownie i zgustem Tutaj przykład takiej panny , która daje radę i nie jest przy tym wulgarna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b973fc00e2acd3b4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Doda według mnie jest aseksualna , to to jakaś plastikowa wulgarna osobniczka .. Nie moja bajka W tym teledysku wygląda calkowicie aseksualnie i wulgarnie https://www.youtube.com/watch?v=KBwPhW2sNdM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym teledysku wyglada jak bogini cudnie szczyt marzen kazsdej laski i chlopaka hahahah nie tylkopolaka, zazdrosna myszo szara..hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dokładnie tak! swietny temat, 100% prawdy!! Polscy buraczkowie i mirki ślinią się do cycastych Nikoli i Pameli ze sztucznymi włosami, rzęsami, ustami, opalenizną, podczas gdy męscy, przystojni Skandynawowie, marzą o spokojnych nimfach, z długimi prostymi WŁASSNYMI włosami, zadbanymi i zdrowymi, normalnej cerze..." Xx Że niby faceci wolą baby z perukami??:D Podejrzewam vże chodziło ci farbowane włosy?i opalone??sztuczne rzęsy?:O Skandynawowie męscy?? A w ogóle to co cię obchodzą polaczki buraczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna na 100 Polek jest przeciętnie ładna. Reszta to k***y i maszkarony. Tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię taki styl, podoba mi się to i uważam że jest to seksi. Te niby z gustem to g****o wiedzą o uwodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same się kreujecie na taki typ urody. I to jeszcze nie dla facetów tylko aby ze sobą konkurować :P potem idzie to z torebeczką na przedramieniu (jedna ręka wyłączona) na szpilach jak pokraki i paznokietki u nóg jak na wsi pomalowane i myślą że są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedna na 100 Polek jest przeciętnie ładna. Reszta to k***y i maszkarony. Tak jest. xxxx chyba kpisz, ja na ulicach widze mase pieknych kobiet (sama jestem kobieta i niektorym zazdroszcze urody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Polki są brzydkie dlatego każdego faceta musicie całować po nogach że was zechcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubia wulgarnosc i chamstwo u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają chytrą mordę. Zagranicą na kilkometr widać jak idzie Polka. Ryj taki chytry i tylko oczka latają naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce hitem nadal sa biale spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×