Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pominięcie tabletki przed miesiączką, współzycie seksualne

Polecane posty

Gość gość

Witam, Niestety zdarzyło mnie się pominąć tabletkę antykoncepcyjną, minęło więcej niż 24 godziny. Po tych 24 godzinach współżyłam z mężem, oczywiście stosunek klasyczny, nie przerywany. Dodam, że to wszystko działo się tuż przed miesiączką, którą oczywiście dostałam. I tu moje pytania, pewnie banalne : - Czy mogło dojść do zapłodnienia ? - Czy zbliżająca się miesiączka, ma jakikolwiek wpływ na zapłodnienie, czy raczej to nie ma związku ? Na ulotce jest napisane, że w razie pominięcia tabletki mam stosować dodatkową antykoncepcję, ale zastanawiam się czy może miesiączka ma jakiś wpływ na zapłodnienie. Pewnie gadam bez sensu :-) Mam nadzieję, że sprecyzowałam swój problem czytelnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chciałam tego seksu a on nalegał , że owszem seks będzie ale bez tabletki. ciekawa jestem czy ma kasę na ew. zabieg. cholera nawet nie wiem jak ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodobal mi się bardzo go pragnęłam , to był seks pozamałżeński. zapomniałam się z nim w toalecie w pendolino ... boję się co powie mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź stąd trollu :-) Do roboty się weź, a ludzi obrażasz nierobie społeczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można brac tabletki anty i uprawiac seks przedmalzenski? Nie wstyd ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×