Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomoc dla zwierzat ze schronisk

Polecane posty

Gość gość

adopcje psom na pomoc, schronisko w jozefowie, peta, viva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
change.org animal cruelty exposed (fb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam więcej uczuć dla zwierząt chyba. To nasi młodsi bracia. Jak można je krzywdzić. Tak zupełnie bez powodu. Jakim okrutnym gatunkiem jesteśmy, że będąc istotami inteligentnymi, świadomymi robimy krzywdę zwierzętom, często bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiete slowa up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim miescie nie ma schroniska,a z pewnoscia bym byla czestym gosciem,by pomoc.Psa nie adoptuje,gdyz raz juz jednego wzielam,ale akceptowal tylko mnie,ojca zaatakowal i prawie zagryzl.Musialam go oddac,czego do dzis nie moge sobie darowac.Sle w miare mozliwosci kase na stworki z fundacji VIVA i Centaurus.Dwa pieski uratowalam osobiscie,znajdujac im dom,j tez byla tak sroga zima jak teraz.Dokarmiam koty,ptaki,szarpie sie z urzednikami o kazde psie czy kocie istnienie.I o d**e to wszycho rozbic,bo w ogole tej mojej pomocy nie widac.Tyle nieszczescia wszedzie dookola,ze rece opadaja.Gdyby tak miec wiecej kasy,to by mozna cos zdzialac,a tak wali sie ciagle lbem w mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paka dla bezdomniaka i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wole zbierac nakrętki dla jakiegoś dziecka np na wózek inwalicki albo rechabilitacje, niz dla nie mojego kundla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecitez sa nie twoje zreszta zwierzetasalepszeod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co roku z mężem odprowadzamy podatek na rzecz schronisk i towarzystw ochrony zwierząt . Jeśli ktoś ma taką możliwość a jeszcze Pit nie wypełnił to bardzo byłoby fajnie jakbyście na wybrane schronisko przeznaczyli pewien procent odliczonego podatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ftrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwa akcja przekonywania polityków partii rządzącej do poparcia wprowadzenia zakazu chowu zwierząt na futra! Piszcie krótko, własnymi słowami, np: do: biuro@platforma.org temat: popieram zakaz chowu zwierząt na futra treść: Jako Państwa wyborca proszę o wprowadzenie zakazu chowu zwierząt na futra w Polsce. Imię i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up dziekuje kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up w miesie sa odpadki nie zabijajcie zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up podpisujcie petycjepeta o vivisekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość I nie kupujcie produktow mlecznych i nabialu bo nie jest on produkowany w taki sposob jak w reklamach. Jezeli macie odwage zjesc cos co nie jest przeznaczone dla ludzi, miejcie odwage sie dowieciec jak to jest robione! http://www.sliceofcruelty.com/ """" Obejrzałam I jak ktoś może mowić, że ludzie z natury są dobrzy Ludzie to podłe bestie, nie zasługujące na to by żyć Od lat nie jem mięsa, ale nabiał już tak, ale wiem , ze oszukiwałam samą siebie Jadając nabiał i tak pośrednio zadawałam śmierć Przyszła pora na porzucenie nabiału Dziękuję osobie, która wkleiła ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie tę petecję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagajmy zwierzakom:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje kochane skarby :) Wspolnymi ludzkimi dobrymi silami uratujemy bezbronnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani Pomózcie zwierzątkom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adopcje zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zacznijmy dokarmiać dzieci a nie psy,ludzie co z wami się dzieje??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co robicie tyle dzieciarni bezuzyteczej ktora psuje swiat i niszczy wszystko zwierzeta sa lepsze od ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi oczekuje pomocy.....ile dzieci jest chorych ,a rodzicow nie stac na leczenie...a wam sie chce pisac petycje dotyczace zwierzat?????Choc nie mam nic do humanitarnego howu zwierzat,ale sie ogarnijcie !Czlowiek potrzebuje pomocy to jest haslo!:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja pisania do posłów w sprawie wprowadzenia zakazu chowu zwierząt futerkowych w Polsce nadal trwa! Piszcie - nawet krótkie maile na adres: biuro@platforma.org. - jeden z naszych fanów napisał tak: "Wziąwszy pod uwagę wysokie standardy moralne i etyczne, które przyświecają Pańskiej partii, zwracam się z gorącym apelem o wprowadzenie pod obrady Sejmu RP projektu ustawy zabraniającej hodowli zwierząt na futra. Niech Polska odetnie się od barbarzyńskich praktyk, dołączając do nowoczesnych krajów, w których respektuje się prawa zwierząt. Ludzie mogą na tym tylko zyskać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moge napisac e mail. jak moge klikac w jakies strony zeby pomoc to tez moge robic. 1% podatku tez zawsze oddawalam na zwierzeta bo nimi sie nikt nie przejmuje a na chore dzieci fo wszedzie zbieraja dlatego ja wole oddac na zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×