Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomoc

Polecane posty

Gość gość

Otworzyłam mały salonik STREFA STYLIZACJI PAZNOKCI PAZUREK I WZOREK W Markach. Dziś mija tydzień a ja nie mialam zadnej klientki. Oczywiście dzwonią pytają ale na tym koniec.Mam bardzo dużo promocji i szeroki zakres usług np.manicure spa, kąpiele ziołowe i owocowe dłoni, hybryda,vinylux, tipsy żelowe Henna brwi i rzęs oraz depilację brwi penseta. Zrobiłam nawet kącik porad na temat stylizacji i pielęgnacji,mam porywaczy, który wystawiam na chodnik dla pieszych na którym wiszą promocje i reklamy, mój mąż przez całą noc rozklejaniem ulotki po markach i okolicach a tu nadal cisza co zrobić pomóżcie i czy to tak jest na początku, czy się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis paznokcie kazda dziewczyna sama w domu robi.Ty sie zajmij mezem zrob mu lodza ,mozesz zajsc w ciaze i urodzic mu bachora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, ja myślę, że się rozkręci. Wydaje mi się, że zawsze tak jest na początku jak wchodzi na rynek nowa firma, nie za dużo osób o niej jeszcze wie… będzie dobrze. A tak w ogóle jak prowadzisz taki salonik to pewnie przyda Ci się namiar na sprawdzoną, fajną firmę: www.cmclassic.pl, która ma np. profesjonalne narzędzia do paznokci, wszelkie akcesoria i urządzenia do manicure’a hybrydowego, do tipsów, formy do paznokci, pojemniczki na ozdoby do paznokci itp. Wiem, że stałym Klientom gwarantują atrakcyjne rabaty, sama miałam okazję już nieraz z nich korzystać. To rzetelna, naprawdę warta uwagi firma. Zdecydowanie polecam, myślę, że na pewno coś wybierzesz z ich asortymentu do swojego salonu. Powodzenia w rozkręcaniu biznesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×