Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona 111

POMOCY chcę sobie skopiować coś fajnego a nie wiem co kupić. HELP Plis!

Polecane posty

Gość zagubiona 111

Koleżanka przyniosła do pracy kasetę z super muzyką ale kaseta nie miał okładki i żadna z nas nie wie co to za zespół tak ładnie gra. Chciałam sobie skopiować tę taśmę i tu zaczął się problem bo okazało się, że w żadnym kiosku nie ma już kaset ale jeden znajomy dał mi namiary do pewnego sklepu i mówił, że oni tam specjalnie jeszcze sprowadzają kasety. Udałm się pod wskazany adres i rzeczywiście tam mieli kasety. Problem w tym, że mieli ich dosłownie całe setki i to najróżniejszych długości nie tylko 60 i 90 ale także 46, 54, 100, 120 itd., a ja zupełnie się pogubiłam w tej powodzi firm i nie wiem teraz co wybrać. Pan sprzedawca polecił mi "TDK Metal MA-XG 60" ale trochę drogawa. Jest nieco tańsza "Sony Metal XR-60 Ideal for CD" albo sporo tańsza chromówka "Sony CDit 60 slide case". Taśm żelazowych (nawet nie wiem co to jest) pan mi nie polecał. Mówił, że jak zależy mi na porządnej jakości dźwięku to powinnam wybierać tylko taśmy metalowe lub ostatecznie chromowe (tak sobie zapisałam na karteczce, jśli coś pomyliłam w nazewnictwie to przepraszam). Skutek był taki, że w końcu nic nie wybrałam i postanowiłm na szybko tu wrzucić pytanie. Potarujcie, doradźcie którą wybrać??? Dodam, że będę jej słuchała na takim komustycznym jeszcze jamniku International AK-21 (symbol spisany z tyłu obudowy). Help, pliiiiiisss!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 111
Hop-hop! jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×