Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hmmmm17

POMOCY MUSZE SZYBKO SCHUDNAC!!

Polecane posty

Gość kika00
nie da sie szybko schudnąc.. na to trzeba wieeeeeeeele czasu i wysiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia :D
to proste. trzy kilogramy to naprawdę niewiele zalezy w jaki chcesz sposób tegoż dokonać i w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia :D
Na samej głodówce schudniesz w tydzień jakieś 5-7 kg. Metoda hardcorowa w sumie, ale jeśli jesteś silna to Ci się uda. Sama od jutra się biorę za głodówkę, z tym że ja mam więcej kilogramów do zrzucenia, a nie trzy. Może dla Ciebie lepsze byłoby gdybyś sobie jakaś oczyszczającą dietkę zafundowała, np. owoce i warzywa. Daje dobre efekty. Ja w 5 tygodni schudłam 17 kg. Zaznaczę, że nie wszystkie owoce jadłam (tylko jabłka, grapefruity i cytryny były dozwolone). Warzywa także ograniczone, ale to już nie chcę mi się wypisywać jakie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator nie zapładnia
ja bazuję na warzywkach i mięsku i kaszach. no i płynów dużo w miarę możliwości, piję też ziółka skrzyp, pokrzywa, takie mieszanki na odchudzanie, mięta, melisa itp. zielona herbata bardzo pomaga. piję też sok z aloesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy kurwa jesteście głupie i puste. te pare kilo w tydzien to jedynie utrata wody nie tkanki tłuszczowej :D. Kurwa potem zostają rozstępy,wisząca skóra i wyglądacie gorzej, niż z tymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kutaszajec
glodowka to max 1 dzien na oczyszczenie organizmu i nie wiecej. rozwalisz sobie metabolizm i organizm i pozniej bedziesz dlugo to odczuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator nie zapładnia
marceli Havranek jakie wy k**wa jesteście głupie i puste. te pare kilo w tydzien to jedynie utrata wody nie tkanki tłuszczowej . K**wa potem zostają rozstępy,wisząca skóra i wyglądacie gorzej, niż z tymi kilogramami to ty jesteś głupi :O ktoś ci kiedyś powiedział że można tylko 1 kg w tygodniu chudnąć i ty w to naiwnie uwierzyłeś a to jest MIT. zresztą powiedz mi, napisałam jak się odżywiam, dodam że przytyłam bo non stop żarłam słodyczne - ghdzie ta moja utrata wody?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zielonej herbaty. Naukowo udowodniono, że pita regularnie daje osobie bez nadwagi gwarancję, iż na pewno jej mieć nie będzie. Niestety, nie daje słowa na to, iż nadwaga w kulminacyjnym momencie leci z kopyta w dół, ale na pewno pomaga. Wibrator--- uważaj na odwodnienie. Ale widzę, że Tobie to nie groźne, bo dużo tego pijesz. Moja babcia zaczęła przesadzać z tymi herbatkami, przez co wypłukała sobie ważne dla organizmu elementy, a później odwiedzałam ją w szpitalu ;/. Fakt, schudła 20kg., ale nie warto kosztem swojego zdrowia. Mam nadzieję, że Ty jesteś w tej kwestii od niej mądrzejsza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci to dosłownie. Moja dupa, moja brocha . Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator nie zapładnia
suplementuję witaminy i minerały, natomiast zioła które piję są dozwolone do stosowania długotrwałego, to nie są jakieś bardzo rzadkie, specjalistyczne ziółka, a takie tam pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam jakieś 4kg do schudniecia w dwa tygodnie do moich urodzin.któras ze mną zacznie? Jaki macie pomysł? Może same warzywa i owoce plus chude mięso ? Ewentualnie jakiś jogurt.nie jeść kolacji i słodyczy, chleba itd.dużo pić. 2tygodnie i później troszkę więcej tego jedzenia wprowadzić.co wy na to? Nie mowie że ciągle chce tak sie głodzic. Chce sie troche oczyścić przez te dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
idz sie wysikac to stracisz juz jakis 1 kg,przynajmniej ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassminee
przeczyść się pożądnie i 1 kg mniej (senes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxxxy- na pewno schudniesz. Kiedyś jak nie zależało mi na szybkim odchudzaniu to właśnie w taki sposób gubiłam zbędne kilogramy. To najlepsza i najtrwalsza metoda, a poza tym łatwo wytrwać i nie jest się zmęczonym. Jeśli interesują Cię liczby ( a każdą kobietę interesują ;) ) to dodam, iż zaczynałam z 89 kg., a schudłam do 71 kg. Była to waga przy której wyglądałam wręcz idealnie. Mam 176, a poza tym nieźle ubita i nie widać po mnie kilogramów. Robiłam wręcz kiedyś sondę pt. na ile wyglądam? Każdy wahał się przy 60 kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
No ja po nocy tak sikam.Specjalnie sprawdzalem na wadze,i wychodzi 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim czasie schudlas? Ja też ubita jestem i nie wmawiam sobie tego tylko po to żeby sie nie dolowac. Mam ok 172cm i ok 72kg.ale wyglądam na jakieś 67. Nadwagi nie mam, ale jestem na granicy, więc te 5kg by sie przypadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
Kurna jak ja bym mial problem z 5 kg,to bym skakal do sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator nie zapładnia
też na szczęście jestem taka ubita, a nie jakaś galareta, więc nikt by nie powiedział że mam 20 kg nadwagi, koleżanka w pracy była w szoku jak jej powiedziałam, stwierdziła że z 10 kg to max :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detale
20 kilo nadwagi? GDZIE MÓJ HARPUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było dość długo, bo jakieś 4 miesiące, ale ja w sumie jadłam przez ten czas wszystko prócz pieczywa, ziemniaków i słodyczy. Niestety jestem tak okropna, że rzuciłam się na żarcie i przytyłam, a teraz muszę walczyć ile sił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator nie zapładnia
detale spadaj :O to ciężki temat dla mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij sobie rękę. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz tylko kradzione. Nie tuczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję bieganie dużo wody i Novoslim ja właśnie w taki sposób zrzuciłam zbędne kilosy przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta. Niskowęglowodanowa. Suplementacja przyśpieszająca odchudzanie! TO MUSISZ jeśli chcesz szybko Polecam Slimcea. Hamują doskoanle łaknienei i w dużym stopniu przyśpieszają spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz przez jakiś czas pieczywa nabiału cukru to zawsze pomaga no i Novoslim jak zależy ci na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskasf73
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×