Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

POMOCY SIEDZĘ W PARKU Z WYDRUKOWANYM CV

Polecane posty

Byłam na jednej rozmowie i mam przyjsc za tydzień na próbny dzień ale się boję. Może jednak pracodawcy się spodobalam i dostanę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys, kilka lat temu zdecydowalem sie nie isc do szkoly na lekcje i tego samego ranka mialem oobe xD. Widzicie, lepiej zostac w lozku niz chodzic do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po zajęciach jest. Poza tym, spałam znowu 2h, jestem blada i wyglądam jak trup. Mam dreszcze, zimne poty i sine ręce. Wstyd w takim stanie wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw tu selfie, Studziu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem tak ze budze sie o godzine 6 jak mialem budzik ustawiony, i dobra mam jeszcze czas, a mialem chyba na 8 czy na 8:45 xD. To spie i za godzine mi znowu dzwoni i dobra jeszcze chwila, i za chwile a dobra nie ide na pierwsza lekcje, to ustawilem budzik na pol godziny pozniej i dobra na druga tez nie ide, to ustawilem na godzine pozniej i tak sie budzilem zasypialem budzilem zasypialem i na 3 lekcji mialem sprawdzian jakis to mysle ale na 3 lekcje musze isc, a za chwile a p******* to, i znowu budzik ustawilem zasnalem budze sie do budzika i potem zdecydowalem ze w ogole nie ide do szkoly, i ustawilem jeszcze raz budzik bo myslalem, ze pojde na 4 lekcje, ale nie poszedlem, i tak okolo godziny 11 mialem oobe, wyszedlem z ciala normalnie... Najpierw pamietam ze pol spalem pol bylem przytomny a potem wyszedlem z ciala. J3bac szkole, j3bac system, j3bac prace!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieinie ciepisz na bezsenność czy zmarnowalas noc na oglądaniu anime ? Nic nie wstawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie dawaj prace. Ja tak robie. Ogolnie to kazdy musi isc do pracy, bo kazdy musi miec szefa ktory nad nimi stoi i mowi co ma robic, bo inaczej nie przezyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×