Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Betis**

Pomocy! Technikum Kosmetyczne..

Polecane posty

Hej Kochani.. Mam Taką Ogromną prośbę, Chaciałabym wybrać szkołę Kosmetyczną (Technikum) Może być (Licełum) "Ale czym to się różni??" -głupie pytanie, ale nie wiem- Bardzo pilnie potrzebuje pomocy jestem w 2 klasie gimnazjum i martwie się co będzie dalej, myślę o tym... Chciałabym się dowiedzieć gdzie W okolicy bełchatowa czy w województwie Łódzkim znajdę taka szkołę po gimnazium?? Zależy mi na Bełchatowie.. Ale Nie wiem czy taka szkoła się tam znajduję.. Proszę o Pomoc... Z góry bardzo serdecznie Dziękuję i pozdrawiam:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiaj się o szczegóły... Drobna pomyłka... """""LICEUM""""" Kurcze to nie celowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaje**ście ! Dzięki, może ty też jesteś taka tępa?? heh możliwe! poważnie pytam a tu tylko Krytyka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze sprawdź
w kuratorium w googlach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radząca szczerze... Obrzydliwa była ta Twoja wypowiedź, weź się zastanów zanim coś napiszesz. Autorko nie ma liceum kosmetycznych, są co prawda licea profilowane ale nie sądze że kosmetyczne, technika powinny jakieś być ale u mnie w mieście akurat nie ma. Zawsze możesz iść do liceum a potem pójść na kosmetologie na studia bądź na jakieś kursy czy studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie przejmuj sie kretynkami, zwłaszcza tą która obraża dyplomowane kosmetyczki. Widocznie nie miała doświadczenia w poruszaniu się po rynku pracy..nawet tego nie komentuję.... Takich tępych magistrów po studiach jest na pęczki i to oni zasilają szeregi bezrobotnych. Jeśli masz zdolności, zrobisz specjalistyczne kursy, to będziesz zarabiała powyżej 2.000 netto, nie wspominając o własnym biznesie. O takiej kwocie zwykły magisterek może tylko śnić... magazynierzy chyba tyle nie zarabiają, nieprawdaż? :P Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te specjalistyczne kursy mogę zrobić po Technikum czy liceum?? Czy to musi byc jakieś specjalnie tehnikum(lliceum) czy moze zwykłe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jestem dobra w tych sprawach bo mam duzo z tym doczynienia i uwielbiam te wszystkie rzeczy z kosmetyka związane:)... Zależy mi na Tym bo marzyłam i marzę o tym.. Chcę w życiu Sobie sama radzic.. To wszystko jest dla mnie takie ważne... Chcę dobrze zarabiac i dać sobię w życiu radę, chcę kontynuować to co lubię robić i o czym marzę, dużo osób sądzi że mam talent i nie chcę tego zmarnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe
jak mozna mieć talent do 'kosmetycznych rzeczy' hahaha. Ktos tam wyzej napisał ze magister moze pomarzyc o kwocie 2000....jezu o czym wy pitolicie? poza tym czy jest słowo magister? Widać żes tępa kwiatkowa chojowa. Samo magister nic nie mówi, zalezy jeszcze magister CZEGO. Kosmetyczna to płotka, zawód dla najgłupszych lasek. Jak jesteś betis głupia (a tak wnioskuje) to w sumie bądź sobie tą kosmetyczką. Nie zabieraj cennych stanowisk ludziom z mózgiem. Kosmetyczka - śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe
czym* jest słowo magister miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie to dopiero jest ŻAL!! Spójrz na Siebie a potem komentuj, żadna praca nie hańbi!! ty moze jestes darmowa pros**tutką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfwex
Liceum. Potem - Policealna 2 letnia Szkoła na kierunku - Technik usług kosmetycznych. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Napewno się przyda Twoja rada bo ta wcześniej się ze mnie nabija i myśli że coś tym zyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Napewno się przyda Twoja rada bo ta wcześniej się ze mnie nabija i myśli że coś tym zyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak technikum ale na pewno są studium kosmetyczne lub kosmetologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnąca
Tak, nie przejmuj się opiniami innych, a szczególnie tych, którzy sami nic nie wiedza.. Lepiej robić to co się lubi a, nie patrzeć na innych co oni o tym sadzą ;) Sama szukam takiego technikum, i narazie nic nie znalazłam ;) Życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tych infantylnych postów
Droga Betis z tego co mi wiadomo nie ma technikum o profilu kosmetycznym. Polecam liceum ogólnokształcące albo o profilu biol-chem( to się na pewno przyda) a następnie Kosmetologia(licencjat), tam na pewno zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz przygotowanie praktyczne. Teraz coś dla osób tak głośno krytykujących i wyzywających kosmetyczki od debili...hmmm sama jestem Kosmetologiem i z tego co zauważyłam mój intelekt jest na wyższym poziomie niż wasz a to dlatego iż takie wyzwiska są dość infantylne a zawód ten paradoksalnie nie jest prostym bezpłciowym zawodem i co najważniejsze nie ogranicza się do "WYCISKANIA WĄGRÓW" sama zajmuje się stopą cukrzycową i myśle że dla diabetyków z ostro zaawansowaną neuropatią jestem bardziej przydatna niż lekarz (nie mówię tutaj o martwicy i konieczności amputacji). Każdy ma w sobie "geniusza" a jeżeli go czuje to tym lepiej a jeżeli chce go rozwijać do znakomicie Powodzenia betis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoulder
Hej:) Ja jestem obecnie w 3 gim:) Także szukam takiej szkoły w okolicach Bełchatowa i myślę że najlepiej jest iść do Kochanowskiego lub Broniewskiego na profil biologiczno-chemiczny, a później iść na kursy albo studia kosmetyczne. Po zdanej maturze na pewno dostaniesz się do Piotrkowa:) Nie pamiętam jak się ta szkoła nazywa ale tam masz sporo kierunków do wyboru. Najlepiej poszukaj na internecie :) Na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlia
ja chcem byc kosmetyczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa323
słuchaj! Na razie to ty skończ 2 gimnazjum dopiero w 3 powinnaś się martwić ja na twoim miejscu wybrała bym technikum! a jeśli chodzi o to czy w twojej miejscowości jest jakieś technikum to nie wiem ale w Łodzi jest na pewno !!! MIŁEGO SZUKANIA JAK ZNAJDZIESZ DAJ ZNAĆ ! Też szukam takiego technikum ! POWODZENIA!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbecik
Technium nie nauczy cię zawodu, ale na pewno jest to lepszy pomysł niż pójście do ogólniaka. Patrzcie na to czego się uczycie w praktyczny sposób - czyli jako coś, co macie wykonywać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismana
Jeśli chcesz iść w tym kierunku to zdecydowanie warto. Zrób sobie szkolenie zawodowe po wszystkim np. w Beauty Lux. To kilka tygodni nauki, ale tak zawód dużo szybciej opanujesz niż choćby na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosia
Jeśli zamierzacie się uczyć w tym kierunku to będzie to zdecydowanie dobra decyzja, tylko nie spodziewajcie się, że samo technikum was przygotuje do pracy na etacie - to nie działa w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makusik
W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to Beauty Lux i szkolenia zawodowe. W żaden inny sposób zadowalających efektów nie uzyskacie. Nauka trwa, ale prędzej zrobicie to szkolenia zawodowymi, niż w jakikolwiek inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proptak
Lepiej iśc do technikum niż do ogólniaka. Technikum czegoś Was nauczy, łatwiej wam będzie z zawodem, a tak naprawdę po ogólniaku na niczym szczególnie się nie znacie, nie macie żadnego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×