Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wampirzyca222

pomocy znów mam ten koszmar

Polecane posty

Pomocy! Myślałam ze mam to już za sobą . Ale znów mam koszmar w którym dwóch typków mnie napadło i..... nie chcę o tym mówić. To zdarzyło się kilka lat temu , a teraz znów mi się śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowali cię zgwałcić? To się wydarzyło naprawdę czy tylko w śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś zgłosić się do psychologa chodzić na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję... Niesety tego nie da się wyleczyć od tak sobie. Jak dawno temu miał miejsce ten incydent? Twój umysł zarejestrował to całe zdarzenie i teraz będzie ci o tym przypominał dosyć często. To tak jakby zostać pogryzionym przez psa. Praktycznie każdy obcy pies będzie budził u ciebie poczucie strachu i niepewności. Jedyną metodą byłaby hipnoza za pomocą, której można by było spróbować wymazać całe traumatyczne zajście z pamięci, ale o specjalistę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, napisałaś, że kilka lat temu, a wcześniej ci się to nie śniło? Ostatni rok, dwa były w miarę spokojne. Może stres lub jakaś ostatnia sytuacja przyczyniła się do rozdrapania starych ran. Twój umysł przypomina ci o potencjalnym zagrożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się, że musiało to odcisnąć niesamowite piętno na twojej psychice. To jak sobie z tym radziłaś przez ostatnie kilka lat? Było spokojnie, czy te sny i strach powracały regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miałaś stresujący tydzień i to dlatego. Z drugiej strony dziwne sny zdarzają się. Często miewasz sny cxy prsktycznie w ogóle. Ja osobiście prawie nie śnie, ale raz lub 2 razy do roku się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było straszne. Wracałam późno do domu. Postanowiłam iść na skróty bo czasami tamtędy chodziłam i nic mi się nigdy nie działo. Nagle zostałam zaczepiona przez 2 -óch obleśnych typów. Chciałam iść dalej ale jeden złapał mnie za włosy, dostałam w twarz ,powalili mnie na ziemie i...... Przez 10 lat dochodziłam do siebie, było mi ciężko . Potem jakoś sobie radziłam i było OK, aż do tamtej nocy kiedy mi się to przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne bo przez kilka lat Twój organizm się bronił i wymazał to z pamięci na kilka lat, w dorosłym życiu to wychodzi dlatego jest tak powiedziane "rana boli przez całe życie". Ja byłam molestowana przez swojego ojca i wymazałam to z pamięci i wróciło po kilku latach, biorę leki, chodzę na terapię, staram się ćwiczyć i żyć normalnie... sprawca sobie gdzieś tam żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomódl się za tych oprawców. Spróbuj wybaczyć i powiedz to na S/powiedzi J/ezusowi. Tylko On Cię od tego koszmaru odetnie. I da Ci nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×