Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukająca Pomocy P

Pomóż zrealizować moje marzenie

Polecane posty

Zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w realizowaniu mojego marzenia. Proszę o udostępnianie w miarę możliwości mojego postu i polecanie znajomym, gdyż wstyd ogranicza mi działania w gronie osób mnie otaczających. Chcę uniknąć zbędnych, niemiłych komenarzy z ich strony, a w szczególności ze stony mężczyzn. Jestem tu nową osobą, ale znam zasady i reglamin grupy, dlatego planuję zaangażować się w jej życie od zaraz. Aby uniknąć oskarżeń o oszustwo zapraszam do prywatnej konwersacji, gdzie mogę udostępnić więcej informacji, zaprosić do rozmowy telefonicznej lub na skypie. Za wszelkie wspacie i dobre chęci serdeczne dziękuję! www.facebook.com/profile.php?id=100015589726190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola Kędzierzyn-Koźle to miasto w województwie opolskim w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim ma 58 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
Rozpisałaś się, zapominając o konkretach. Twoje marzenie to...? Nie mam facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
Już mam facebooka. Konkretów nadal nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten namysłów to zły omen zrób se przerwę wejdź na nowo najlepiej za 4 miesiące żeby nie zapeszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz kasy za yebanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×