Odpowiedz na ten temat

Pomóżcie mi odzyskać całkowicie prawa do dziecka

• gość 2017.07.19 [19:17]
    Jestem matką chłopca juz nastoletniego. Mam ograniczoną władzę rodzicielską i bardzo chciałabym odzyskac w pełni tą władzę. Syna wychowuje pod kontyrolą kuratorską. Żeby odzyskac syna muszę zrobić remont kuchni i łazienki, bo są w kiepskim stanie. Więcej informacji na mojej tablicy na facebook. Pomóżcie, bym mogła w pełni dziecko wychowywać:
    https://www.facebook.com/anna787878
  • gość 2017.07.19 [19:24]
    Niestety. Nie mam konta na fejsbuku wiec nie mogę otworzyć. Napisz o co chodzi.
    Mam pytanie. Co ma nadzór kuratora do remontu łazienki i kuchni? Czy jak zaprosisz panią Dowbor z ekipa remontowa do swojego domu wówczas kurator powie wam adios? Sądzę że wątpię. ..
    Jakbym sie pochwalila w jakich warunkach mieszkałam tuż po ślubie miałabym pięciu kuratorów .
  • gość 2017.07.19 [19:31]
    Pani Anno, prosze oddac synka do rodziny ojca chlopca. Pani jest niewydolna na kazdej plaszczyznie. Prosze to zrobic dla jego dobra.
  • gość 2017.07.19 [19:41]
    Syn ma świetną opiekę, jest kochany i zadbany, niczego mu nie brakuje. Jedynie brakuje nam dobrych warunków mieszkaniowych, czyli drobnego remontu, na który kasy brak, bo wiadomo, jak ciężko teraz o pracę
  • gość 2017.07.19 [20:36]
    Ta pani to bardzo dobra matka, ma bardzo dobrą opinię w różnych instytucjach.
  • gość 2017.07.19 [20:43]
    To są właśnie polskie sądy: matka niewydolna wychowawczo, alkoholiczka, patologia a i tak będą jej przyznane prawa.
  • gość 2017.07.19 [20:46]
    Ona nie jest alkoholiczką, to porzadna kobieta, której się jedynie w życiu nie ułożyło, bo ojciec dziecka zwiał, a taj pani jest cięzko, bo musi utrzymac dziecko i wynajęte mieszkanie ze skromnych alimentów i zasiłku swojego. Przy odpowiedniej pomocy przywrócą jej pełnię władz rodzicielskich. Syn jest z nią od kilku lat, wczesniej spędził lata w rodzinie zastępczej, ale matka tak dzielnie walczył, że oddano jej dziecko, ale niestety ma też kuratora cały czas na głowie, bo pełni praw nie przywrócono jej jeszcze.
  • gość 2017.07.19 [20:48]
    Ona szuka od lat pracy, bo wciąż o tym pisze na swoim koncie na fb, ale jak widać- bezskutecznie, bo znaleźć nie potrafi, a to jest spore utrudnienie
  • gość 2017.07.19 [20:49]
    W dodatku szykuje się też do chrztu, ponieważ po latach się nawróciła i chce przyjąć chrzest. Widać, ze to dobra i porządna osoba.
  • gość 2017.07.19 [20:53]
    Rozumiem ze jeśli nie jestem ochrzczona to nie jestem dobrą osobą?
  • gość 2017.07.19 [21:39]
    Nie, chrzest tu nie ma nic do rzeczy.
  • gość 2017.07.19 [21:44]
    Daj spokój temu dziecku. Niech ma szanse na normalne życie. Ty już swoją miałaś.
  • gość 2017.07.19 [22:02]
    dziecko ma szansę na normalne życie i u nikogo nie miałby lepszego, bardzo dobrze sie uczy, jest inteligentne i zadbane. ale to tylko i wyłącznie moja zasługa, bo przez lata razem lekcje odrabiamyy, wspólnie się uczymy.
  • gość 2017.07.19 [22:25]
    Kolejna mamusia z syndromem madki? A może odsocjalowe zapalenie mózgu?
  • gość 2017.07.20 [00:07]
  • KsioncChrabonszcz 2017.07.20 [00:16]
    Jak się uda odzyskać, to jeszcze się załapie na pińcet plus, bo z brzuszka już braciszek się chce wydostać.
  • gość 2017.07.20 [05:58]
    Ja nie muszę odzyskiwać synka, bo go wychowuję, ale pod nadzorem kuratora, bo mam ograniczoną władzę. A co do pięncset plus, to także na syna dostaję, nie pottrzebuję do tego drugiego dziecka. Ale to sa pieniądze syna i jego pottrzeby nimi zaspakajam.
  • gość 2017.07.20 [06:53]
    Oddaj go do rodziny!robisz mu krzywde. Przez ciebie jest agresywny
  • gość 2017.07.20 [14:09]
    Nic nie robię złego. Świat mnie wk**wia! Żeby przez takie coś nie dać człowiekowi pełnio praw do dziecka, bo ma stara wannę i łazienkę. A skąd ja mam na to wziąść pieniądze. A z drugiej strony, jak się pieniądze nie znajda to ja nie odzyskam pełni praw rodzicielskich.
  • gość 2017.07.20 [14:14]
    Nie będę bronić sadów, bo czesto wydają niesprawiedliwe wyroki, ale sorry, praw nie ogranicza sie bądź odbiera przez brak remontu.
  • gość 2017.07.20 [14:14]
    do roboty rusz leniwą dooope ty yebany pasożycie !!!!!!!!!!
  • gość 2017.07.20 [14:46]
    Kiedys miałam je odebrane na kilka lat i dziecko było w rodzinie zastepczej, a to z powodów braku warunków mieszkaniowych, obecnie warunki mam i wszystko, to czepili się remontu, choć przecież dziecko tu mieszka i ma się całkiem dobrze. Chciałabym w pełni odzyskac prawa do dziecka.
  • gość 2017.07.20 [15:01]
    Kobieto, ja jestem pełna współczucia, ale mowię NIE takim osobom jak Ty. Teraz cieżko o prace?? Nie rozśmieszaj nas. Jestes jak moj kolega, ktory narzeka, ze przegrał zycie-a to len, co chwila zmienia prace, bo pracować mu sie nie chce, jakby nie wiedział, ze trzeba z********ac!
  • gość 2017.07.20 [15:15]
    Ja już nie ufam ludziom.
  • gość 2017.07.20 [17:19]
    Ja nie przegrałam życiia, bo życie to mój syn! Chociaż jest nam cięzko od strony finansowej, bo alimenty, 500 plus i mój zasiłek z MOPS to naprawdę mało, a dziecko ma potrzeby wraz z wiekiem.
  • gość 2017.07.20 [17:21]
    Ojciec mojego syna nie interesuje się nim, ma własną rodzinę, a o życiu swego syna chyba zapomniał.
  • gość 2017.07.20 [19:45]
    Do roboty sie weź. Ten moj kolega tez ma dziecko i tez go nie motywuje, zeby zacząć pracować normalnie! To możecie sobie ręce podać.
  • gość 2017.07.20 [19:50]
    I on tez tak gada, ze mu cieżko to tamto bla bla, ze my wszyscy wokół mamy taki super zycia, ze juz nikt z nim nie chce gadaćpechowiec.gif żona sie z nim rozwodzi, nikt go juz nie żałuje, bo wszystko co ma, ma na własne życzenie! Przez swoje wybory życiowe.
  • gość 2017.07.20 [19:56]
    A dlaczego pani na tej swojej tablicy na facebooku opisuje swoje prywatne życie itp. teraz zajrzałem, a tam sprzed kilku godzin taka litania wyzwisk i żalów, ze az głowa mała! Nie wstyd Panią tak publicznie brudy prać na własna rodzinę?! Teraz się nie dziwię, dlaczego ma pani kuratora, skoro tak się pani zachowuje, że publicznie ludzi obraża opisując ich, wyzywając na fb
  • gość 2017.07.20 [20:04]
    Tak tak a winni są inni, nie Ty.
    Pracę ciężko znaleźć? Jakiej pracy szukasz?Proszę cię. .. taka praca szuka człowieka. Ulotki, sprzątanie, opieka nad osobą straszą schorowaną? Zbiór owoców i warzyw. Na kasie w Lidl, na magazynie. ..mam wymienić dalej?
    Nie masz małego dziecka. Jestes dyspozycyjna. Wystarczy chęć.
    Wiec ja się pytam: O CO CHODZI? ??
  • gość 2017.07.20 [20:06]
    Bo ta pani ma ręce sprawne tylko do pisaniny na fb, na forum itp, a do pracy ma lewe; i oczywiście uważa, ze inni sa winni jej sytuacjipechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...