Odpowiedz na ten temat

Pomóżcie mi odzyskać całkowicie prawa do dziecka

• gość 2017.09.05 [16:26]
    To prawda, co pisała osoba powyżej, on w poprzednim miejscu zamieszkania bawił się na podwórku, ale własnie z dziećmi mniejszymi, w zabawy w piaskownicy itp, trochę komicznie to wyglądało, bo był sporo większy od nich. Chłopak poszedł teraz do siódmej klasy, ale pomimo tego, ze jest dobrym uczniem, to odstaje od swoich rówieśników właśnie pod względem zachowania, zupełnie, jakby jego psychika zatrzymała się w rozwoju kilka lat temu. Ale może jeszcze nadgoni braki pod wpływem rówieśników w szkole.
  • gość 2017.09.05 [20:32]
    Będąc tam gdzie jest nie ma na to najmniejszych szans. To leniwe babsko w życiu do pracy nie pójdzie a będzie warować nad tym chłopakiem. Ludzie jaki sąd oddał jej to dziecko i kto sprawuje nadzór kuratorski?Ślepi,głusi?
  • gość 2017.09.12 [15:44]
    oj oj
  • gość 2017.09.13 [20:56]
    Dziś Anka zamieściła post na swoim fb że poszukuje butów dla dziecka i podała rozmiar. Jak ona może żebrać o buty dla chłopca? A co z alimentami i 500 plus, przecież to dziecka pieniądze, więc powinno mieć za to kupione buty, a nie wyżebrane jakieś stare od ludzi z internetu!
  • gość 2017.09.14 [00:36]
    Ta kobieta to beznadziejna matka, widać, ze dziecka kasę przeznacza na siebie, skoro nie ma teraz za co dziecku butów kupić. Ciekawe, kto jest jej kuratorem, chętnie bym się skontaktowała z tą osoba i chyba jej poszukam, bo to dziecko jest po prostu zaniedbane, dostaje alimenty i 500 zł, a dziecko nawet nie ma szans na nowe buty, podczas gdy inne dzieci mają porzadne nowe ubrania, a nie szmaty z lumpeksu za 2 zł i używane buty po kimś.
  • gość 2017.09.14 [10:51]
    Niby tak syna kocha, a nawet mu nowych butów żałuje
  • gość 2017.09.14 [13:23]
    On buty ma a te potrzebne są pewnie na jakieś wyprawy bo chodzi o trapery ,szuka też plecaków to pewnie mają zamiar wędrować .to chyba dobrze.
  • gość 2017.09.14 [14:38]
    To dlaczego jej opieka społeczna nie pomoże i nie ufunduje tych rzeczy dziecku? Przeciez opieka jest po to, by wspierać najbiedniejszych,a tym bardziej, gdy maja jakieś pasje lub chcą coś osiagnąć
  • gość 2017.09.14 [14:48]
    trapery czy glany kupisz za 100 z kawałkiem , nie uzbiera tyle? A na remonty i krewetki ma, ciekawe
  • gość 2017.09.14 [14:51]
    No, remonty niepotrzebnie robiła, bo i tak się chyba kilka tygodni po remoncie wyprowadziła, więc pieniądze wywaliła w błoto, a teraz dzieciak to by za to miał buty.
  • gość 2017.09.14 [14:57]
    normalni ludzie, inne samotne matki, które pracują umieją gospodarować.Nie żyją od fanaberii do fanaberii.Jak ktoś umie gospodarować kasą, anie wyrzuca jak ona na krewetki, remonty i za 2 tygodnie następny to ma.Zebranie jest w jej przypadku nieuczciwe.Na zagłodzoną nie wygląda, spasiona do bólu, z głodu tak nie utyła .Mniej żreć, dobrze kasą gospodarować, to na buty będzie
  • gość 2017.09.14 [15:20]
    Wychowuję samotnie dziecko 14 letnie- więc mogę się wypowiedzieć. Mam 600 zł alimentów, teraz 500 plus, mam przepracowane 10 lat, więc i teraz mam rentę z ZUS-u z tytułu nabytej niepełnosprawności po wypadku samochodowym, ale praktycznie całość tej renty przeznaczam na swoje leczenie i rehabilitację, zostawiając 600 zł na budżet domowy. Wynajmujemy małe mieszkanko- przedzieliłam pokój, by córka miała własny mały pokój. Żyjemy skromnie, ale nigdy nie brakuje mi na to, by ubrać porządnie dziecko, by je wyżywić. Córka ma wszystkie ubrania nowe, bo wstydziłabym sie jako matka, by dziecku, które się bardzo dobrze uczy, jeździ na olimpiady przedmiotowe kupować stare szmaty za 2 zł w lumpexach lub kazać jej nosić buty nie wiadomo po kim. Dla mnie to porażka matki, że majac- jak wcześniej czytałam- ładne alimenty i inną pomoc żebra o używane buty dla dziecka. Jak ten chłopiec się będzie czuł, gdy ktoś z jego znajomych to przeczyta? Ona chyba się nad tym nie zastanawia!
  • gość 2017.09.14 [15:25]
    OCZYWIŚCIE ,ŻE NIE.ONA MUSI TYLKO GROMADZIĆ, NIEWAŻNE JAKIM KOSZTEM.To typ jezyk.gif an da.A to ,że dzieciak ze wstydu chyba wyemigruje, bo normalnej dziewczyny , czy znajomych przy takiej matce nie znajdzie, to nieistotne.Ważne ,żeby matka miała pełne koryto.
  • gość 2017.09.14 [16:20]
    Pamiętajcie że to co dajecie, wróci do was, ja również pomagam potrzebujacym i oddaję rzeczy po Wiktorku itp, bo szczęście się wtedy pomnaża, nie warto być egoistą!
  • gość 2017.09.14 [18:32]
    Pozdrawiam was ciemnoty i zazdrośnicy! Widzę, ze jednak na głupotę nie ma lekarstwa! Widać, ze nie macie swojego życia, skoro się interesujecie nadmiernie życiem moim i mojego dziecka, który ma wszystko co najlepsze. Nam niczego nie brakuje, a jeśli już czegoś potrzebujemy, to po co kupować, skoro inni ludzie mogą oddać nam- lepiej to niż wyrzucać!
  • gość 2017.09.14 [18:33]
    Wypowiedzi niektórych z was są po prostu chore i świadczą tylko o was źle, a zło wraca do tego, kto je czyni! Polecam poczytać BIblie, pozdrawiam!
  • gość 2017.09.15 [09:36]
    Pani Aniu pieniądze z alimentów nie są kasą na zapłatę za czynsz. Za tą kasę może Pani spokojnie kupić buty i nie tylko.A na czynsz won do roboty i zarobić leniuchu.
  • gość 2017.09.15 [10:37]
    Módlcie się, ja teraz wszystko robię by być w bliskości z Bogiem! Czytajcie Biblię.
  • gość 2017.09.15 [10:43]
    Módl się o lepszy rozum i pracę bo alimenty na Wiktora wiecznie nie będą. A jak tam twoi znajomi ze zboru???Czy tylko do darmowych bilecików Ci byli potrzebni???
  • gość 2017.09.15 [12:06]
    Z moim rozumem jest wszystko ok. bo mam w sercu Boga.
  • gość 2017.09.15 [12:44]
    Takie nawrócenie to niesamowita sprawa ,gratuluje takiej wiary w Boga .A jak tam w szkole nowej ,już pani chodzi ?
  • gość 2017.09.15 [13:16]
    Wiktor całą zimę nie miał czapki którą można kupić nawet za 5 zł..buty zimowe nosił do czerwca dopiero na zakończenie roku ubrał jakieś trampki.Pani Anna chwilowo ma manię Bożą chociaż nie chodzi do kościoła i nie ma nawet chrztu..poczekajmy parę dni jak będzie wyzywać i klnąć na wszystkich .O technikum już zapomniała.
  • gość 2017.09.15 [13:30]
    Parę dni temu był zbór i darmowe bilety na przejazd. Za parę dni moźe być Allah akbar. Trudno przewidzieć. Myślę źe jakby islamiści z 5tysi dali to Allah byłby na primo miejscu.
  • gość 2017.09.15 [13:33]
    A z czego ona mu kupi jak co raz mniej idiotów sieją którzy chcą jej dbać. Przecież do roboty leń nie pójdzie. E zapomniałam może po technikum walnie na studia informatyczne,które skończy koło 70tki.
  • gość 2017.09.15 [13:57]
    Jeśli w życiu nie przepracowała jednego dnia to nie ma sie co dziwić że do roboty niechętna skoro w domku fajnie się siedzi , Na razie jako tako pieniążki są na dwoje starcza ale co potem jak się skończą .Alimenty nie bedą wieczne a i 500 + jest chyba tylko do 18 roku życia dziecka . może Wiktorek bedzie dobrze zarabiał to bedzie utrzymywał mamusie inaczej źle to widze
  • gość 2017.09.15 [14:47]
    Może lepiej Anna niech nie przechodzi na islam bo to terroryści są..Nasz Bóg lepiej niech ją wspiera
  • gość 2017.09.15 [17:23]
    Wy poczytajcie lepiej, co ona tam na tym fejsie wypisuje dziś smiech.gif Ale jaja!
  • gość 2017.09.15 [18:35]
    Lecz sie durna babo!! Oddaj Wiktora do ojca, niech ma norlmalny dom, a nie z matka wariatka pechowiec.gif
    ma dosc juz skrzywiona psyche przez ciebie, jest agresywny, jak sie nie zmieni to nadejdzie dzien, ze i tobie j**nie w ten durny leb
  • gość 2017.09.15 [19:09]
    Ja to bym cały ośrodek pomocy społecznej w jej mieście zwolniła! Jak oni mogą pozwalać na to, by taka osoba wychowywała dziecko?! Przecież ona jest całkowicie stuknięta, zapewne się nie leczy- skoro jest w takim stanie!
  • gość 2017.09.15 [19:39]
    tak

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...