Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysły na biznes

Polecane posty

Gość gość

Danwo nie było takiego tematu, w tym starych wątkach same bezsensy, także piszcie jakie macie pomysły, bez konkretów, żeby ktoś wam nie ukradł pomysłu. Czy teraz opłaca się w ogóle zakładać biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1groszówki dziurawić i jako guziki za 30 groszy sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobry żart :D chociaż może własna pasmanteria i dodatki krawieckie, jakie ma np http://krawgors.pl/ może mają szansę powodzenia? Ja bym w taki biznes celowała, ale wiadomo, sporo od otoczenia zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż... Ja zamieniłem fotografię na biznes-zaufałem modelowi i teraz nie czuje ciężaru jaki zwykle się odczuwa na etacie. Mogę śmiało przyznać, że uśmiech mi z twarzy nie schodzi gdy wędruję do pracy :) zapraszam do galerii i oceny zdjęć! https://morelastudio.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata71

Może warto spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością powołać do życia? Jest to dobry pomysł na formę prowadzenie swojego biznesu. Sporo informacji na temat spółek znajdziecie tutaj spolka-w-organizacji.pl . Każdy artykuł porusza inną problematykę. Jest tam wiele praktycznych wskazówek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus

A może malarnia proszkowa? Mój brat rozkręca taki interes i całkiem dobrze mu to idzie. Sprawdźcie sobie www.zugilprojekt.pl z Wielunia. To firma gdzie kupicie malarskie kabiny proszkowe, kabino-suszarki czy profesjonalne malarnie kataforetyczne. To dobry producent z dużym doświadczeniem, na bank będziecie zadowoleni z ich prodkutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Jakbyście z kolei szukali  profesjonalnych sprzętów do wyposażenia pralni to odsyłam was do krakowskiego www.pralus.pl/  Znajdziecie tam wszystko co potrzebne, wszelkie urządzenia i akcesoria pralnicze. Do tego firma ma dobre ceny i fajną obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekos

Jak planujecie biznesy z Chinami to przyda wam się dobry pośrednik - Ideum. Odpowiedzialni są za wyszukiwanie i sprawdzanie chińskich kontrahentów, wycenę, kontrolę i import towarów, organizują także wyjazdy biznesowe do Chin, np. na targi. Firma zna się na rzeczy, doskonale porusza się po tamtejszym rynku, także warto wziąć ich pomoc pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×