Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babeczka nad babeczkami

pomysły na fajny babski wieczór

Polecane posty

Gość babeczka nad babeczkami

w sobote organizuje u siebie babski wieczór, przyjdzie kilka kumpelek. chciałabym abysmy porobiły cos fajnego, przy czym moze byc duzo smiechu. Chodzi o to zeby nie siedziec w kółko na kanapie i saczyc wino. Pomyslałam o porobieniu czegos z masy solnej, ale nie wiem, czy sie przyjmie. jakie macie pomysły? ps, jestesmy młode, mamy od 18 do 22 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hberi
Znam jedną bardzo fajną zabawę i to na cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green fairy 25
grajcie w kalambury, jeśli będzie was przynajmniej 8-10 ;) fajna opcja, w miarę upływu wina pomysły coraz lepsze ;) no i wróżby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaaaa
pomysł mi się podoba. a może jakieś sesje zdjęciowe i wysłac do zrobienia z nich kalenadarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopuppupupupppppppp
godzinka pieknosci nie zaszkodzi czyli maseczki sreczki dupeczki w lazience ustaw mnostwo swieczek zrobi sie fajny klimat wypięknijcie sie i wypachnijcie, popijajac winko a potem moze jakis fajny film? jak amsz wlasna chate - dom to mozesz karaoke zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka nad babeczkami
hberi jaki to pomys? no kalabury własnie byly ostatnio. jest nas 5 - 6 i spotykamy sie co jakis czas za kazdym razem u innej. i zadaniem tej która zaprasza jest przygotowanie czegos fajnego:P Miałysmy juz wieczór gier planszowy, wieczór filmowy, wieczór układania puzzli etc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka nad babeczkami
karaoke tez juz mialysmy, było swietnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzxvxzvz
robienie czegos z masy solnej?? a czy takich zabaw nie urzadza sie w przedszkolu?:O ja jestem za tym, aby porobic fajne zdjecia, moga byc smieszne, w róznych pozycjach, mozecie wymyslic jakies sytuacje...np 4 dziewczyny siedza na kanapie, 3 patrzą sie powiedzmy w lewą stronę a jedna prosto w obiektyw. wazne do takiego zdjecia jest aby kazda miała podobną poze (np noga na noge, ramiona załozone)...potem takie zdjecia mozna przerobic, na czarno biale, jakies smieszne napisy dopisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierun z dupu
carte door

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopuppupupupppppppp
o Chryste :D:o jak moje do mnie przychodza to chlejemy caly wieczor a potem gadamy, smiejemy sie i razem placzemy do rana i nigdy dosc nie mamy a masa solna to chyba w przedszkolu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzxvxzvz
a ty mozesz przygotowac dla kazdej jakis atrybut, moze byc ytaki sam, albo kazdy inny, np beret mozesz tez przygotowac dekoracje, tło, wymyslic pozy...ale zeby było troche spontanu, bo tylko wtedy wychodza najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka nad babeczkami
przyjaciółkami. Chodzi o to zeby było smieszne. gry planszowe tez z pozoru dla przedzszkolaków, dopóki nie urozmaici się tego w taki sposób, ze przegrany ma do wykonanania jakies zadanie, czy cos w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopuppupupupppppppp
"a ty mozesz przygotowac dla kazdej jakis atrybut, moze byc ytaki sam, albo kazdy inny, np beret" albo wibrator ;) w ogole to wygląda jak dziewczy wieczór cnotek niewydymek podczas gdy rodzice wyjada na weekend w góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka nad babeczkami
jeeezu no wlasnie nie chodzi o to zeby usiasc i cała noc chlac, nie rozumiesz?? nie chcemy zeby kazdy taki wieczór był identyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierun z dupu
zróbcie konkurs pierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka nad babeczkami
cnotek niewydymek? to co mam zalatwic po jednym facecie na kazda i tak spedzimy wieczór? Jak któras chce sie zabawic z facetem to robi to w inne soboty, my spotykamy sie okolo raz w miesiacu w BABSKIM gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza rozbawiona
kto zje najwiecej pączków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
idźcie na miasto gdzieś potańczyć, pograć w bilard, nie musicie chyba kisnąć w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopuppupupupppppppp
nie rozumiem ;) lepiej zrobcie ta mase solna :D:D:D:D jakbym to moim zaproponowala to cy wiecej do mnie nie przyszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
to może w karty pograjcie? nie no, nie kumam, w tą sobotę andrzejki, to powienien być babski wieczór wróżb, a pomysłów bez liku na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też organizuje babski wieczór
Ja z przyjaciółką tez sobie robimy babski wieczór i szukamy pomysłow.Proponuje oglądać horror i nakręcić teledysk śmieszny.To fajna zabawa :Dmożecie też zawiązać sobie ręce nakłaść np. popcornu na miski i która naszybciej zje bez użycia rąk wygrywa życze miłej zabawy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektórzy są ograniczeni
Tylko wóda i bzykanie. też mi fantazja, phi Ja z moimi kumpelami ćwiczyłyśmy kiedyś taniec brzucha a po kilku butelkach wina fruwały ciuchy z okna. :-D Fajnie było. Faceci PRECZ z babskich wieczorów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena xD
Ja znam taką zabawę w "Pierwszy raz" ale trzeba do tego porobić karty z pytaniami. Gra polega na tym ,że losujesz jedną kartę na której pisze np. przy tym masz ubaw i morzesz poznać tym samym lepiej twoje kupelki gra od 3-20 osób Powodzenia w robieniu kart gwarantuje dobrą zabawę ja grałam w to kilka razy na piżama party bosko bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pieknei dziewwrkjfn
a comyslicie nad zaproszeniem chlopaka do calowania waszych stop????????????????????bylo by smniesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWA ŚWIATA
Babskie wieczory są organizowane po to żeby sie uchlać i świetnie bawić. My z laskami zawsze tak robimy. Jak jest alkohol w dużej ilości to potem pomysły same przychodzą:) Takie wieczorki to okazja do poplotkowania i intymnych zwierzeń... I wtedy robi się najśmieszniej i najgoręcej. Pozdrawiam wszystkiem zwariowane laski od masy solnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjnhy babski wieczor moze byc spa:-) Tylko Wy, masazysci, robienie sie na bostow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa, relaks, zabiegi kosmetyczne to faktycznie super pomysł na babski wieczór;) Na całe szczęście istnieją już takie salony, które proponują dojazd kosmetyczki do domu, więc nie stanowi to żadnego większego problemu. Dla zainteresowanych, w Warszawie funkcjonuje na przykład Beauty Homecare, który jest właśnie takim salonem. Myślę, że warto czasem sprawić sobie taką przyjemność i pozwolić sobie na totalny relaks w gronie najlepszych kumpelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo_kicia
może jakiś make - up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Wydaje mi się, że jakaś tematyczna impreza może być dobrym pomysłem. Może w stylu lat 70.? Tutaj masz bardzo dużo gadżetów na taką imprezę tematyczną: http://congee.pl/pol_m_IMPREZA-W-STYLU_DISCO-70-s-691.html Przynajmniej będzie oryginalnie, a przy okazji też bankowo będziecie się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×