Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2302

porada notarialna..sprawy spadkowe

Polecane posty

Gość gość2302

Witam serdecznie..przepraszam ze tak pisze ale mam pytanie dotyczace spadku...Moja mama zmarla dwa lata temu zrzeklam sie dlugow po mamie dzis otrzymalam telefon ze od strony mamy dalsza ciotka zmarla I ma duzo ziemi I teraz szukaja spadkobiercow I ja I moje siostry do nich nalezymy..czy my mamy prawo do pieniedzy czy jak zrzeklismy sie po mamie dlugow to nie mamy prawa do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nikt nie odpowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie prawo do spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzuciłyście spadek po mamie a nie po ciotce więc jesteście spadkobiercami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś długo męczyłam się ze sprawami odnośnie spadku po wujku z zagranicy. Nie wiedziałam jak się za wszystko zabrać, nie miałam też do tego głowy. Na szczęście pomocy udzielił mi pan z kancelarii www.notariuszpuczylowski.pl . Miło wspominam swoją współpracę z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u nas w rodzinie toczyła się sprawa spadkowa, to bardzo pomogły nam usługi tej kancelarii notarialnej ze szczecina http://www.notariusz-grzybowska.pl/. Widac, że pani notariusz ma spore doświadczenie również w skomplikowanych sprawach spadkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tego typu porady zawsze warto sie skonsultować z dobrym prawnikiem. W http://dobryadwokat.org.pl/ są swietni specjalisci. myślę, że warto o tym pomysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×