Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolec

porady prawnej potrzebuję.... pomocy

Polecane posty

Mam sąsiadke upierdliwą która prawie codziennie do mnie dzwoni i ucieka jak małolata... co moge zrobic?? (rozmawiac to ona nie chce i sie wypiera a wiem ze to ona bo widziałam ją... ona mnie nie zauważyła jak na klatce schodowej byłam) nie wiem co zrobić... ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
heh no raczej niewiele :-D może poskarż jej mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób jej tak samo
:D może kobiecina w ten sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę, albo jest chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie znudziło sie jej a robi juz tak od 2 miesięcy prawie codziennie.... gdy rano wychodzi z domu... poza tym na odwet nawet raz jej pomazałam drzwi pisakiem... zmyła sobie i nadal dzwoni wiec nie widze zeby cokolwiek na własną ręke przynosiło jakieś wfekty. w koncu poprosiłam kolezanke by załatwiła tą sprawe... poszła do niej i powiedziała ze jest moim adwokatem i nastepnym razem jak zadzwoni to rozmawiac będziemy w sadzie.... myslałam ze sie przestraszyła ale jak widac nie... spokojnie było tylko przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chra psychicznie nie jest... nie jestem jedyna która ma z nia problem... co prawda tylko do mnie dzwoni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
na moje oko nic nie zrobisz.. są oczywiście na takie zachowania przepisy, no ale... wchodzi też w to czynnik ludzki :-P i wątpię żeby ktoś zareagował na Twoją skargę na wygłupy 70letniej sąsiadki inaczej niż lekkim uśmieszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
odbiegając od tematu ładny żyrandol sobie margolcu kupiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
daje to to coś? jakieś światło? czy tylko efekty wizualne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matama
Sytuacja wymaga pewnej cierpliwości. Czyhaj pod drzwiami, patrz przez wizjer i gdy już, już będzie sięgać ręką do dzwonka otwieraj zamaszyście i z hukiem drzwi pytając hałaśliwie "Dzień dobry, w czym mogę pomóc?" Kilkanaście takich senasów i (o ile nie padnie na zawał) się jej odechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a skąd ty wiesz o moim żyrandolu?? a światełko daje ładne.... nie tylko wizualne efekty;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
można przy nim wiersze pisać i sobie człowiek oczu nie popsuje? hehe ja wiem wszystko, jestem konkurencją Rutkowskiego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fscxysgbhxjs
dobra dobra... światło dale naprawde dość mocne w koncu ma 20 a nie 10 punktów świetlnych co stego ze są słabe jak razem dają mi wystarczająco... poza tym salonik do którego go kupowałam ma jesyne 16 m kwadratowych, wiec w zupełnosci wystarcza a poza tym dokupiłam do niego jeszcze 2 kinkiety w kaplecie.... ( po 4 punkty swietlne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra... światło dale naprawde dość mocne w koncu ma 20 a nie 10 punktów świetlnych co stego ze są słabe jak razem dają mi wystarczająco... poza tym salonik do którego go kupowałam ma jesyne 16 m kwadratowych, wiec w zupełnosci wystarcza a poza tym dokupiłam do niego jeszcze 2 kinkiety w kaplecie.... ( po 4 punkty swietlne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
dzięki za szczegóowy opis :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×