Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jadźka:)

poradźcie tani nocleg Poznań

Polecane posty

Witam, jak w temacie poszukuję noclegu dla dwóch osób w rozsądnej cenie w Poznaniu,blisko centrum na około tydzień w okresie 24 grudzień do 1 stycznia.:) Przeszukałam już całe google i znalazłam bardzo mało rozsądnych ofert, a poza tym wiem że jest dość późno i w tym okresie świątecznym również drogo.:) Zwracam się więc z prośbą do Poznanianek lub Poznaniaków, którzy może lepiej się orientują.:) W grę wchodzą nawet noclegi w akademikach. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkaaaa
Ja byłam parę lat temu w tanim hotelu w poznaniu, nie pamiętam jak się nazywał, ale wiem, że za noc płaciliśmy tylko ok. 70 zł. Obawiam się jednak, że w święta te ceny mogą być wyższe o ile w ogóle są miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam nazwy ale
byl hotel ok 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
warto popatrzec na gumtree, tam sie czasem opglaszaja osoby ktore mieszknaia prywatne wynajmuja na krotki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz jakiegoś noclegu, najlepiej jest przewertować jakiś serwis, który ma bazę noclegową. Możesz zaglądnąć sobie na stronę ideatur.pl - to wyszukiwarka hoteli i hosteli. Mają tam też sporo ciekawych porad turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirmo
Ja od siebie polecam tanio jak na taki standard hotelwloski.pl Naprawdę świetne miejsce do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoletz
Hotel CEZAMET na Dębcu, chyba najtańszy w Poznaniu (ja płaciłem sam 40 złotych, więc na osobę w pokoju dwuosobowym będzie na pewno taniej). Standard niewysoki, ale nic tańszego tak blisko centrum nie znajdziesz (ulica Łozowa, kilkanaście minut piechotą od pętli tramwajowej Dębiec). http://www.cezamet.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majloi2
Bardzo fajnym i tanim jak na to co oferuje noclegiem jest hotelwloski.pl Polecam zdecydowanie. Cisza, spokój, darmowe wifi. (nie przeraża czasem szybkością :P) Bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorianGray
Ja staram sie spac z kolegami gdzies w centrum miasta, zeby miec dobra baze wypadowa na imprezy. Jak ostatnio bylem w Pzn spalismy zaraz przy Polwiejskiej w Blooms Hostel. Ceny w porzadku, takie dosc na studentow. maja tam tez wlasny bufet i jem tam niezle sniadanie na tzw. packmanie... jesli wiecie co mam na mysli :P Faaajna miejscowka, naprawde. Az chce mi sie znowu zabawy w weekend w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemiss
Spałam w Bloomsie w ostatni weekend jak pojechałam na obchody dnia Św. Marcina. Mieli rogale marcińskie w bufecie :D bardzo fajny pobyt, a spanie w centrum miasta jeszcze go uświetniło. Polecam jak się wybieracie do Poznania http://www.blooms.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica333
@noemiss - a maja jakies znizki dla studenciakow albo np dla klientow z polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemiss
W zniżkach się nie orientuję, ale warto do nich przedzwonić i o to podpytać. Poza tym Blooms ma na pewno jedną wielka przewage nad wieloma innymi hostelami - maja własny bufet gdzie możesz sobie zjeśc śnaidanie, wypić kawę itp. Płacisz mniej niż za hotel, ale warunki jak najbardziej hotelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko...
Ja się z innej beczki zapytam, piszesz, że pokój wam potrzebny od 24 grudnia....macie już plany na Wigilie w Poznaniu? A wyjazd 1 stycznia, też mnie zastanawia, bo doba hotelowa trwa mniej więcej do 10, tak szybko po sylwestrze będziecie w stanie wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_mati
Siema! znalazłem na tym forum rekomendacje hostelu Blooms i jakiś czas temu zabukowałem sobie weekend z dziewczyną. Hostel doskonale połozony, przy Półwiejskiej. Niedaleko jest genialna naleśnikarnia, gdzie jedlismy śniadania. Stary Browar na wyciagnięcie ręki. Polecam, fajna miejscówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborah25
Ile płaciłeś? Intresują mnie tlyko poważne, tanie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_mati
Coś koło 70 zł za osobę. Polecam ci sprawdzić u nich ceny albo napisać/przedzwonić i podpytać. Mają stronę w necie http://www.blooms.com.pl/hostel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depr
Kilkakrotnie polecono tutaj z tego co widziałem Hotel Włoski. Zainteresowało mnie to, chciałbym jednak wiedzieć, ile zapłacę orientacyjnie za pokój jednoosobowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandri
Za 1 osobowy niestety nie wiem, ale ja z żoną za dwuosobowy płaciłem niecałe 200 zł. W sumie najprościej ci będzie, jeżeli sprawdzisz po prostu na stronie Hotelu Włoskiego: http://hotelwloski.pl/ Tam powinny być wszystkie informacje. Aha, nie wiem czy cię to zainteresuje ale w budynku hotelu znajduje się też restauracja Italia, gdzie można całkiem dobrze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blooms (http://www.blooms.com.pl) , sama się tam zatrzymuję. Blisko centrum, w okolicy przystanki tramwajowe, autobusowe. Obsługa wielojęzyczna. Hostel ma niskie ceny w porównaniu z wysokim standardem (żebyście wiedzieli jakie pokoje widziałam jak szukałam miejsca w którym można się zatrzymywać). Polecam, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turwinek:P
Ogólnie powiem tak. Sam nocowałem w Hotelu Włoskiem już wielokrotnie i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Miejsce raczej tanie i blisko centrum co mi osobiście odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dablivl
Ja również miałem okazje zostać na noc w hotelu włoskim. Ciekawe miejsce niewątpliwie. I o dziwo, naprawdę dobre. Komentarze zgadzają się z jakością hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempestar
Hmm. Sam nie wiem w sumie planuje wybrać się do Poznania i wygląda na to (z tego co tu mówicie), że Włoski to najlepsze miejsce w którym mogę się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempestar
Hmm. Sam nie wiem w sumie planuje wybrać się do Poznania i wygląda na to (z tego co tu mówicie), że Włoski to najlepsze miejsce w którym mogę się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tumem
Wiesz nie powinieneś tak wierzyć we wszystko co przeczytasz na forach hehe. Lepiej będzie jak zajrzysz na serwisy pokroju gastronauci etc. tam znajdziesz wiarygodną ocenę hotelu włoskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, czy hotel włoski i restauracja italia to to samo badziewie? Bo taką samą formę prymitywnej reklamy stosuje. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesuses
Czy ja wiem;). W sumie nie każdy post musi być reklamowy prawdA? W końcu mogą być ludzie, którzy uważają Hotel Włoski za dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×