Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

WITAM-jeden temat juz mam, ale nie zaglada tam duzo ludzi- może tutaj?. Prosze o spojrzenie w mój link nizej. W nim pisze wszystko:) Dziekujemy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpłacę pieniążki. Zobaczę ile mogę. Postaram się przekazać link innym swoim znajomym. Zyczę wszystkiego dobrego. Tu na tym Forum też są ludzie WIELKIEGO SERCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z S.
czy to ma być duza kwota? Ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochani❤️ , nie musi byc duza:)- jak każdy by troche wplacił to sie nazbiera- ile ktomoże🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - mój mężuś już poinformowany ;) 1% podatku dla Alusi :D Uściski dla Ciebie i Ali :) Zachęcam wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajusia,ja też choć ten 1%.I moim znajomym przekażę ile mogą niech dają:DJesteśmy z Wami.Ale to chyba już wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI.MY TEZ ODDAMY 1%,A MOŻE I COŚ JESZCZE SIĘ UDA.Gram w totka-jak wygram to alunia dostanie dużą kwotę..-serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście jak obiecałam na adipexowym topiku też 1% przekażę...może to nie będzie majątek ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA 33 na mnie też możecie liczyć odpalę ALUNI 1% działkę z pita mam trochę znajomych co im się wiedzie lepiej ,pogadam z nimi napewno nie odmówią to może KACZORY nie zminią sobie słóżbowej bryki na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mysle , ze ten temat odstrasza. Ale co tam, nie poddam sie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka112- dzieki wielkie. Ja sie zastanawiam jak to jest z tym 1% , pojecia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka to wiem, ale chodzi o to czy pojdzie bezposrednio na Ale czy ogółem na fundacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka112- wejdz na strone Ali i po lewej stronie jest tabelka(jadac w dół) jest napis FORMY POMOCY tam pisze ,ze ma konto dziecka z dopiskiem jest inaczej- zobacz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem...Ale w zeszlym roku tez wysylalismy pieniadze na konkretne dziecko i bylo dobrze.Odliczylismy te pieniadze z podatku. A moze tam sa poprostu wymienione inne formy pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
A. Darowizny: Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Wystarczy dokonać wpłaty na jedno z głównych kont bankowych Fundacji: 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 (darowizny na konkretne dziecko) 67 1240 1037 1111 0010 0583 9813 (darowizny na cele statutowe) B. Przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji oraz rozpropagowanie tej idei wśród rodziny, znajomych, w miejscu pracy. Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe Fundacji: 67 1240 1037 1111 0010 0583 9813 (darowizna 1%) ale chyba mozna ten 1% przelac na pierwsze konto w p.A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka skoro tak w zeszłym roku szło to teraz pewnie tez- na konkretne dziecko-dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mozna- moze w tym punkcie A nie chodzi o roczne rozliczenia, tylko miesieczne i potem można to od podatku sobie odjac- nie znam sie na tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie znam ale tez mysle ze ten punkt a dotyczy innej pomocy niz ta roczna.W kazdym badz razie my wyslemy dla Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 -> Witam Cię, życzę Twojej córce dużo zdrowia 🌻. Ja też urodziłam się z porażeniem mózgowym, miałam niedowład kończyn dolnych... Dzięki rehabilitacji i moim rodzicom dzisiaj jestem w pełni zdrową kobietą, mam dzieci i męża :) Nie piszę tego aby się chwalić, chociaż jest to powód do dumy, że jestem zdrowa. Chociaż Cię nie znam wiem, że jesteś wspaniałą mamą i masz wspaniałą córeczkę 🌻 Jak tylko będę mogła wpłacić choćby grosik zrobie to ;) Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę bardzo serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga M- jak milo , ze sie odezwalas:) tak sie ciesze. To ważne zeby ludzie wiedzieli , ze mozna z porazeniem coś zrobic:D ,ze tylko intensywne cwiczenia daja szanse. Ja bym tak bardzo chciala zeby mijej Ali sie udało. I nie wstydze sie prosic o pomoc dla niej🌼 Zeby chociaz na czworakach mogla po domu chodzic.Intelektualnie rozwija sie dosyc dobrze- uposledzenie umysłowe w stopniu lekkim) chodzi do szkoły integracyjnej:)Dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przed chwila skonczyłam ja naciagac(przewodziciele ma przeciete) wiem , ze boli , ale daje efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×