Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poraziło mnie to, co powiedziała koleżanka. Jestem w szoku.

Polecane posty

Gość gość

Rozmawiałam z koleżanką na jakieś luźne tematy. Po czasie temat zszedł na zwierzęta. Wtedy ona stwierdziła, że gdyby miała do wyboru życie swojego psa a życie człowieka, wybrała psy; potem dodała, że gdyby miała do wyboru życie człowieka i życie jakiegokolwiek innego psa, to po namyśle też wybrałaby psa. Dla mnie to nienormalne, oczy wyszły mi na wierzch. Życie człowieka jest wartością nadrzędną, pies został udomowiony, aby służyć ludziom, więc jego życie jest z założenia mniej warte. Czy tym psiarzom już totalnie się w głowach pomieszało? Aż mi ciarki po skórze przechodzą na myśl, że jest więcej takich osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było 1000 razy na tym forum. To temat wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Wiecej warty jest dla Ciebie g****iciel, morderca, pedofil czy inny zbrodniarz niz zycie psa? Sorry to my ludzie robimy krzywde innym, a nie zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię o normalnym człowieku, a nie gwałcicielu czy mordercy. Tylko człowiek z zaburzeniami psychicznymi i niespełna rozumu wybrałby psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dzispiatek, na kolacje salatka sledziowa sledziowa? z czym? tylko sledz i pieprz bleh nie podoba ci sie? a to przepis od twojego przyjaciela: swoja sledz, cudza pieprz :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że jest. dajecie przykłady znęcania się nad psami, a zapominacie, że psy też potrafią rzucić się na człowieka bez wyraźnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dobrze wychowa psa to sie nie rzuci wiecej jest mordercow i g****icieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies ma z założenia służyć ludziom, a inni ludzie nie mają mi służyć, więc ich życie nie przyniesie żadnych korzyści, jeśli ich nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, to widzę, że jest więcej zjebów niż moja koleżanka :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nas na tyle dużo (osób ratujących psa), że to my tworzymy definicję normalności, a reszta to pieniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliczanka dla dzieciaczków: pieseł pieseł hał hał hał wraz z człowiekiem w ogniu stał pieseła ratujmy, bezczynnie nie stójmy bo olać człowieka nie powód do ujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie założyłabym, że człowiek sam jest wstanie uciec...zwierzak spanikuje i nie bardzo. Więc łapałabym psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dev666 - maniaczka z ciebie jakaś. Do psów nic nie mam, ale nie płaczę, że jakiś zdechnie - taka kolej rzeczy. Haniebne jest, że ludzie torturują zwierzęta, ale mimo wszystko PIES to PIES - bezrozumna istota, przywiązana do właściciela. Pies nie kocha, pies jest przywiązany. Człowiek kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież przypadkowy człowiek, nie kocha nas, kto wie, może nawet nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego trzeba ratować głupie zwierzę? człowiek może mieć rodzinę, dzieci, znajomych, może być dla kogoś ważny, może dokonać czegoś pożytecznego w życiu. A co taka psina zrobi? zdechnie, to pójdzie się do hodowli i kupi drugą, która tak samo się przywiąże. wy chyba wszystkie myślicie, że te kundle naprawdę was kochają... żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, tak, człowiek robiący coś pożytecznego, i w dodatku człowiek, który w przyszłości nie umrze :/ To pewnie przyszły święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak mówisz, to pewnie sama wiedziesz bezsensowne życie. Oczywiście pies zostanie w przyszłości świętym, albo zrobi cokolwiek innego pożytecznego :D Aż się wierzyć nie chce, ile porąbanych psiar po świecie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wole psy od ludzi" x A kto powiedział że psy wolą ciebie? Mądry pies to taki który nie znosi ludzi, mądre zwierzę to takie które ucieka od ludzi. Głupie psy to takie które człowiek wyhodował pod siebie, takie należy traktować więc jak ludzi przynajmniej ja tak traktuje i los psa czy los człowieka jest mi obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? ciekawe daj psu kilka klockow moze nauczy sie prostych sztuczek ktore umie nawet dziecko w zlobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×