Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszłam z kimś do łóżka trzy lata temu i do dziś ponoszę za to konsekwencje

Polecane posty

Gość gość

Witajcie :) Piszę tutaj o moim najgorszym błędzie życiowym. Każdy kiedyś miał 16 lat i był gówniarzem. W tym ja. Młoda, głupiutka początkująca w chodzeniu na imprezy dziewczynka. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja te trzy lata temu byłam zupełnie inną osobą pod względem spostrzeżenia na swoje czyny. Wydawało mi się to normalne, że zrobię coś z jakimś chłopakiem, którego znam dwa tygodnie. Był to grill w pewien sobotni, letni dzień. Wiadomo alkohol+papierosy+ fajne towarzystwo. Był tam pewien chłopak, który od początku strasznie mi się podobał. Napiłam się (nie dużo, bo nie potrzeba mi było dużo procentów żeby się wtedy wstawić i to konkretnie) i stało się. Zaczęliśmy się całować i wylądowaliśmy w pokoju. Nie uprawialiśmy seksu (byłam rzecz jasna dziewicą i to był mój pierwszy jakikolwiek kontakt seksualny) ten chłopak próbował zrobić to w ''inną dziurkę'' coś tam w sumie probowal, ale po chwili powiedziałam, aby przestał. Zrobiłam mu loda. Na drugi dzień uznałam, że to przecież nic dziwnego, że ludzie to robią w młodym wieku i to całkiem normalne. Dopiero po około roku zmieniłam zdanie, gdy usłyszałam co ludzie o mnie mówią. Ten ''kolega'' z którym to się stało mówił wszystkim swoim kolegom trochę inną historię i rozniosło się to na całe moje miasteczko w którym mieszkam. Mimo, że niedługo miną cztery lata od tego zdarzenia, to ludzie cały czas nazywają mnie dziwką. Strasznie żałuję swojego czynu, ale byłam młoda i głupia. Gorzej. Młoda i poje***na!!! Wszystko bym oddała aby cofnąć czas. Gdyby chociaż większość mojego otoczenia o tym nie wiedziało...Ale to sie rozniosło WSZĘDZIE. Oczywiście od tego czasu nie robiłam nic na żadnych imprezach. Mieliście kiedyś podobną sytuację? Albo znacie kogoś, kto przechodził przez to co ja? Minęło tyle czasu a ja nie mogę przestać myśleć, o mojej opinii. Myślałam, aby udać się do psychologa, bo to mnie już przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tylka wzielas mu do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie taka kolejność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ty patrzysz na ludzi? Olej ich. Czym ty sie przejmujesz dziewczyno , wyluzuj, kazdy ma dosw seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz sie czym przejmowac. Ludzie zawsze beda gadac, miej to gdzies . Szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadręczaj się tak, bo sfiksujesz. Myślisz, że ci co obgadują, to takie świętoszki są? Głowa do góry i olej to, było minęło i nie ich sprawa. Każdy ma przeszłość seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam moja znajoma to się rympała z kim popadnie i też ma taką opinię ale ma to w d***e jest nauczycielką :D za bardzo się przejmujesz życie dało ci nauczkę teraz pamiętaj że buzi buzi i inne sprawy to tylko z chłopakiem z którym chodzisz a ludzi olej zawsze będą gadać nawet jak byś była zakonnicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy grzech ma swoje konsekwencje za grzechy trzeba cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie jeden idiota z małym fiutem takk obsmarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z małymi fiutami tacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×