Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbaggh

Poszukuje kontaktu z Agga Soyala z Kosmica tv

Polecane posty

Gość Barbaggh

Programu kosmicatv juz nie ma bo szukam i nie moge nigdzie znalezc. Bardzo mi zalezy na rozmowie z gwiazda tego programu Agga Soyala.Moze wiecie na jakich kanalach nadaja program kocmica tv???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmari
Kosmica Tv juz dawno nie ma .Program zamkneli. Z Agga Soyala mozna porozmawiac przez telefon i internet. Podaje jej numer 708 788 222 i strone http://www.aggasoyala.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, dzwoniłam do Aggi Soyali z 10 razy w różnych odstępach czasowych, nic się nie sprawdziło, wręcz wszystko nagle zablokowało, każda dziedzina życia się rozwaliła, a wróżby mówione przez Panią Agge były piękne i cudowne. Tkwiłam w tym stanie i nie mogłam już znieść że wszystko waliło się na łeb na szyję a ja popadałam w coraz głębszą depresję. Do czasu aż zmieniłam wróżkę! To ona powiedziała mi kim naprawdę jest Agga Soyala z kart Tarota: blokuje ludziom wszystkie sfery życia, zazdrości, wcale klientom dobrze NIE życzy (chyba że są jacyś którzy jej odpowiadają), plotkuje i wynosi informacje na zewnątrz, a tak pokładałam w niej nadzieję i wierzyłam że jest dobrym człowiekiem. Jak widać w dzisiejszych czasach nawet wróżki trzeba sprawdzać, jak ktoś nie wierzy to niech sam sobie sprawdzi kartami albo zadzwoni gdzieś indziej niż na jej prywatną linię. Poza tym czytałam na jej blogu że skasowali jej facebooka a z jej kart Tarota wypadła karta Sprawiedliwość i nawet się nie zorientowała że to na nią samą! Jak widać kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie na jaw kto jest kim. Jedynie fanatycy z jej bloga stwierdzą inaczej bo są tak zaślepieni wizją swojego Anioła, mam nadzieję że się kiedyś przekonają co się kryje za maską Aggi Soyali. I nie , nie jestem konkurencją tylko zwykłą klientką która oczekiwała pomocy a nie negatywnych energii. Po to jest forum by wyrazić swoją opinię i mam do tego prawo, a chcę tylko podzielić się z tym co mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, musze przyznać, ze to jest prawda....niestety, nic się nie sprawdza, wręcz blokuje....czlowiek rozpada sie....kontakt z Panią Agga ciężko odchorowuje, jest mi przykro, ze bylam tak naiwna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Postanowiłam się wypowiedzieć i trochę ubabrać w tym co jest tu o mnie napisane. Zazdrość i podłość nie zna granic . Zazdrosne komentarze zazdrosnych ezoteryków. Znam to i wcale się nie dziwię, że macie taką nienawiść do mnie, bo wiem, że jestem najlepsza i to was boli. Wam się nie udało. Dziwię się jedynie, że nazywacie się ezoterykami bo powinniście pomagać innym a nie oczerniać konkurencje. Jeśli Pani dzwoniła do mnie tyle razy to proszę zadzwonić jeszcze raz i powiedzieć mi to prosto w twarz. Anonimowym jest być łatwo.Oczernianie kogoś z zazdrości uważam za szczyt poniżenia się, ale to Pani wybór. Nic nie muszę nikomu udowadniać bo znam swoją wartość. Cytuje :" jak ktoś nie wierzy to niech sam sobie sprawdzi kartami albo zadzwoni gdzieś indziej niż na jej prywatną linię." Aż tak wam źle idzie, że w ten sposób naganiacie sobie klientów.....to przykre. Informuję również, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec Pani wpisów. Pozdrawiam Ps. radzę przy kolejnych oczerniających wpisach zmienić IP. Agga Soyala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×