Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Poszukuję mieszkania do wynajecia w ŁODZI !!!

Polecane posty

Gość mojra--
a w jakiej części Łodzi ma być to mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njlepiej okolice chojen, lodz gorna, centrum ale jesli wiesz coś to chetnie sie dowiem na temat innych dzielnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
mieszkam na chojach:P , wiem że być moze jest mieszkanie do wynajęcia w okolicach al.Politechniki , jutro dam Ci znac na maile co i jak , jeśli nadal będzie aktualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile biora za mieszkanie w łodzi? ja teraz mieszkam w zielonej górze wynajmuję i płącę 500 zł ale chyba bede musiała do łodzi, po ile tam sa mieszkania? kawalerki? na retkini na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
wiem że za mieszkanie dwupokojowe 700-800zł , a kawalerki nie mam pojęcia , ale zerknij na www.gratka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojra--
a na retkini jest sporo mieszkań do wynajęcia i chyba ceny nie są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retkinia jest najdroższą dzielnicą (maja wyskoi czynsz+ opłaty za wynajem), ale myślę, że za 500 zł spokojnie znajdziesz w Łodzi kawalerkę. Moja przyjaciółka wynajmuje w centrum i płaci z wszystkimi opłatami 600 zł, ale latem odchodzi jej 250 zł (bo tyle w zimie płaci za ogrzewanie - prądowe:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Politechniki tez moze być Jkaos uwielbiam chojny czesto tam bywam niemal ze codziennie :P Oki ja teraz ide spac a poprosze jakies wiadomosci na e-mail :) Najchetniej kawalerki i moze być stare budownictwo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król_Jarzyn
chętnie Cię przygarnę, mam duży dom ...zmieścimy się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiikkuulleeńńkkaa
mam kawalerkę do wynajęcia przy Łagiewnickiej_Bałuty. moje gg3732951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek22
Poszukaj kochanie na www.e-stancja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek22
A co masz sie męczyc.......... pokoje cena Łódź Wici 38 m2 2 600 Łódź Śródmieście Rewolucji 22 m2 1 250 Łódź Klonowa 50 m2 2 230 Łódź Śródmieście Rewolucji 22 m2 1 250 Łódź Kurak Pierwszego Maja 48 m2 3 600 Łódź Zarzew Grota-Roweckiego 15 m2 1 290 Łódź Zarzewska 57 m2 3 200 Łódź Retkinia Armii Krajowej 14 m2 1 300 Aby zobaczyć szczegóły, kliknij na wybraną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tutaj http://www.gratka.pl/dom/szukaj.phtml?id_podrubryka=1&id_rubryka=5&id_region=6&miasto=%A3%F3d%BC&dzielnica=&ulica=&metraz_od=&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&liczba_pokoi=1&slowa=&pietro_od=0&pietro_do=0&liczba_pieter_od=0&liczba_pieter_do=0&rok_budowy_od=0&rok_budowy_do=0&z_dnia=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaajco
dobry jest portal najem - wynajem pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaMagdalena125
Mnie ostatnio udało się wynająć pokój na fajnym osiedlu, w pięknym nowym budownictwie, mieszkanie jest bardzo komfortowe i nowoczesne, razem z moimi dwiema współlokatorkami jesteśmy pierwszymi użytkowniczkami mieszkania. Mamy świetne połączenie komunikacyjne, zieloną i spokojną okolicę :) nie znam jeszcze Łodzi ale Panoramikę mogę polecić, fajna miejscówka do mieszkania ;) za pokój mi wyszło 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha33
Witam, szukam mieszkania do wynajęcia w Łodzi. Z mężem od zawsze mieszkamy w Warszawie więc się nie orientujemy co i jak. Interesuje mnie cicha, zielona okolica, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie najlepiej trzypokojowe, z balkonem, w nowym budownictwie. Ostatnio w internecie oglądałam inwestycję panoramikę, nieźle to wygląda. Czy ktoś miał okazje oglądać na żywo? Czy jakość wykończenia jest taka jak na zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skowera
My z mężem zdecydowaliśmy się własnie na panoramikę i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, mieszkanie w ładnym stylu, piękne wykończenie, okolica zielona i zadbana, dzieciaki mają gdzie szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszaa79
Zgadzam się z koleżanka. Ja mam podobne odczucia. Również kupiliśmy mieszkanie w Panoramice na Bartoka (moim zdaniem to jedna z lepszych inwestycji tego typu w Łodzi). Dobra lokazlizacja i super standard, a cena jak na to wszytsko bardzo zachęcająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na widzewie gdzie psy doopami szczekaja no świetna krypto reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba u Ciebie pod Łodzią psy dupą szczekają. Weź sobie lepiej jakieś mocne proszki, bo chyba coś źle świat postrzegasz. Ja mieszkam od niemal dziecka na Widzewie i mam kompletnie inne zdanie. Normalni ludzie, dzielnica w porządku, wszytsko jest. Sam mieszkam na puszkina i nigdzie bym się nie przeprowadził.Ten wiezowiec (panoramica) widziałem i spoko jest. Pasuje do naszej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem studentką z Łodzi. Czy możecie polecić jakąs dobrą lokalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meellestka
Cześć. A czy nie lepiej będzie Ci ewentualnie wynająć miejsce w akademiku? Nie pisze tutaj o akademikach uczelnianych bo standard jest czasami bardzo średni ale o porządnym akademiku prywatnym. Mieszkam w budynku akademików Salsa w Łodzi. Zerknij sobie tutaj: http://studentdepot.pl/salsa - możesz sobie przejrzeć jak wyglądają u nich pokoje. Jest to naprawdę dobry standard . Darmowe wifi oraz zamknięty parking. Nie jest to równiez jakieś odludzie ale centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×