Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POTRZEBNA POMOC

Polecane posty

Gość gość

Witam. Na początku chciałam wspomnieć, że od zawsze mam problem z miesiączkowaniem. Pierwszy raz dostałam go w 6 klasie, ale nigdy nie był regularny,byl moment że w ogóle nie występował, czasem mam okres regularny przez 2-3 miesiące góra. Nie przejmowałam się tym doczasu kiedy byłam dziewicą. Teraz mam 19 lat, uprawiam seks od niedawna ze stałym partnerem. Ostatni raz(w lutym) ja i mój chłopak się kochaliśmy, mieliśmy prezerwatywę, stosunek nie trwał długo, chłopak nie doszedł no ani ja. Martwię się, ponieważ okres spoźnia mi się już 15 dni, nie wiem czy to może być ciąża(poczekam z testem do końca miesiąca) lub czy to może być objaw jakiejś chroby. Głupio mi się przyznać, ale nie byłam u ginekologa nigdy. bardzo prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie okresy miałaś obfite czy może skąpe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem bialam strasznie bolące, czasem mało obfite, ale ostatnimi czasami no malam mozna powiedziec 'umiarkowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie test do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że przede wszystkim powinnaś uregulowac cykle,,wachania miesiączkowania mogą być zdradliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A WIEC myslicie ze w taki sposob jaki opisalam moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak my możemy pomóc?! Nikt nie jest jasnowidzem i nie wie czemu. Musisz zrobić test, albo do gina. Miałas cały czas problemy z miesiączkowaniem, więc tak czy siak, coś jest niedobrze. I powinnas isć, tym bardziej jak zaczęłas wspólzycie. A ciąża, jest możliwość, ale raczej mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy założysz dziś ten temat ?, już Ci pisałam, że TU nie ma wróżek ! idz do apteki i kup test, a nie czekasz tydzień..na co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero tu uzyskalam satysfakcjonującą mnie odpowiedź, nie ma limitu co do ilosci zadawania pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dopiero tu uzyskalam satysfakcjonującą mnie odpowiedź, x Tzn?, że masz iść do lekarza, albo zrobić test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie tak, poza tym,po co komentujesz niepotrzebnie? Masz coś jeszcze do dodania? Jeżeli nie to żegnam NieWróżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×