Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dori30

POtrzebuje krotkiej odpowiedzi;)

Polecane posty

Czy na Biezmowanie daje sie prezent, pieniadz w kopercie , ile? Biezmowanie siostrzenca mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka.
Jesli jesteś świadkiem bierzmowania to wydaje mi sie ze kasa, a jesli nie no to prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam prezenty... ale tylko od rodziców i od mojego swiadka, czyli chrzestnej.. ja dostałam wtedy KKK i chyba jakąś niedużą kasę, ale nie pamietam już.. a daje sie tak ok. 100zł jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na bieżmowanie
niczego się nie daje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na bieżmowanie
jeszcze parę lat temu nikt nie myślał, żeby cokolwiek dawać, ludziom we łbach się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to dziewczyna to w moim srodowisku sie przyjęło ,że daje się zegarek srebrny albo złoty albo jakąś biżuterię, ja jak pisałam, dostałam KKK (Katechizm Koscioła Katolickiego dla niewtajemniczonych :P) a dla chłopaka to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
ja dostałam kolczyki (srebrne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chlopak, siostrzeniec. O kuzwa , to mnie przeraziliscie . Takie drogie prezenty na bierzmowanie????? W takim razie nie bede szalec i dam 80zl w karteczce. (80, bo to 20 e) Dam 20e i tyle i moze czekoladki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie dostałam :O nawet nikt ze mną do kościola nie poszedł poza świadkiem. I to było w tym roku, więc bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zastanowieniu moze i 15e. W koncu to religijne sprawy , a nie urodziny, czy Slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i ta odpowiedz mi sie podoba. Na cholere to wszystko. Ja nie ide, moj maz chyba pojdzie. U mnie tez byl swiadek i chyba rodzice. Nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaa90233435436754654675475
jak to nikt do kosciola z TOba nie poszedl;> bez przesady zeby tak olewac widocznie Cie nie kochaja, ja dostalam prezent od swiadka - pierścionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×