Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuję pilnie przedłużyć włosy i rzęsy

Polecane posty

Gość gość

dzwonilam w weekend po salonach i wszędzie mi mówiono , że najpierw trzeba umówic się na konsultację, później oni dopiero zamówia włosy a dopiero je aplikują a mi ogromnie zależy na czasie, mam pieniądze, mogłabym nawet zapłacić trochę więcej ale chcialabym bez kolejki koniecznie jutro w Warszawie lub Trójmieście ( będę jutro w obu tych miejscach) przedłużyć włosy. Czy nigdzie nie będą mieli jasnych blond włosów? Przecież powinni być przygotowani.. nie rozumiem, z rzęsami na pewno będzie łatwiej ale nwm czy tak od ręki to załatwię, Warszawa niby największe miasto w Polsce ale żeby gdzieś w Centrum od ręki zrobic cokolwiek to wszystko pozajmowane.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja przedłużałam rzęsy w magic visage w warszawie na mokotowie. zabieg przebiegł szybko i sprawnie, efekt rewelacyjny, rzęsy wyglądają mega dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na super gluuuuuu i po kłopocie. A na co ci sztuczne pustaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
odrazu widać, że nie wiesz o czym piszesz, przełuzane rzęsy to wygoda, nie musisz się codziennie malować bo rzęsy robią cała robotę, są fajne na wakacje, ja narazie nie mam zamiaru z tego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilka
dokładnie tak, mam takie same odczucia, ja regularnei przedłużam rzęsy w salonie magic visage i jest to zdecydowanie bardzo wygodnie, w salonie dziewczyny też super robią rzęsy bo wystarczy że przyjadę raz na 3 tygodnie zeby utrzymać je w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołperka
ja też przełużam rzęsy w salonie magic visage na mokotwoskiej 52, Estera ma naprawdę dobrą rękę do rzęs przedłuża super, rzęsy bardzo długo się trzymają i wystarczy przedużać rzęsy raz w miesiącu żeby wyglądały dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 tlumoku wpis z 2016r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×