Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga07947654

Potrzebujemy pomocy

Polecane posty

Gość Kinga07947654

Witam mam prośbę do ludzi o dobrym sercu proszę o jaką kolwiek pomoc ..jesteśmy rodziną czteroosobowa ja mąż i dwójka małych dzieci w wieku roku i trzech lat ..ja jestem chora mam problemy z kręgosłupem raz chodzę raz nie jestem przed operacją od kręgosłupa paraliżuje mi nogi . Mąż pracuje dorywczo ponieważ ja nie jestem wstanie nawet czasami się podnieść z łóżka A ktoś musi zająć się dziećmi ..nie mamy nikogo bliskiego ..mieszkamy na stancji na 30m ..za stancje płacimy 800zl plus rachunki już nie dajemy rady po prostu jest coraz ciężej dlatego proszę o jaką kolwiek pomoc ubrania dla dzieci .żywność .pampersy ..Nie jesteśmy rodzina patologiczna u nas nie ma alkoholu awantur..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zaraz się zacznie, że idź do mopsu, do kościoła po żywność,że niech mąż weźmie dodatkową pracę,że po co dzieci robiłaś, a skąd masz kompa i że na neta cię stać.....itp.itd. takie są tu buraki niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjSOIFERO
Mogę powiedzieć, iż dr Jarosław Poleszczuk ma dużo pacjentów, długie kolejki chorych, bardzo dobrą opinię wśród pacjentów. Jednak ze względu na to, że jest konkretny, twardy i niezwykle sprawny fizycznie w czasie zabiegów, warto jest się do niego zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×