Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POTWORNE nie dajmy tego zrobić naszej Polsce IMIGRANCI W SZWECJI

Polecane posty

Gość gość

Białe kobiety grupowo gwałcone w Szwecji nawet w biały dzień http://www.prawica.net/960 Cytat z artykułu: „Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa” - Arystoteles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałaś taki przykład, że polki zaczną masowo protestować za przyjęciem jeszcze większej grupy imigrantów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te k***y nawet 12 gwałcą! Nie dla tej bandy odpadów w mojej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, podawajcie to dalej - na forach, w prywatnych mejlach. Szwecja jest o rzut kamieniem, sporo wiadomości stamtąd, a jednak póki co spora część Polek i Polaków zdaje się być chyba tak otumaniona jak ta zgwałcona szwedzka aktywistka, skoro chętnie przyklaskują politykom chcącym zrobić także u nas takie multi-kulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W artykule jest mowa między innymi o tym, że szwedzcy faceci nie mają jaj i biernie przyglądają się temu, co się dzieje z ich rodaczkami. Oby nie było tak także z naszym narodem! Dotychczas wszyscy pokazaliśmy, że nic o nas bez nas, tylko wtedy, gdy chciano położyć łapę na Internecie. Ale poza tym dużo gadania, lecz mało działania. Mimo że to już się powoli dzieje u nas w Polsce, oni przygotowują sobie grunt na to, żeby nas wszystkich wziąć za mordę (i nie tylko...) - kolejny meczet w Wawie, panoszenie się muzułmanów w Lninie http://www.euroislam.pl/index.php/2015/06/uchodzcy-o-polskim-osrodku-tu-jest-panstwo-islamskie/ gdzie strażnicy jak te tyłki wołowe nic nie zrobili. Trzeba działać póki czas, nie dać sobie wmówić, że jesteśmy bez serca i inne bzdury. Pokażcie artykuł swoim chłopakom, mężom, ojcom, niech wiedzą jak się sprawy mają. Trochę szkoda, że takie treści można znaleźć jedynie na obśmiewanych portalach, ale to tez o czymś świadczy. Nie czas na kręcenie nosem, gdy europejska stolica gwałtu jest tuż tuż i ta fala może zalać także nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, bo ja planuje przejść na islam, mi ta religia bardzo odpowiada, jesem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 09:44 "Podałaś taki przykład, że polki zaczną masowo protestować za przyjęciem jeszcze większej grupy imigrantów pechowiec.gif" PRZESTAĆ PISAĆ GŁUPOTY. Nie wszystkie Polki się puszczają, bo pewnie o to Ci chod*******mentarzu. Owszem, niestety coraz więcej nie ma hamulców moralnych, ale rozejrzyj się wokół, na swoje najbliższe otoczenie, naprawdę wszędzie widzisz wyuzdane lale? Bo ja nie. Takie opinie są powielane na maksa być może dlatego, aby nam wcisnąć kit, że to już norma i nic niezdrożnego, że teraz zasady moralne to ciemnogród. Ale mądry człowiek wie, że to nieprawda. I nie obraża ogółu Polek, Bogu ducha winnych, porządnych, godnych szacunku. Jak Ci nie pasują lafiryndy i ich styl bycia, to rób coś, działaj - pisz protesty do telewizji, żeby nie nadawały programów jak dla zboków, uderzaj do reklamodawców, żeby nie zamieszczali niemal gołych reklam. To wszystko nakręca zwłaszcza młode dziewczyny i niszczy im psychę, przeszkadza Ci to, to zrób coś zamiast jak papuga powtarzać teksty z internetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja jest takim " polem do eksperymentów" liberalistycznej i lewicowej ideologii - gendery,dzieci w przedszkolach nie mogą używać zaimków "on" i "ona", mężczyźni mają sikać na stojąco i wiele innych bredni. Fanatyczny feminizm, zarzuty molestowania kobiety można dostać za największą pierdołe, za skarcenie dziecka mogą ci je odebrać i przekazać " rodzinie" homoseksualistów. itd.. Długo by opowiadać , wśród obejrzeć np " postęp po szwedzku" na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 11:14 "fajnie, bo ja planuje przejść na islam, mi ta religia bardzo odpowiada, jesem facetem" - Nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 11:19 Potwierdzam, warto to obejrzeć. A nie warto drzeć łacha z takich osób, jak B.Kempa czy W.Cejrowski, którzy się nie ceregielą i bez ogródek mówią jak. Przykład do bólu dobitny: https://www.youtube.com/watch?v=ZPQBEhSEF5Q - długie, ale kliknijcie chociaż na 20:28. Krok po kroku i u nas będzie tak samo, jeśli damy sobie wmówić, że jesteśmy ciemnogrodem i nie nadążamy za nowoczesnością... Zrobią z nas ułomków mentalnych i później będziemy się bali nazywać rzeczy po imieniu jak teraz Szwedzi, którzy boją się stawić czoła przyjezdnym gwałcicielom w swoim własnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 To był taki żarcik :) Niestety u mnie w małym miasteczku jedna w huście z********a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, teraz rozumiem. W sumie emotikonka też na to wskazuje. Ja też jestem z małego miasta, tam u nas na razie nikogo takiego nie ma. Ale teraz mieszkam gdzie indziej i widzę, co się dzieje. Nie rozumiem, no po prostu w głowie mi się nie mieści, jak ktoś przy zdrowych zmysłach może z własnej woli przyjąć taką religię... Wyznawcy islamu od urodzenia, a zwłaszcza ci, którym islam bardzo pasuje, muszą zacierać ręce. I nie wydaje mi się, żeby nagle zaczęli szanować białe kobiety tylko dlatego, że białaskom się odmieniło i chcą być jak oni, raczej nimi jeszcze bardziej gardzą, tylko że im tego nie okazują, bo takie babki są im przydatne do igraszek, reprodukcji i siania propagandy (religia pokoju plus inne kłamstwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni maja zgode od ichniego boga na klamanie dla dobra islamu, nakaz wrecz. W rzeczywistosci to nie jest zadna religia pokoju, bo kraje gdzie obowiazuje inne prawo niz arabskie zwane sa przez nich Dar al-Harb czyli Domem Wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten artykul jest stary, a ta dziewczyne zg****ili dawno temu. Przestancie rozsiewac plotki, artykul sam w sobie nie jest dobrym zrodlem informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jedyny artykuł i dowód w necie. Sorry brunetos, ale to nie plotki tylko fakt. Obejrzyj sobie na cda jak w fracuskiej republice islamskiej są bite białe kobiety na ulicach przez negrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos, twoj koment jest tak samo na poziomie, jak twoj pseudonim. Artylul jest z tego roku, z kwietnia, to dawno? A g***ty w Szwecji odbywaja sie na zatrwazajaca skale non stop. Zamiast siedziec na kafeterii przejrzyj neta, otworz oczy i pojdz po rozum do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 11 19
Oczywiście chodziło o sikanie na siedząco lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym filmiku z Anglii oni mowia o hipokryzji. Hipokryci zarzucaja hipokryzje, dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetos jestes Szwedem? biegiem po nabial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem. Potworne i prawdziwe wieści o religii rozgrzeszającej z mordowania niewinnych ludzi. Oni nawet swoich zabijają, a celem jest zastraszenie. Też nie rozumiem, jak można w taką religię uwierzyć i zaakceptować ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie życia wśród takiej dziczy i fanatyków religii zabijania jak islam. Oby Europa uwolniła się od takich pseudo braci jak muzułmanie, a Polska nie przyjęła emigrantów ze wschodu, chociaż może wśród nich są i porządni ludzie. Ryzyko zbyt wielkie, bo z nimi nie ma nawet jak dyskutować, maja jedną prawdę, wszyscy oprócz nich nie maja prawa do życia. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wierzę, że wśród muzułmanów są także porządni. Problem w tym, że trudno rozpoznać, kto z nich naprawdę taki jest, a kto tylko udaje. Oni mają nakazane w swoich księgach, żeby przed innowiercami grać przyjaznych, pomocnych, wyrozumiałych, no miodzio po prostu. A potem zonk, cichy, sympatyczny muslim pokazuje swoje prawdziwe oblicze, wszyscy wokół niepomiernie zdziwieni. Więcej o tym można przeczytać m.in. tu http://www.wykop.pl/link/1554581/takija-schemat-klamstwa-w-islamie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my jesteśmy szczerzy, a oni zakłamani i durni, skoro dali się tak omamić księdze sprzed setek lat i wierzą, że kobiety nie zakryte po nos grzeszą wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście też gdzieś tam w głębi serca współczuję, bez określania konkretnego adresata. Bo co dzieciaki winne, że się urodziły w muzułmańskich rodzinach, zostały zindoktrynowane i wpojono im, że za rezygnację z islamu zostaną ubite nawet przez własnych rodziców? Tylko że - jak widać po faktach - wielu z nich potem ta religia bardzo pasi, napawają się nią i tym, że w islamskiej jedności siła. Dlatego nie daję w sobie wzbudzić wyrzutów sumienia, życzę im jak najlepiej, ale nie chcę ich tutaj, ponieważ im jako ogółowi nie ufam i nie mam zamiaru być mądra po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 16:31 No, niektóre, wiele nawet faktycznie przeginają. Sama jestem kobietą i niczego mi nie brakuje (żeby nie było), ale z trudem znoszę widok roznegliżowanych do przesady innych kobiet na ulicach, we wspólnej przestrzeni. Jednak nie uważam, żeby za to należał im się gwałt albo nawet śmierć. Zresztą nawiedzonym muslimom wszystko jedno jak ubrana, może być przyzwoicie, ale jak nie chodzi w worze, to już mają pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, mnie czasami wkurzaja nasze dresy i kibole, ale kto jak nie takie bitne chlopy w razie czego pogoni te dzicz? Nadzieja jeszcze w narodowcach, ze dadza kopa na rozped pozostalym facetom, zawstydza ich i pokaza, co to znaczy byc mezczyzna i myslec z wyprzedzeniem. Tylko zeby nie mysleli za dlugo, bo juz wkrotce moze byc za pozno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeginasz TY, myślisz, że islam to zabawa, a nas to nie dotyczy? Denerwują cię roznegliżowane kobiety? Ich drażni każdy kto nie jest wyznawcą ich wiary, nawet gdy jest zakutany po czubek nosa. Zachowaj swoją złość dla tych co odcinają głowy, zabijają, gwałcą i chcieliby zabić wszystkich " niewiernych", a więc i Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×