Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Potwory a nie ludzie...

Polecane posty

A tak sie zastanawiam..od pewnego czasu coraz czesciej slychac o pedofilach itd...Chocby ten przypadek gdzie w belgii pewien sqrwiel zgwalcil i zamordowal 2 dziewczynki albo tera niedawno w POlsce jakas dziewczynka gdy na wsi wracala do domu..brakowalo jej 1,5km i jakis ch...j zgwalcil ją zabil i zpstawil zwloki na polu...:O i uciekl...Po prostu chce mi sie plakac i rzygac gdy o tych ch..ch slysze...Dziwi mnie to,ze nie mozna ich na zywca kastrowac iz afundowac jakies psychiczne tortury a nie,ze pare lat za nasza kase zyją w wwiezieniu a potem idą an wolnosc...No ale rządy panstw muszą ONZ czy iinej \"humanitarnej\" org.sluchac,ze kastracja ejst zla itd....:O I najgorsze,ze tego bydla jest coraz wiecej...szlam se wczoraj z matką swą i kuzynką w sopocie ,taką alejką idzie jakis facet krok krok z a nami...potem przysiadl i ciagle sie dziwnie patrzyl kiedy dojdziemy :O mial tak 20pare lat..😡 wrocilysmy sie i juz,ale........ :O szkoda gadac i tyle :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmmmmmm
oj masz racje...jak o takich slysze to mi sie noz w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie chyba jak POlska....:O w uwadze dzis bylo o takiej 13letniej dziewczynce...zeby takim niewinnym dizeciom :O i woogle kobietom...jak ch... mial chuc to mogl 50zlotych na dziwke wydac a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisianka33333
no ok Furious, ale przecież, ani Ty, ani Twoja matka, raczej nie będziecie celem pedofila, niewiem w jakim wieku jest kuzynka, ale juz towarzystwo dwóch dorosłych kobiet, powinno odstraszyć amatora małych dziewczynek. Może to juz paranoja z tym zboczeniem, a facet w istocie miał ochote zapolować, na wasze torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze...ale zwyklychz bokow tez jest pelno......:O raz mą starą gdy rowerem jechala taki o 20lat mlodszy gonil....:O jakos mu uciekla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisianka33333
polecam gaz pieprzowy, albo paralizator, troche to wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki juz jest ten swiat
Furious Ciebie pedofil moze zaatakowac jeszcze przez rok :O Po tym roku to juz bedzie zwykly gwalt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem....i do tego ostry noz..posiadam taki mniejszy ,ze jak go dotkne to mi juz skore rozcina..... tylko musze nauczyc sie nim poslugiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Zalozycielko topicu, czy ty w ogole posiadasz zycie prywatne?Siedzisz na Kafe caly dzien, co drugi topic jest Twoj :( Wspolczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak się ma Furious and Deadly
to o czym piszesz do stopki, którą chyba świadomie wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisianka33333
oj, może się mylę, ale Furious, już zadne tego typu paragrafy nie chronią, bo one obowiazuja do skonczenioa 15 lat, a z tego co wiem dziewczyna ma więcej. Pozatym tak naprawde pedofilów, interesuja znaczniemłodsze dziewczynki, takie jeszcze nierozwinięte, a ci od 13 -15 latek, to sa amatorzy młodziutkich panienek, ale juz raczej nie pedofile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm caly dzien nie:> na necie siedze tak 3 gora 4godziny dziennie:P..a stopka to fragment piosenki...:P i raczej do tego tematu sie nie odnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieeee
rowniez interesuje,dlaczego mechaniczna kastracja jest u tych zboczonych zwyroli zakazana ? :O zna ktos odpowiedz ?:O jedyną wg mnie ejst glupota politykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgffffffff
tłumacza to tym, ze kastracja w przypadku przęstepców seksualnych nie wiele zmieni, bo popęd seksualny i tak u nich nie zaniknie i moga zaspokajać go np. podrzynając gardło ofierze. I gadają, ze powinno sie to leczyc teraPIA i farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieeee
no tak a jesli usunie sie im tez jądra i bedzie dawalo psychotropy to co nie pomoze ?:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawa dla pedofili
Zróbmy Paradę Równości. Żądamy prawa odopcji dzieci przez "Kochających Dzieci Inaczej" Pedofile i INNI żądają dla siebie praw !!! JAK NIE JESTEŚ "BERETEM" I "KATOLEM"------IDŻ Z NAMI !!!!! Parada pod oknami Glempa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronię Autorki
A w czym Wam przeszkadza to, że Autorka ma czas siedzieć na kafe?? Ma teraz wakacje, więc ma czas na net. Żal dupę ściska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
za...bac zbokow i pedofilii.... innego wyjscia nie ma...skoro ta holota nie ma litosci dla niewinnych istot to czemu my mamy miec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spam popieram w 100procentach...ja gdybym kiedys doszla do wladzy to wprowadzilabym rządy twardej ręki bez litosci dla zbokow, mordercow itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×