Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kucola

PowerBank

Polecane posty

Gość Florka36
Wydaje się spoko jeśli 5200mAh Ci wystarczy.. jeśli chodzi o typowe komórki to powinno Ci wystarczyć na dwa ładowania zanim bd doładowywać powerbank, ja osobiście posiadam coś o większej mocy 10000mAh taki http://www.sferis.pl/p/397037-tp-link-pb50-power-bank-10000mah-2-usb-ports-5v-1a-5v-2a.html, ale to z uwagi że często muszę tablet ładować a jego bateria życzy sobie 7200mAh wiec sama rozumiesz.. podoba mi się też z faktu że ma dwa porty USB do ładowania więc w razie czego może mi ratować telefon i komórke naraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5200 to trochę małapojemność, nie opłaca się według mnie nawet. Ja mam 10 000mAh i to jest tak że na spokojnie na 3 ładowania starcza, nie trzeba ciągle doładowywać. Z marki Baseus kupowałem - https://iscratch.pl/produkty-baseus.html oni mają porządne akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyttka
ja swój kupowałam w teletorium, ma chyba 20 000 mah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpooiss
Dobrej klasy akumulator 1100 mAh kupiłem sobie w sklepie na stronie http://lispol.com. Ma zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem, dałem za niego trochę ponad dwie dyszki. W sklepie mają bardzo dużo elektroniki, mam w planie u nich też kupić sobie antenę CB bo widziałem że za rozsądną kasę sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×