Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monka240

powiedzcie mi gdzie można taka tapete kupić!!!!

Polecane posty

Gość weszliśmy w taksówkę
a może w leroymerlin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamal domyślam sie że w sklepie tylko jakim.Szukam wszędzie i nie mogę znaleśc a córka nie chce innej tapety tylko z Scooby doo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie jest artystyczne malowanie scian?ostatnio malowalam sobie duza wazke na scianie akrylami i efekt kolorystczny bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallinka
Ja jeszcze na Twoim miejscu przejrzałabym tez to miejsce http://studiorasch.pl/ moze wpadnie Ci w oko jeszcze coś fajniejszego,zwłaszcza ze maja naprawde duzy wybór tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrtgrtgrgt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart_cinkka
Ten link który podała michalinka warto zapamietac,poniewaz co wazne mozna u nich jeszcze przed ostateczna decyzja o zakupie konkretnej tapety zamówic wczesniej probniki i po prostu spróbowac sobie jak bedzie wygladala taka tapeta na scianie.Moim zdaniem to jest własnie idealny sposób na odpowiednie dobranie tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta4445
Zobacz ofertę tego sklepu http://art-newmedia.com tam takie tapety jak szukasz są dostępne, sama u nich kupowałam jakiś miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu sklepów jest sporo. Masz np. xwall i spory wybór i tapet i fototapet. Poza tym wazna jest jakość – można kupic tandete i po Pol roku będzie wyglądać już duzo gorzej. W xwallu maja raczej dosc dobrze wykonane tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM TWOJE-FOTOTAPETY.PL !!!! Przysłali mi fototapetę w 2 kawałkach i nie chcą przyjąc reklamacji. Szefowa bezczelna traktuje klienta jak g***o które nie ma nic do powiedzenia i nie ma racji. Mówi, że informacja o tym że 140 cm jest drukowana na dwóch brytach jest na stronie a na stronie jest tylko o tym że drukują szerokości od 50 - 150 cm więc jakby nie patrzeć jeszcze się mieszcze. Potem dodaje że o tym ze na ilu kawałkach zostanie wykonany wydruk decydują oni, a ja mam obowiazek zatelefonowania i zapytania w ilu kawalkach chca mi to wydrukowac bo oni sie znaja i oni robia tak jak chca. Kasy nie chce oddac, nowego wydruku nie zrobi - chyba ze za to zaplace. Bezczelna i chamska baba. Daja klientowi na swojej stronie mozliwosc ustalenia dowolnych widelek rozmiaru a potem sie okazuje ze to i tak pic na wode, wydrukowac na kilku kawalkach to kazdy sobie moze, nawet ja w domu na drukarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaGrojec
Myślę że spokojnie możesz zapytać u nich http://artpasaz.pl są w stanie zrobić wszystko co się chce, tzn. mam na myśli wzór grafikę na fototapecie, wiem bo sama zamawiałam u nich coś nietypowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ciekawą stroną jeśli chodzi o fototapety jest serwis www.tapetowyswiat.pl . Portal jest połączony z bazą zdjęć Fotolia, także generalnie obrazów tutaj nie brakuje. Ja zamawiałem jakiś czas temu tapetę z motywem typowo pop art-owym do swojego pokoju i jest git. Rodzice trochę się początkowo krzywyli, że chcę tak ścianę ozdobić, ale efekt nawet im się spodobał ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekss
Ja od dawna wiedziałem, że muszę sobie fototapetę sprawić do łazienki;) Udało się kilka miesięcy temu. Znaleźliśmy z żoną ciekawe zdjęcie na stronie www.topago.eu . Zamówienie zrealizowali ekspresowo, tapeta przyszła dokładnie taka jak w ofercie na ich stronie. A nawet na żywo prezentuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Wszechstronną ofertę w temacie takich fototapet mają na stronie www.dekorami.pl . Są flizelinowe, winylowe, papierowe, samoprzylepne, na zwykły klej, aktywowane wodą...można spokojnie dobrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa35
tak samo wiele tapet można znaleźć na stronie sklepu http://loveyourwall.com/ Czy tapeta do łazieński do taki dobry pomył, bo wiadomo, wilgoć w łazieńce się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Pod względem jakości to ja bym doradzała fototapety jakie mają na stronie w sklepie online – StrefaTapet.pl. Podkład jest flizelinowy, trwały, łatwy w aplikacji. Jestem kobietą, a poradziłam sobie z montażem bez bólu ;) Trochę mi sąsiadka pomogła, ale tylko trochę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natkęłam się na rewelacyjny sklep z fototapetami i naklejkiami na ściany dla dzieci www.magia-dekoracji.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej098
Ceny drukarek 3d są już na tyle przystępne, że samemu można się pokusić o wydruk. Oczywiście potrzebne są odpowiednie komponenty. Im będą lepszej jakości, tym efekt naszej pracy bardziej zadowalający. Kupuję żywice akrylową fotoutwardzalną na platformie 3d Designers a ponieważ mam kiepskie pojęcie o projektowaniu często sięgam po gotowe szablony tam dostępne. Natomiast ci, którzy potrafią projektować mogą zamieszczać na platformie swoje prace i jeśli zyskają zainteresowanie innych mogą nawet ne tym zarobić małe co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne fototapety i naklejki ścienne dostałam w Bimago, koleżanka mi poleciła sklep bo tam obrazy zamawiali. Też super. No ale ja jakoś wolę taka fototapetę na wolną ścianę salonu ( www.bimago.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@bimago Czy musisz się tym chwalić na każdym forum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×