Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale beznadzieja

Powiedzcie mi jakie jeszcze można osiągnąć cele w życiu ...

Polecane posty

Gość ale beznadzieja

oprócz zdobycia stałej dobrej pracy, wyjścia za mąż i urodzenie dzieciaka. Bo jak tak patrzę wokoło to widzę że każda przeciętna Polka tylko biegnie i zatraca się w tym owczym pędzie w łapankę na męża i tylko patrzy jakby tu prześcignąć koleżankę i znaleźć pierwszego lepszego frajera który pójdzie przed ołtarz i zrobi dzieciaka. I to pozwoli im sie poczuć lepszymi od tych które wyszły za mąż później. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialel
ja mam 24 lata, nie mam faceta.moje cele: chce sie ksztalcic, chce zwiedzic swiat, chce byc niezalezna, chce moc obudzic sie rano i powiedziec sobie: mam ochote poleciec np na kube i to zrobic, delektowac sie zyciem, realizowac swoje pasje. trudno jest poznac w tych czasach fajnego, wartosciowego faceta, chociaz poznalam ich mnostwo i nie mam problemu ze znalezieniem kandydata na meza czy chlopaka.:) jesli poznam "tego wlasciwiego" bede sie bardzo cieszyla, jesli nie...bedzie tak jak napisalam na poczatku, tylko w pojedynke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialel
powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
a to sa moje cele ale takie na cale zycie ...:) * nie chciec nikogo zmieniac...dostosowywac *nie musiec rezygnowac ze swoich aspiracij jakiekolwiekby byly *znalesc harmonie ze swoim wnetrzem *zanlesc porozumienie z drugim czlowiekiem *plany rozwijac realizacja *nie musiec wlaczyc o miejsce na swiecie ..bo ja juz tu jestem juz zajelam swoje miejsce *ooo moim celem jest nie odsuwac od siebie problemu duzo mam celow zyciowych ale te sa jak juz napislam na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idea
A myślisz jak cała reszta? Myślę że nie. To co Cię to obchodzi. Rób po swojemu. Sama się zastanów co jest dla Ciebie ważne i nie ogladaj się na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×