Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedziałem że się Jej brzydzę, żałuję strasznie.

Polecane posty

Gość gość

Otóż mamy po 28 lat. Moja żona urodziła na początku listopada, w ciąży przytyła 20 kg, zrzuciła bodajże 3 kg.Zawsze gdy wrócę z pracy mam posprzątane, zrobiony obiad, zakupy , smiecie , po prostu wszystko. Wstaję ona o godzinie 6, aby zrobić mi kanapki itp, naprawdę ją kocham. To ja zarabiam obecnie. Gdy jest godzina 20 ona już pada, a jest w domu sama, mieszkamy od rodziców daleko, przeprowadziliśmy się tu 4 miesiące temu. Zawsze umyta, pachnąca. Ale jest naturalną blondynką, maluje się na brąz ma odrosty, ta jej waga, to że ona coraz mniej czasu poświęca na wyglad , a kiedyś była naprawdę śliczną kobietą, trochę mnie odtrąca. Kocham ją bardzo i podczas kłotni powiedziałem jej parę słow za dużo, ze jest obleśna, tłusta, że się jej brzydzę itp. Seks uprawiałem,ale to nie jest już to jak sprzed ciązy. Naprawdę żałuje tego co powiedziałem, wtedy jej oczy stanęły we łzach, jest mi przykro bo ją skrzywdzilem, teraz ona zajmuje się dzieckiem i posprzątaniem domu. Wiem że ma jeszcze czas na zrzucenie parę kilogramów,ale przegiąłem bo ją skrzywdziłem, załuj***ardzo i pytam poważnie jak mam ją pzreprosić i dać do zrozumienia że jej potrzebuję,ją kocham , jest atrakcyjna itp pytam powaznie i proszę o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwoja żona
wybaczam Ci, to kiedy mnie bzykniesz?:) wiesz, że jestem teraz bez majtek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wierz swym oczom szepnął wiatr jeżeli kochasz sercem patrz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmuszaj jej do seksu, jak będzie miała chętną psioche to sama o tym powie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli faktycznie myslisz o niej ze jest oblesna no to sorry podswiadomie ona i tak wyczuje, zadne zapewnienia o atrakcyjnosci nie pomoga. Nie rozumiem czemu nie macie empatii ,ona robi więcej od ciebie więc nic dziwnego ze się zaniedbała. mógłbys ją odciążyc i docenić za to jaka jest, pewnie nawet nie wiesz jak jej przykro-badz pewien ze od tego momentu jej uczucia beda slabnac, choc moze po sobie nie pokazywac teog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóż jej w domu!!! Ona sprząta, gotuje, zajmuje się małym dzieckiem więc kiedy ma mieć czas na dbanie o siebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34, autor tematu jest bezpłodny więc dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twoja żona codziennie myje pipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od godziny 7 jestem w pracy, przyjezdzam o 17, czasem o 18. Zrobie zakupy jak wiem że trzeba, wiem że ona sie stara i chce mi pokazac jaka jest dobrą matką i ze o wszystko dba. nie wiem co ,ale do mojego glupiego lba mi to strzelilo, ale chce ją przeprosić, nie naciskam na seks,ale nie wiem jak jej to wynagrodzić, jak jej pomoc itp kocham ją i zaluje i nie wiem jak moglem jej to powiedziec :( tak sobie mysle ze moze zabierzemy sie gdzies na weekend,ale nie wiem czy to dobry pomysl itp... doradzcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze gdybym ja to usłyszała od męża po ciąży to uwierz WYPIERD,,,NA ZBITY PYSK Myślisz że jej dobrze z tą wagą? A cała reszta paznokcie odrosty depilacja na to potrzebny jest czas ale przecież doba nie z gumy chyba ze syfem mieszkanie zarosnie Ty na fast foodach to może wtedy byś gapił się i zrozumiał Jak dla mnie żadne przeprosiny nie wchodzily by w grę żadne prezenty czy wyjazdy, powiedziałeś szczerze i nóż w serce wbiles Masakra jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś ją do waszej ulubionej kawiarni oraz wręcz jej bukiet kwiatów powinien zarzegnać konflikt. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest w pracy od 6 rano do nocy. Odciąż ja w obowiązkach. Powiedz, żeby np dziś nie oskarżała czy nie myla okien, bo Ty to zrobisz. Uważam, ze minie baaaaaaaaaarzo dużo czasu zanim ona Ci zaufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzala*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej kolejności odpowiedziała bym ze Ty też kiedyś byłeś atrakcyjniejszy I skoro się mnie brzydzisz to nie mamy nic wspólnego ze sobą Pokazała bym Tv drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ci tego nie zapomni, nie można zapomnieć słów ukochanej osoby, która ci mówi że jesteś obleśny/obleśna, tłusta itp...jak ty sobie to wyobrażasz? że obiadkiem w restauracji wymażesz to co usłyszała od ciebie? licz się raczej z tym że jej uczucia osłabną a ten incydent będzie się za wami ciągnął na sex też nie licz, ja bym z mężem do łóżka już nie poszła gdybym coś takiego usłyszała kobiety są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu i wagi, a te po porodzie szczególnie, kobieta się stara ogarnąć dom i dziecko a ten wylatuje z takim tekstem. sam dobrze wyglądasz? masz czas pójść na rower/pobiegać/na siłownię? pewnie masz skoro żona tyra od rana do wieczora i jest ze wszystkim sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały drobiazg biżuteria I na kolana blagaj o przebaczenie bo usłyszeć coś takiego od męża dla zabójstwo żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi były powiedział coś równie bolesnego, jednak nie dotyczyło wagi bo jestem szczypiorkiem, ale nie umiałam na niego już patrzeć, mimo przeprosin jego słowa zawsze utkwiły mi w pamięci :( nawet dzisiaj o nich myślę, mimo że nie jesteśmy już razem. szkoda mi Twojej pani, faceci to jednak dupki i nie doceniają kobiet, dopiero gdy zostajemy zranione coś wam mądrego do mózgu przychodzi, ale jakim kosztem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adonis się znalazł jak można powiedzieć żonie że się jej brzydzisz wiadomo że jeśli ktoś znacząco przytyje to traci na atrakcyjności ale wtedy trzeba zachować taki pogląd w tajemnicy, starać się tak zorganizować czas aby ona mogła pójść z grupą poćwiczyć, dodać motywacji, nawet razem wziąć się za dietę że niby dla zdrowia za grosz w tobie empatii i raczej przegrałeś człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie wybaczyla nie takich słów, czy Ty aby napewno masz 28 lat?? Mam wrażenie po takim tekście ze tylko 8 Kuzwa zamiast cieszyć się ze dziecko zdrowe że żona też ( przeczytaj o porodzie z 17 stycznia w szpitalu w Zabrzu na wp) to on brzydzi się ciała i reszty: (((( Nigdy bym nie dała się tb dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, gdybym ja cos takiego uslyszala od meza w momencie kiedy z*********m od rana do nocy i jeszcze po nocach wstaje do dziecka to bym cie wyrzucila z domu po prostu. ja po ciazy tez nie wygladam jak miss polonia a byla ze mnie ekstra laska przed dzieckiem a maz mi na kazdym kroku pokazuje, ze i tak go pociagam. bo normalna konbieta nie chce zeby ja kochac jakas siostrzana miloscia ale chce miec faceta, ktory jej pozada a jak ktoras twierdzi inaczej to klamie. po czyms takim juz bym nie byla w stanie cie traktowac jak wczesniej. przepraszac mozesz, ale nie uzadzaj zadnych cyrkow z wyjazdami i prezentami bo to wedlug mnie wyglada tak jakbys chcial ja przekupic. ale jesli myslisz o niej w ten sposob i naprawde cie odrzuca od niej to tak czy siak takie rzeczy kobieta wyczuwa. i to co pisza wszyscy, moze ja odciaz. po powrocie z pracy wez sie zajmij od razu dzieckiem i powiedz zeby sobie male spa, zaproponuj, ze sam sobie zrobisz kanapki zeby mie musiala sie zrywac z samego rana i sobie pospac dopoki dziecko sie nie obudzi. jak sie pada na twarz to uwierz nie ma sie ochoty myslec o odrostach i galdkich pietach a tylko spanie jest wtedy w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde slowo wyrylo się w jej sercu na zawsze żadne ajlawiu żałuję nie zmienią tego dziś ona powinna się brzydzic tb za taki swiato pogląd pustaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu...Masz przesrane i basta ...Z czasem może Ci wybaczy ale NIGDY tego nie zapomni ...Nie cuduj z wyjazdami,kawiarniami i innymi pierdołami ( tanie i na siłę ) Mam nadzieję ,że żona szybko wróci do normy ,wypięknieje i odpłaci Ci pięknym tekstem ,który Ciebie zwali z nóg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w PZU wiec nikogo nie ma i od czasu do czasu zagladam tutaj. Gdy wroce z pracy to przeprosze moją zone, powiem zeby odpoczela, polezala a ja zajme sie dzieckiem, ale glupi bylem mowiac tak do niej.zaluje :( bede sie staral jej pomagac, odciaze ja od odbowiazkow, zrobie kolacje itp kocham ja naprawde a glupi bylem ze tak powiedziałem, zadzwonie do niej aby nie robila zakupow itp kupie kwiaty i przeprosze , bede sie starał. tak mysle i w nocy tez bede wstawal do dziecka. mam nadzieje ze odzyska do mnie zaufanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz z czasem może zapomni o tym, tzn. nie będzie o tym codziennie rozmyślać (bo teraz na pewno tylko te słowa dźwięczą jej w pamięci) ale to zostanie w sercu i w psychice, nic już z tym nie zrobisz, powiedziałeś coś-zostanie to na zawsze. czy ty nie wiesz że słowa potrafią mocniej ranić niż czyny? moim zdaniem żona ci tego nie zapomni i nawet jeśli schudnie i będzie wyglądać jak dawniej albo i lepiej, będzie ci miała za złe i żal do ciebie, ja przytyłam 11 kg w ciąży, po porodzie ubyło 6kg nadal mam 5 kg w zapasie choć minęły 2 lata, biodra się rozeszły, stopa urosła o jeden rozmiar, zostały dwa rozstępy na udach - ćwiczę, biegam, chodzę na basen - waga stoi, rozstępów się nie pozbędę, nogę na zawsze będę mieć o nr większą ale mój mąż w przeciwieństwie do ciebie to facet z klasą i kulturą, który pożąda mnie i kocha niezależnie od wyglądu, wie jak bardzo kosztowały mnie ciąże, ile wysiłku włożyłam w urodzenie i w odchowanie dzieci i nosi mnie na rękach, w życiu nie wytknął mi tych 5 kg (i nie wytknąłby gdyby było ich 20), to kwestia klasy po tym co tu przeczytałam dziś wieczorem wycałuję mojego męża za to co robi i jaki jest, jak dobrze że nie jest taką świnią jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie jest dziś jak kiedyś ale z niecierpliwością czekalabym dnia kiedy i tb obwisnie do kolan i jeszcze potrzebowalbys pomocy przy wytarciu D...yy wtedy powinna powiedzieć brzydze się a słowa na dobre są przereklamowane, mam jednak nadzieję że nie jest taka glupia by tyle być z tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za p***a nie facet. Sorry autorze, ale jak dla mnie to ty totalne dno prezentujesz. Wiadomo, ze w złości można powiedzieć za dużo ale prawdy. Kobieta się dla Ciebie poświęca a TY co? CO TY DLA NIEJ ROBISZ? Zarabianiem na dom się nie zasłaniaj, bo ona pracuje ciężej od ciebie a w zapłacie dostaje takie słowa! Weź wolne w pracy, zaproponuj, żeby zrobiła coś dla siebie, wyszła z koleżankami, poszła do fryzjera, kosmetyczki. Myślisz, że ona nie widzi, ze się zmieniła? Na pewno by chciała trochę odetchnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mi autorze jak ty sobie teraz wyobrazasz wasze zycie intymne co? po tak9ch slowach chyba zadna kobieta nie bylaby w stanie sypiac z kims kto tych slow uzyl. ja osobiscie w trakcie seksu z kims takim bym caly czas miala w glowie, ze pewnie patrzysz na moj tylek i zbiera ci sie na wymioty. wiesz, ze nawet jesli ona ci wybaczy to juz w zyciu nie bedziesz miec normalnego, zdrowego seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że co byś nie zrobił, to nie podziała, stało się, licz się z konsekwencjami, co innego powiedzieć że powinnaś zrzucić kilka kg, może się zapisz do siłowni, ja posiedzę z dzieckiem, co innego że się ciebie brzydzę..... a co jeszcze cię brzydzi w drugim człowieku a czego jeszcze twoja żona nie ma? obwisłych cycków na starość, zmarszczek, robienia w pieluchy, bezzębnych dziąseł (protez)? - jeśli tak to ty nie powinieneś się z nikim wiązać, bo na starość dopadnie was to co ww. a wtedy też jej to powiesz? życzę ci żeby żona znalazła sposób aby ci porządnie utrzeć nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym nie poszła już do łóżka z takim osobnikiem, Jezu jak można być takim podłym:( żal mi twojej żony naprawdę bo nikt nie zasługuje na takie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to by chcieli dzieci, ale zona ma wyglądać jak modelka na rozkładówce, ma im usługiwać, sprzątać, prać i w ogóle. Haaalo! Pobudka, życie w realu różni się trochę od tego w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×