Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia99125

Powiększenie piersi

Polecane posty

Gość andzia99125

Witam.Chciałabym powiększyc sobie piersi... Mam kilka pytań do kobiet , które miały taka operacje. 1) Czy jak się powiększy piersi to juz na całe życie, czy trzeba co kilka lat to poprawiac i znów płacic tyle pieniędzy ? 2) Znacie jakąś dobra kilnikę w Szczecinie ? 3) Lepsze sa implanty z soli fizjologicznej czy z silikonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w rodzinie osobę, która ma cycki zrobione.A więc: chyba silikon lepszy, bo na dłużej ma gwarancje, robi się to raz w życiu chyba. A co do kliniki w Szcznie to jest taka jedna, zapomniałam jak się nazywa, ale gdzieś tam koło teatru lalek, koło rayskiego. Byłam tam raz z chłopakiem jak jego ciotkę i kuzynkę wieźliśmy na operację uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Dlaczego chcesz powiększyć piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia99125
Chce miec większe. Małe piersi to mój największy kompleks. i dlatego chce je powiększyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz trochę skóry? żeby to w miarę wyglądało. Bo jak nie masz to możesz osiągnąć efekt piłek nawet przy małych implantach. Ale idź na konsultację to wszystko Ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curacao
nie wiem czy jesteś z wawy, ale w takim salonie elite możesz powiększyć piersi nie implantami a własnym tłuszczem, body jet się to nazywa i wtedy wyglądają naturalnie a jednak są większe, uważam że to jest o stokroć lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-kasia-konfasela
oooo a ile za to dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ogladał program na tvn style Klinika dr Szczyta? On mówił o powiekszaniu tłuszczem itp. Nie poleca a jest chirurgiem plastycznem od wielu lat. Idz do prawidziwego lekarza a nie pytasz na kafe. Zraz ktos Ci powie, żebys sobie wstrzyknęła olej. Wejdz na str dr Szczyta i on tam opisuje powiekszanie piersi, sama czytałam bo mnie zaciekawiło po tym programie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curacao
Martuleczek, tylko że to nie jest jakaś klinika akupunktury, przecież body jet ma atest i wszystko, jest sprawdzone, no sorry ale jakby to było niezdrowe i nieprzebadane to raczej działałoby w podziemiu prawda? nie poleca czyli co? porównuje to do oleju? no to tylko swiadczyo tym doktorze. poleca to co sam wykonuje to oczywiste :P misia-kasia masz tu cennik bo ja osobiście nie robiłam tylko moja kumpela i jakoś nic wbrew dr szczytowi jej sie nie stało :P http://www.elite.waw.pl/cennik-SlimLipo_i_Body_Jet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jak ktoś jest chudy
to skąd ten tłuszcz wytrzasnąć na zrobienie cycków?? w sumie, ja mam jakieś nadmiary na tyłku :P ale mówię o takich panienach kościstodupych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkikikiki___
o ludzieee...kolejna co sobie dała wmówić ,że jest gorsza przez cycki...dziewczyno nie powiększaj ! kompleks masz w głowie a nie piersiach ! Naprawdę warto narażać zdrowie dla cyckow ? Poczytaj sobie lepiej na takiej stronce beauty.pl ile jest dziewczyn z kompikacjami po tym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klosia87
kochana ja tez mam taki problem ze moje małe są naprawdę małe ale ja jakbym miała się zdecydować to do takiego lekarza jak dr Szczyt. czemu ? widać było jak on robi i ze jest specjalistą w tej dziedzinie i co cenie otwarcie ci powie czy faktycznie sa małe czy ty widzisz je tak. ogolnie sadze ze jak masz kase to ja wydaj ale raz a dobrze a nie bo taniej a potem może być tak ze bedzie trzeba poprawić oczywiście tobie życzę jak najlepiej.!! pozdrawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkikikiki___
ale wy jestescie glupie...najdroższy i najbardziej znany lekarz nic nie gwarantuje...poczytajcie lepiej o przeroście blizny do okoła implantu...taniej i zdrowiej jest sie zaakceptować bo faceci sie dla nas nie tną...a małe piersi mają więcej zalet niż duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das lineal
A może nie powiększają dla faceta? Zresztą wydaje mi się, że sama masz biust normalnego rozmiaru i nie wiesz jak może boleć taka wada. Ja jestem jeszcze trochę za młoda no i bez kasy, ale w przyszłości na pewno sobie powiększę, bo mam dość czucia się jak babochłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkikikiki___
nie mam kompletnie żadnego biustu :) uwierz mi ...ale mam znajomą po operacji bo miała kompleksy...skutki są takie ,że dostała po jakimś czasie zakażenia i trzeba było implanty wyjąć. teraz jest w ciężkiej depresji także...powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkikikiki___
a nie mam kompleksów bo nie sugeruje sie tym co podoba sie innym tylko jestem sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das lineal
Ja też jestem sobą - i stwierdzam że nie podoba mi się płaska klata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkikikiki___
ale taka jesteś, taka sie urodziłaś...każdy znajdzie coś w sobie co mu sie nie podoba..nos, nogi, brzuch ,uszy, zęby i na tej zasadzie wszyscy idźmy sie operować... a jak tak Ci to przeszkadza to ryzykuj ale poczytaj sobie najpierw o kapsulacji po powiększeniu piersi...bądź świadoma ,że jeśli sie zdecydujesz to na jednym zabiegu to sie nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurssssssssssss
wiesz co jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, albo któraś z was będzie mieć pytania dotyczące operacji plastycznych można śmiało zaglądać tutaj http://www.youtube.com/watch?v=DrJf3xW6gOI&feature=c4-overview&list=UUr7GHD4uKbYy7JW6cCJiUag takie filmiki mnie pomogły uzyskać odpowiedzi na pytania związane z moją operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust jest atrybutem kobiecej urody i partią ciała, która przyciąga wzrok mężczyzn! Rozmiar, jędrność i twardość biustu decydują o jego atrakcyjności! Perfect Bust to naturalny suplement diety dla młodych kobiet 25+, które chcą poprawić wygląd biustu, bardziej go wypełnić i ujędrnić, tak by nadać mu seksowny kształt. Naturalne składniki zawarte w Perfect Bust jak nasiona kopru włoskiego i chmiel zwyczajny bogate w fitoestrogeny działają od wewnątrz organizmu, pomagając wspierać pełny kształt piersi. Dodatkowo mogą korzystnie wpłynąć na skórę biustu i dekoltu. Stosując składniki aktywne zawierające izoflawonoidy zawarte w Perfect Bust w niedługim czasie można uzyskać efekt jędrnych i pełnych piersi, a skóra na długo zachowa młodzieńczy wygląd. Regularne zażywanie izoflawonoidów wpływa także na poprawę wyglądu włosów i paznokci. Działanie Perfect Bust Zawarte w suplemencie fitoestrogeny, czyli związki naturalne pochodzenia roślinnego działają podobnie do hormonów. To naturalne substancje o wszechstronnym działaniu, które mają zdolności stymulujące rozrost tkanki gruczołowej w piersiach prawie z taką samą siłą jak kobiece hormony- estrogeny. Suplement diety Perfect Bust zawiera starannie dobrane, naturalne składniki roślinne. http://intymnosc.pl/aff/lekarz/perfect-bust-90tab-tabletki-stymulujace-zwrost-piersi-p-709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik292
Ok to tak. W Szczecinie w ogóle nie ma za dobrych specjalistów. Tak powiększa się na całe życie, ja powiększałam w Prestige Clinic we Wrocławiu u dr. Rataja. Co do implantów to musisz porozmawiać z lekarzem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik292 a ile to kosztowało? To się nic nie rusza i nic nie czuć potem jak masz już wkładki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś w chodzac przez te kilka lat to w saunie jeszcze nie widziałem kobiety z za małymi piersiami.Chyba że akurat trafiam na kobiety ze ślicznymi i jedrnymi cyckami.jeszcze nigdy nie trafiłem na taka z małymi lub obwisłymi więc pewnie jak zawsze przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłem,ale kobiety chyba maja jakieś kompleksy na punkcie piersi.Majac nawet śliczne, kształtne i spore piersi wydaje im sie że są małe lub że jest coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z klata jak facet nie chodzą na saunę basen i plaże bo się zwyczajnie nie czuja ...marzą o zimie żeby zakryć się w grubym swetrze...laski które maja cyce w rozmiarze od B w ogóle nie powinny się tutaj wypowiadać bo gowno wiedząc ...sorry za szczerość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety smutne to jest, że niektóre dziewczyny nie mogą się poczuć piękne. Niestety ludzie bywają okrutni i wyśmiewają się z innych. Wiem bo sama to przechodziłam. W liceum nie miałam życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka3750
jeśli chodzi o mnie to ja do tej pory nie korzystałam z żadnych operacji, według mnie są bardzo ryzykowne. stosowałam za to suplement diety na powiększanie piersi breast fast. zamówiłam go na tej stronie www.powiekszenie-biustu.pl u mnie po miesiącu stosowania wyraźnie widoczny owal biustu, jestem z niego bardzo zadowolona. więc odradzałabym inwazyjnych operacji na rzecz jakiegoś specyfiku, na przykład tego o którym napisałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×