Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powróżę

Polecane posty

Gość gość

W zamian za weryfikacje,tzn na tyle ile jestescie w stanie zweryfikowac... nie piszcie spod kilku nickow jednej prosby w ramach "sprawdzenia" bo mieszacie sobie w energii. imię i znak zodiaku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena, rak. co u mnie w milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie, czy znajdziesz partnera? Nie robię obszernych rozkładów więc minimalny opis sytuacji jest konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy i kiedy mniej wiecej znajde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia, byk. Czy znajdę kogoś na całe życie? Jeśli tak to kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda3333
Wanda, bliznięta. mam problemy z kręgosłupem, czy sie coś polepszy lub czy znajdę sposób aby się polepszyło ew. co zrobić aby się polepszyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeszlosci pokazala sie karta odwroconego Kaplana, czyli szalu wg mnie nie bylo w sprawach uczuciowych,moglas doznac niewiernosci w malzenstwie, wzglednie koncentrowalas sie na sprawach duchowych,religii, moglas miec problemy z ojcem stad problemy w tej sferze. Obecnie marzysz o zwiazku,musisz zrozumiec przyczyny przyciagania okreslonych ludzi,"uczyc" się ludzi,to jest czas w ktorym moze czekac Cię kilka rozczarowań zanim znajdziesz tego jedynego. Rada:nie buduj zamkow na lodzie Czasu nie okreslam. Proszę o szczerą weryfikacje,czy cos sie zgadza z tego co napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia skorpion co mnie czeka w niedalekiej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota-lew. Kiedy i gdzie poznam miłość swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhguyvbhj
Joanna, Baran. Cierpie z milosci on nie wie ze ja go kocham ale mam zamiar to wyznac tylko czy warto jest to obcokrajowiec poznalam go w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna wodnik jak sie potoczy moja sytuacja finansowa i uczuciowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgxhabchasca
Joanna, Baran. Cierpie z milosci on nie wie ze ja go kocham ale mam zamiar to wyznac tylko czy warto jest to obcokrajowiec poznalam go w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Justyna, byk. Jak ułoży się mój obecny związek, tzn jaka jest jego przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Krysia, byk. Czy znajdę kogoś na całe życie? Jeśli tak to kiedy x Tak,znajdziesz. Czasu nie określam (karty są malo precyzyjne w tej sferze). Wydaje mi się, że mogłaś kogoś stracić, karta,która wypadła to 5 pucharów ->http://id.joe.pl/sub_images/pictures/4bf86116fe8270fc37b3f3be87dffdc4_th2.gif <- Oznacza rozczarowanie, czasami żałobę, traumę. Jezeli faktycznie tak jest,to nie martw się, bo ten stan dlugo nie potrwa.Może warto odnowic dawne znajomosci? Na przyszlosc pokazuje mi się stały partner, to typ opiekunczego, kochającego mężczyzny. Zacznie się od randek,miłego spędzania czasu, od razu poczujesz do niego sympatię. Możesz go poznać w pracy lub podobnym miejscu. Pozdrawiam i proszę o weryfikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, wiec tak, to prawda, ze dotad szalu w moim malzenstwie nie bylo (dlatego tez sie skonczylo). Nie wiem co masz na mysli piszac o problemach z ojcem. Raczej bylam z nim zzyta. To fakt, chcialabym poznac kogos na serio, ale tez nie mam cisnienia. Co masz na mysli piszac, ze powinnam uczyc sie ludzi? Bardzo Ci dziekuje za poswiecony czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek ( Byk ) co mnie czeka w przyszlosci w sferze zawodowej i uczuciowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwieściewoltow
A ja powróżę temu wróżbicie. Proszę podać znak zodiaku i wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde gdzie nie napisze to nigdy nie dostaje żadnej odpowiedzi(wróżby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda3333
powróż to Ci odpiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manfred baran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 Czy vwdzie cos ze znajomosci z Mateuszem? Czemu urwal Kontakt? Podobam mi sie ? Napisz Prosze cos wiecej o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysia 20:56 Jeśli chodzi o rozczarowanie to się zgadza, niedawno rozstalam się z partnerem po długoletnim związku, był to dość burzliwy związek więc trauma też się zgadza. Dziękuję twoja wróżba mnie podniosła na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia, panna Czy zdam egzamin poprawkowy na studiach który mam w środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola, waga Czy sprawa z pewnym panem jest już definitywnie zakończona? Jeśli nie, to w takim razie czego mogę się spodziewać. A jeśli tak to czy widać jakąś nową znajmosc. Nie pytałabym o to ale ta sprawa jakoś nie chce ze mnie wyjść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela Lew czy mój partner mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanda3333 dziś Wanda, bliznięta. mam problemy z kręgosłupem, czy sie coś polepszy lub czy znajdę sposób aby się polepszyło ew. co zrobić aby się polepszyło? usmiech.gif x Karty pokazały, że warto zasięgnąć porady dobrego ,doświadczonego lekarza . Możliwe,że bedziesz musiała rozszerzyc pole dzialan , nawet dojechac do innego miasta, karty pokazuja ze warto. Mysle, ze bierzesz leki przeciwbolowe, ktore pomagaja, znieczulaja na chwile i nastepuje "powtorka z rozrywki". czy bole nasilaja sie wieczorem? Moze warto się trochę pogimnastykowac, czy udać na jakies masaze,ale najpierw udać się do osoby kompetentnej ,skonsultowac z nia swoje plany, do takiej ktorej zalezy na pomocy, nie na pieniadzach,taka rada od kart. Możliwe Wando, że bedziesz dzialala na wlasna reke zeby sobie troche ulzyc, na podstawie wlasnej wiedzy mozesz dobierac jakies mazidla (moga byc naturalne), mozliwy wyjazd do jakiegoś sanatorium. Badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżka się obraziła, bo Jej nie odpisujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarot wróżby to ZŁO! nie jestem fanatyczką religiją ale wróżyłam i doprowadziło mnie to na dno ,choroby brak zycia perspektyw .To samo tyczy się osób które chcą wiedzieć co u nich w życiu będzie.Nic wam zło nie powie dobrego! Nawet jeżeli jedno się sprawdzi reszta doprowadzi do nicości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia skorpion jestem nieszczęśliwa w związku nie wiem czy kocham jeszcze partnera on mnie chyba tak ale czuje się samotna.co dalej będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj,jezeli ktos ma problemy ze soba to nie powinien sie parac tarotem ani w zaden inny sposob interesowac duchowoscia bo faktycznie moze sobie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×