Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze trzem pierwszym osobom :)

Polecane posty

Gość gość

Poprosze pytanie I date urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie czeka w życiu? W kwestii małżeństwa, dzieci, własnego domu? 26 luty 1982. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze znajdę miłość? Czy kiedykolwiek będę mieć chłopaka?męża i dzieci? 1.06.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 13.08.68 moja najbliższa przyszłość, życie uczuciowe? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój chłopak mnie zdradza? 20.04.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Ewa 17.12.1989 czy obecny partner mi sie oświadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisdy spoykam milosc ? anna 3-09-89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1982 - będziesz miała bliźniaki,za maz wyjdziesz za 3 lata. 1993 - za 10 lat spotkasz miłość życia. 1968 - wkrótce zostaniesz babcia, za dwa lata menopauza,warto zadbać o zdrowie i dobre relacje z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa moje odpowiedzi :) zaraz odpisze pierwszym trzem osobom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 urodzisz dziecko za 3 lata, w ciąży staniesz na ślubnym kobiercu. W kwestii domu,widzę kredyt, być może już go masz,ale weźmiesz większy i z mężem kupicie dom waszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogła bym ? 11.02.1996 Co czeka mnie w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy spotkam tego jedynego? Katarzyna, 04.04.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze znajdę miłość? Czy kiedykolwiek będę mieć chłopaka?męża i dzieci? 1.06.1993 X Jestes osoba atrakcyjna fizycznie I charyzmatyczna. Przyciagasz do siebie osoby plci przeciwnej. Masz jednak tendencje do wchodzenia w toksyczne zwiazki, w ktorych jedna strona jest wykorzystywana. Na ta chwile mozliwe sa relacje oparte na sferze seksualnej - uwazaj na uzaleznienia od drugiej osoby (diabel). Nie bedzie wiekszych przeszkod na Twojej drodze (slonce) ale na prawdziwa milosc I gleboki zwiazek trzeba jeszcze poczekac (wisielec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 13.08.68 moja najbliższa przyszłość, życie uczuciowe? Dziękuję X Jestes dobra, wyrozumiala I ciepla osoba. Jestes zwiazana z kim niedojrzalym emocjonalnie lub spotkasz taka osobe, wskazuje na wieksze zainteresowanie z Twojej strony. Moze rowniez oznaczac uczucie platoniczne. Ta osoba pojawia sie I znika. Masz z nia zwiazanych wiele milych wspomnien. Stale powracasz do przeszlosci. To jest ktos z przeszlosci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie czeka w życiu? W kwestii małżeństwa, dzieci, własnego domu? 26 luty 1982. Dziękuję. X Jestes osoba ambitna, odnoszaca sukcesy, zadowolona ze swojego zycia, jednak zbyt duze znaczenie przykladasz do kwestii materialnych przez co odczuwasz emocjonalna pustke, chociaz na pozor niczego w zyciu Ci nie brakuje. Pokazuje mi sie zawieszenie. Nie masz czasu lub nie skupiasz sie na tych kwestiach, o ktorych pytalas pomimo, ze jest przy Tobie mezczyzna, z ktorym najpradopodobniej jestes zwiazana. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość130868
Jestem pod wrażeniem i to ogromnym. Właśnie się zastanawialam czy warto dalej "inwestować" w tamtą znajomość.To faktycznie ktos z mojej przeszlosci..ktos,kto dba o to abym o nim nie zapomniala..niestety Dziękuję raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze nie warto. Karty pokazywaly powrot uczuc z przeszlosci, ktore blokuja. Jestes za dobra dla tej osoby ona tego nie doceni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość130868
Smutne, ale dziękuję raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój chłopak mnie zdradza? 20.04.1997 X Bardzo mi przykro, ale karty nie sa pomyslne. Twoj partner jest osoba niestala w uczuciach, lubiaca flirty I przygody, potrafi czarowac slowami, pojawia sie I znika jego temperament I usposobienie moze wywolywac w Tobie te obawy. Wie czego chce jest pelen energii. Ty jestes rozczarowana. Pokazuje mi sie zal, smutek rozstanie separacja, osoby trzecie ingerujace w wasz zwiazek. Jedna strona jest bardziej zaangazowana. Wydaje mi sie, ze wiele Twoich obaw wynika tez z rozczarowan z przeszlosci I braku zaufania. Zostalas zraniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 17.12.1989 czy obecny partner mi sie oświadczy X Jestes madra, energiczna osoba, ale calkowicie niepewna co do przyszlosci tego zwiazku. Masz czarne mysli I czesto dajesz sie poniesc negatwnym emocjom, chociaz wiesz ze nie maja one realnego uzasadnienia. Chcialabys miec wszystko pod kontrola a odczuwasz bezsilnosc. Lepiej nie naciskac partnera, nie czekac, nie szukac bezpodstawnie dziury w calym, a wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisdy spoykam milosc ? anna 3-09-89 X Pokazuje mi presje spoleczna, szukanie na sile, trudny, specyficzny charakter I upor. Jest przy Tobie mezczyzna, ktory daje niejednoznaczne sygnaly, masz wrazenie, ze mu nie zalezy, jest zdystansowany I pochloniety przez wlasne sprawy. Masz wrazenie, ze nie chce sie angazowac. Jednak w najblizszym czasie czekaja was zmiany...czy na lepsze czy na gorsze to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogła bym ? 11.02.1996 Co czeka mnie w życiu? X Drobne przeciwnosci. Wazne wydarzenia na lotnisku lub w podrozy. Nowe znajomosci. Wieksza otwartosc na ludzi. Powodzenie w sprawach milosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój chłopak jest ze mną szczery? Czy zależy mu na mnie 24.11.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogła bym ? 11.02.1996 Co czeka mnie w życiu? X Drobne przeciwnosci. Wazne wydarzenia na lotnisku lub w podrozy. Nowe znajomosci. Wieksza otwartosc na ludzi. Powodzenie w sprawach milosnych. X Dziękuje za odpowiedź jak najbardziej pasuje lecz czy to wydarzenie będzie złe? I czy przytrafi sie mi czy jakiejś bliskiej mi osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jestem w ciąży? a jeśli nie to kiedy się uda? Rachella 11.07.1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy spotkam tego jedynego? Katarzyna, 04.04.1992 X Pokazujesz sie pelna blokad, rozczarowan, niesmialosci. Zamykasz sie w swojej skorupie I nie dzialasz. Obojetna na sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jestem w ciąży? a jeśli nie to kiedy się uda? Rachella 11.07.1998 X Dziecko w ciagu dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź jak najbardziej pasuje lecz czy to wydarzenie będzie złe? I czy przytrafi sie mi czy jakiejś bliskiej mi osobie? X Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź jak najbardziej pasuje lecz czy to wydarzenie będzie złe? I czy przytrafi sie mi czy jakiejś bliskiej mi osobie? X Tobie usmiech.gif X To coś złego? Dzięki za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mój chłopak jest ze mną szczery? Czy zależy mu na mnie 24.11.1997 X Tak, zalezy. Jest introwertykiem. Ma problem z wyrazaniem uczuc, jest chlodny I zdystansowany. Chcialby, ale sie boi. Mysli racjonalnie I jest inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×