Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze z tarota gratisowo

Polecane posty

Gość gość

Prosze podac imie, date urodzenia oraz pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna 22071981 od poniedziałku ma nie byc cieplej wody, do kiedy nie bedzie tej cieplej wody? czy lepiej w tym roku odpuscic sobie zdawanie na prawo jazdy? Bo okropny mam ten rok w ogole nie wiem czemu i kiedy bedzie lepiej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna co do wody to nie moge ci powiedziec, bo trudno przewidziec dni/miesiace w tarocie ;.) Natomiast wyszlo mi, ze zdasz w tym roku prawo jazdy, jesli wykazesz sie duzym sprytem i zmienisz podejscie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zadawać jeszcze pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 11.3.94 czy zostane w obecnej pracy na dluzej ? I co z moimi sprawami sercowymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 29 06 87 kiefy zajde w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 07 94 krzysztof czy w ciagu najbliższego roku poznam dziewczyne z ktora popisze dłuzej niz tydzien :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 01061990 czy on o mnie myśli tak jak ja o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 11.3.94 czy zostane w obecnej pracy na dluzej ? I co z moimi sprawami sercowymi ? Praca: raczej widze cos nowego, co przyniesie ci wiecej satysfakcji. Moze to tez byc zmiana nowego dzialu czy jakies nowe zadania. Odnosnie spraw sercowych nie widze duzych zmian, raczej zastoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za wrozbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 13.08.68 Jak ułoży się moje życie prywatne, uczuciowe. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przedstawiaja się prognozy finansowe w najbliższych miesiącach ? będą jakieś problemy pieniężne ? Martyna 31.12.92r dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 21.01.1991 co mnie czeka w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 07 94 krzysztof czy w ciagu najbliższego roku poznam dziewczyne z ktora popisze dłuzej niz tydzien smiech.gif ? Krzysztof jesli chodzi o znajomosci internetowe to wyszlo mi bardzo duzo kontaktow i takich nierealnych marzen (7 kieli). Poznasz kogos, ale to odbedzie sie w bardzo nieoczekiwanych okolicznosciach, poza internetem. Ta nowa znajomosc moze nawet doprowadzic do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pani pominrla Kasia kiedy ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 01061990 czy on o mnie myśli tak jak ja o nim? Beata - tak mysli o tobie i to nawet calkiem duzo. Podobasz mu sie, ma nawet taka skryta nature romantyka. Ale tez to go troche przytlacza, byc moze dlatego ze nie wie na czym stoji. Lub sa inne powode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Pani Wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia nie odpowiadam na pytania dotyczace ciazy ( tym bardziej jesli chodzi o dokladne podanie czasu) i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 03.08.78 czy w tym roku awansuję w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziekuhe za info a czy powiesz czybleczenie zakończy się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość samotności, czy ktoś mnie pokocha? Staram się poznawać ludzi ale nic nie wychodzi... Prosze.... Magdalena 22.05.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradź mi proszę- czy powinnam zmienić pracę na inną w innej firmie? czy może rozglądać się za lepszym stanowiskiem w obecnej firmie? czy czekać, bo może mnie awansują? Patrycja 12 października 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 13.08.68 Jak ułoży się moje życie prywatne, uczuciowe. Z góry dziękuję Iza w tej chwili chyba nie jest to dla ciebie za szczesliwy okres :( Masz za soba jakies przykre przezycia (moze rozstanie). Jestes w tej chwili troche tak na rozdrozu i nie wiesz w ktora strone masz sie udac :( Nie widze niestety duzych zmian w najblizszym czasie, ale to ma bardziej zwiazek z twoim wewnetrznym nastawieniem. Musisz uwolnic sie od przeszlosci, wyjsc ze swojej skorupki i miec nowa energie. Wtedy twoje zycie uczuciowe sie zmieni, bo wyszedl mi as bulaw, ty w krolowie w bulaw i rycerz kieli (ktory moze oznaczac nowa znajomosc lub ozywienie starej relacji). Powodzenia, bedzie dobrze ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 03.08.78 czy w tym roku awansuję w pracy? Agnieszka wyszlo mi, ze masz w tej chwili ustabilizowana sytuacje zawodowa. Szykuje sie jednak dla ciebie duza zmiana (kolo fortuny). Powinnas korzystac z nadarzajacych sie szans, byc moze jakis mezczyzna ci w tym pomoze (moze kierownik dzialu itp.). Jest to osoba bardzo zywiolowa i pewna siebie, z duza sila przebicia. W rozkladzie wyszedl mi tez kaplan. Pomysl o dodatkowych kursach, lub doksztalcaniu sie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość samotności, czy ktoś mnie pokocha? Staram się poznawać ludzi ale nic nie wychodzi... Prosze.... Magdalena 22.05.87 Magdalena tak! Zdecydowanie ktos nowy sie pojawi. Bedzie to mezczyzna, ktorego juz znasz. Mezczyzna podchodzacy do zycia bardzo racjonalnie, ktory bedzie mial na ciebie bardzo dobry wplyw. Wyszlas mi na koncu jako kobieta spelniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza...wróżko,ale mnie zaskoczylas. Sama prawda, nic dodać ,nic ująć. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam dość samotności, czy ktoś mnie pokocha? Staram się poznawać ludzi ale nic nie wychodzi... Prosze.... Magdalena 22.05.87 Magdalena tak! Zdecydowanie ktos nowy sie pojawi. Bedzie to mezczyzna, ktorego juz znasz. Mezczyzna podchodzacy do zycia bardzo racjonalnie, ktory bedzie mial na ciebie bardzo dobry wplyw. Wyszlas mi na koncu jako kobieta spelniona. x x Dziękuję, a czy możesz określicz czas? nawet tak w przybliżeniu? Czy np do końca roku? czy w przeciądu roku, 5, 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradź mi proszę- czy powinnam zmienić pracę na inną w innej firmie? czy może rozglądać się za lepszym stanowiskiem w obecnej firmie? czy czekać, bo może mnie awansują? Patrycja 12 października 88 Patrycja na najbliszy czas nie widze wiekszych zmian. Jednak patrzac na rozklad powinnas uwazac! I kazda zmiane dobrze przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś doradź mi proszę- czy powinnam zmienić pracę na inną w innej firmie? czy może rozglądać się za lepszym stanowiskiem w obecnej firmie? czy czekać, bo może mnie awansują? Patrycja 12 października 88 Patrycja na najbliszy czas nie widze wiekszych zmian. Jednak patrzac na rozklad powinnas uwazac! I kazda zmiane dobrze przemyslec. Czyli lepiej zostać tu gdzie jestem? Czuję się przytłoczona i nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja? Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×