Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożegnanie z szefowa

Polecane posty

Gość gość

Hej , mam pytania dziś przekazałam mojej szefowej ze odchodzę z pracy , pracowałam tam pół roku , ale mam dobry kontakt z pracownica , i nawet niezły z szefowa , jest między nami różnica wieku i czasami szefowa ma dziwne humory ale pracowało mi się okej zostało mi 7 dni i na pożegnanie chciałam wręczyć im małe upominki za podziękowanie za prace i wogole :) szefowej chciałam kupić nalewkę i dotego róża lub inny kwiat , a pracownicy winko i tez jakiś kwiat lub bombonierka , poradzicie mi kochani ? :) czy taki prezent starczy nie stać mnie na inny , miałam umowę na zlecenie i tylko 600 zł miesięcznie :) wiec na drogi prezent nie dam rady kupić. A chciałam się jakość się pożegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nikt nie odpowiada na to pytanie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co takie prezenty? tego sie nie daje odchodzac z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie robiła nikomu żadnych upominków. Upiekłabym jakieś ciasto, przyniosła do pracy i zaprosiłabym wszystkich na taką pożegnalną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była twoja pierwsza praca?uważam to za zbędne.nawet poczęstunek jest tu trochę nie na miejscu.pracowałaś tam tak krótko że ja bym nic nie robiła.rozumiem kogoś kto odchodzi z firmy po 10 latach ,wtedy można robić takie cyrki ale nie po kilku miesiącach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie , trochę głupio tak odejść bez pożegnania , sama nie wiem szefowa pomogła mi zatrudniła mnie kiedy nikt nie chciał , bo byłam po szkole , nie było z nią idealnie bo często obrywałam za coś co nie zrobiłam i z całego serca chciałam odejść ale tez nie chce odchodzić i zostawić po sobie ślad dziwny ze odeszła i nic nawet nie postawiła ani kawy ani nic , tez odchodzę we wtorek i jedna osoba to będę się żegnać z szefowa bo z pracownica w tedy nie będę się widzieć jedynie w poniedziałek hmmm mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×